188
Lacc-style logoZ
  • Blasta
    #68
    Kissé neoimpresszionista, de azért remekbe szabott! Tömör gyönyör...:-)

    Lacc:
    Majd én megalkotom a saját EGO-LOGO stilusomat!!! És az lesz csak a frankó. Abból nem kap senki!!!
  • I.C.ram
    #67
    na idesussetek :))
  • Lacc
    #66
    Ne félj Blasta a rendszer téged is bekebelez Vagy a birodalom?
  • Blasta
    #65
    Bár kissé elszomorít az a kép, amit akkor látok, ha belegondolok, mi lesz abből, ha idővel mindnki LACC-style logót fog használni! Nem lesz valami esztétikus! (Én már csak azért sem fogok logót kérni! Inkább a személyes gyüjteményemet gyarapitom:-))))

  • Blasta
    #64
    Megmondom őszintén nekem LACC korai stílusa jobban tetszett. Kifinomultabb és nyugtatóbb volt!
    Mostanság nagyon zavaros és átláthatatlan logokat művel.
    Szerintem nő van a dologban!

    Persze attól még remekműek egytől egyig!
    (nyugi, nem logoért nyalok:-)))
  • Rincewind
    #63
    Bazz, egyre több titkos rajongó fedi fel a kilétét! :)
  • Lacc
    #62
    Hallhattad már hogy nem mindenki kapja meg rögtön a logójat rögtön ahogy kéri. Nézd meg pl. Freak-ot, ő eddig fél évet várt rá de még mindig nem kapta meg, legyél türelemmel :D
  • Rincewind
    #61
    Tombol a Lacc láz az SG-n! :)))))))
  • Hangianix
    #60
    ES AZ ENYEMMEL MI VAN???
    En hamarabb kertem, mint IC.
    Perrel fogok fenyegetozni. Csak akkor mondok le a perrol, ha enyem lesz az elso 2 frame-s lacc mu.
  • I.C.ram
    #59
    nem kaptam meg mailben!! te csalo!! :))) igy vered at az embereket??? akik mind odadnak eletuket egy logoert? :))
  • Rincewind
    #58
    :)
  • Lacc
    #57
    Na az aztán szép lenne :)))
  • Lacc
    #56
    Ill. nem vagyok :)
  • Lacc
    #55
    Kész van IC logója is. Nála eddig soha nem látott változtatásokat vezettem be, ha szerény lennék azt mondanám hogy "á ez annyira nem is jó" de nem vagy szerény ezért azt mondom hogy kib*szott jó logót sikerült rajzolnom neki :))))
  • Rincewind
    #54
    Még a végén az egész SG Lacc Style-ban fog virítani... :))))))))
  • Lacc
    #53
    Ha valaki itt feltételeket szab az én vagyok :))) Ok, meglesz a logód :D
  • I.C.ram
    #52
    te lama csinalj nekem egyet :)) megtisztellek vele hogy reklamozom a logodat :)) de jo legyen vagy bontom a szerzodest
  • Lacc
    #51
    Hát... Én nem is tudom mit mondjak már... Mélyen meg vagyok sértődve. Bizony. Én készítettem neki egy eredeti LACC-STYLE logót, de neki nem, nem kell! De az még hagyján hogy INGYEN CSINÁLTAM! :))))))
  • Marki
    #50
    Sirály.
  • Rincewind
    #49
    Igazad van! Rossz lehet egy művésznek, ha elutasítják egy alkotását, melynek eszmei értéke veri a Raffaello munkáit! :))))
  • Rincewind
    #48
    Na most nem akarok bunkó lenni, de az nem teljesen tiszta, aki elutasít egyeredi ''Lacc-style'' logót! Nem mindenkinek adatik meg a megtiszteltetés, hogy korunk egyik legnagyobb tehetsége keze munkáját viselheti logó formájában!
  • Hangianix
    #47
    hat factor, ezekutan a nagyagyuk nam fognak szoba allni veled. Lacc en is rendelek egyet, de legyen benne valami extra :D
  • A nick nevem
    #46
    És az én logóm jó???
  • Factor_007
    #45
    muszály lesz
  • GregSB
    #44
    Szerintem soha nem fogja megbocsájtani :))))
  • Factor_007
    #43
    Hmm most nézve egész másképp néz ki...
    de még így is gyenge...
    ne vedd a szívedre nem tetszik és kész nem kell ebből akkora ügyet csinálni nem tetszhet mindenkinek.
  • GregSB
    #42
    Érthetetlen!

  • Lacc
    #41
    Most ti értitek mi nem tetszik neki a logón?

    FELHÁBORÍTÓ

  • Ron Ragm
    #40
    hmm...
  • Lacc
    #39
    Ehh nem érdekel, nézzétek meg fent van az Supergamez-ftp-n a linkből kiderül hol.
  • Ron Ragm
    #38

    Így kell eztet:)
  • Lacc
    #37
    Itt van.
  • Lacc
    #36
  • Ron Ragm
    #35
    bazze ti betegek vagytok:))))
  • Hangianix
    #34
    Ja, legalabb Scythe macko te illeszd be ide :D
  • FREAK
    #33
    bizony..... szóval lássuk azt a logót!
  • Lacc
    #32
    Jobb ha megtanulsz ide beilleszkedni mert ki leszel közösítve és rossz lesz neked bizony :DDDDDD
  • Factor_007
    #31
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Jano
    #30
    Flém.
  • FREAK
    #29
    pfffff öcsém, no comment, te ide sose fogsz beilleszkedni ilyen anti-hozzáállással..... tanuld meg hol a helyed, és mi itt a menő.... én fél éve várok egy lacc dizájn logóra... :DD