40
Gef4 Ti4600 vs. Radeon 8500
  • 2XP
    #40
    Valószínüleg kiderült, hogy nem vagyok egy nagy gépmester, de az szertnék lenni. Valószínűleg már nem sokáig foglak kérdezgetni titeket, mert 1-2 héten belül visszadobjuk a matávot és egyelőre nincs a közelben más szolgáltató (lesz rádiós internet, de az ugyanannyiba fog kerülni (vagy még többe) mint a matáv, és még ki sem építették). Szóval a kérdés: tudtok olyan címeket, ahonnan megtudhatok kicsit többet a gépről? Lehteőleg letölthetőek legyenek, hogy internte nélkül is "tanulhassak". Ja és még egy dolog: lehetőleg magyarul, mert a suliban eddig csak németet tanítottak (igaz abból talán meg lesz a középfokú :)) Köszi a válaszokat!!!
  • Garrett
    #39
    mi a fasz van ujabban a nettel? Chellom van és már 3 napja 2 percenként megszakad a netkapcsolat?? mi a rák van?
  • 2XP
    #38
    Sziasztok!
    Nem tudna valaki nekem adni egy címet, ahol a tvtool legújabb (és lehetőleg teljes ) verziója letölthető?
  • Anee
    #37
    hát én ajánlom a VOB Instan Copy programot az Cue/binbe menti le....a 30naposat bárhonnan leszedheted, keyt meg adok hozzá
  • F3negyerek
    #36
    hi!van 1 LG 40/12/40 es iróm és most beszart a másik cd olvasóm szal ugy kénbe cd-t irnom hogy előbb kiirom image-be,de nemtudom hogy kell.NERO 5 ös progim van,aki ismeri ezt kérem segitseeeeen!
  • 2XP
    #35
    Mostantól nem Poirot, hanem 2XP a nevem!
  • [Walaki]D`Lair
    #33
    GeForce3!!!!! :DDD Ti200
  • Anee
    #31
    AZ tényleg jó...
    ezeket az MX-eket felejsd el
  • Anee
    #29
    ne vedd meg
  • Gerry
    #25
    Szívesen, persze nem kell szentírásnak venni a szavaimat, lehet, hogy a Sony is jól fog neked menni, de én nem vennék. A GF3-at meg gondold meg jól...
  • Gerry
    #23
    Ha tudsz rendelj tőlük, a három közül, talán még az LG a legkorrektebb, de mx-et NE ismétlem NE vegyél, mert már semmi nem fog rajta rendesen menni... Már a GF2 GTS/PRO/Ti is elég gyengécske teljesítményt ad le, én ezért tettem a 64MB-os GF2 Ti-met lapátra. Ma a minimum egy GF3...
  • Gerry
    #21
    Kb. 24e+áfa egy normális GF3 Ti200 (nekem Inno3D van, szintén TV-out-os)

    Én személy szerint nem szeretem a sony cdrw-ket...
  • Gerry
    #19
    Az a GF2 MX400 egy kicsit sántít, legyen helyette GF3 Ti200, és akkor O.K. a cucc, MX400 nagyon lehúzza a teljesítményt. LG CDRW szerintem jó, de én nem vennék. Nekem Teac van...
  • Gerry
    #17
    Egy technikai jellegű kérdés:
    Hogyan erősíted fel a bordákat? Mert nekem ugyan nem Radeonom van, de szeretnék én is nagyobb bordákat rakni a ramokra, és ami eredetileg van rajta az ragasztva van...
  • Borg
    #16
    Detto ugyanaz nálam, mint MIQnál.

    Annyival egésziteném ki, hogy a GPUra sem ártana valami jobb hűtés, mert a nagy melegekben előfordult azért 300 felett core fagyás már.. A ram viszont birja 306 felett is, fasza sk rambordákkal..
  • MiQ
    #15
    Nekem LELE kártyám van. A biost átírtam. Elõtte max 300/265 MHz-t bírt, az új bios-szal memória hûtés nélkül 310/288, memhûtéssel 310/300~320 között, de ezt majd a hétvégén megcsinálom.
  • Kömike
    #14
    Figyusz!

    Szerinted a Radeon 8500-at meddig lehet tuningolni??? Mert én próbáltam, de a hűtés rajta nem sokáig bírta!!! Éppenhogy elég rá a hűtés, mármint a 8500-ra!
  • Gerry
    #13
    Ezt milyen forrásból tudod? Van hozzá link? Érdekelne...
  • Kömike
    #12
    Hhhhmmm...
    Tudtátok, hogy a GF4 8460-on a gyári hűttés úgy ahogy van sz*r!!!
  • MiQ
    #11
    zero_cool51!

    A válasz az eredeti kérdésedre (#1) az R9700!
  • MiQ
    #10
    mint?
  • Kömike
    #9
    nVidia GF4!!!
    Jobb rajta a gyári hűtés ezért, jobban tuningolhatók!!!
  • Crokin
    #8
    Én is a Geforce mellet teszem le a voksom. Detonator driver rulz.
  • Gerry
    #6
    Én azt mondom nVIDIA, annak mindig is jó software-es támogatottsága volt, nameg gyorsabb is...
  • Garrett
    #5
    szerintem hatalmas különbség nem lesz a két kép között. Én személy szerint nem vagyok képminősségbuzi. Abban a kategóriában már tök mindegy milyet veszel biztos mind2 nek gyönyörű képe lesz. Én a 2 közül inkább az olcsóbbat venném :)) ha annyi pénzem lenne...
  • zero_cool51
    #4
    hát köszi a segítséget, de most sem lettem okosabb. Állítólag a képbeli különbséget csak 19"os monitoron lehet látni. szóval 17-esen nem akkora a különbség. + a geforce erőssebb (gyorsabb). Na de TFT-n más a kép minősége, szóval lehez az ATI kártya képét nem adja vissza olyan minőségben.
  • MiQ
    #2
    Mire van pénzed? Ha TI4600-ra, akkor vegyél azt.

    De jobb ha beleolvasgatsz a RADEON 8500, és a GF4TI4200 topic-kokba.

    Én személy szerint a RADEON 8500-at favorizálom (a LE-k nagyon-nagyon jól húzhatók) és olcsóbbak, mint a GF4TI-k.
  • zero_cool51
    #1
    Valaki tegyen már rendet a fejemben!!! Annyit Hallottam már, hogy nem tudom mi az igazság. Szóval. 17"os TFT monitorm van, s nem tudom milyen videókártyát vegyek. Vki szerint Ati, mert annak szebb a képe... Vki szerint Gef4, mert az szebb, meg 17" monitoron nem látni a különbséget. Szóval vki segítsen már legyenszives. Véleményeteket várom.