25
PCGuru előfizető kerestetik!!!
  • Sman2
    #25
    E helyeket én is ismerem, de amit írtam: a fej modellezése sorozat kellet volna...
    Na mindegy majd máshonnan...
  • JHetfield
    #24
    www.3dcafe.com nezz itten korbe van sok ingyenes tutor...
  • Sman2
    #23
    Gondoltam én is, de azért hátha...
    Innen leginkább az emberfej modellezése kellett volna, de ha nem, hát nem ...

    Mi az e-mail címe Layoshnak?
  • Kömike
    #22
    Egyet értek veled!!!!
  • Dynamic
    #21
    Pontosan ezért szoktam le róla én is...
  • Factor_007
    #20
    én csak a PCG-t veszem mert az a király
  • Laalee
    #19
    enmeg nemveszek egy ujsagot sem minden itt van neten, minek azokert fizetni...

    amugy a render.hu n van egy 200 oldalas max4 kezikonyv magyarul
  • Kömike
    #18
    Én meg a Gs-ről szálltam le és ültem a PCG-re! Azért nem veszem a GS-t, mert elment RP :(((!
    2001-05-ös számtól veszem a Gujut!
  • JHetfield
    #17
    konyvbe nem a maxot kapod...csak a lelki froccsot:)
  • Dynamic
    #16
    Szerintem keress rá, mert könyv formájában is lehet kapni 3DStudio max-ot és többet érsz vele mint a scannelt guru lapokkal.
    Pl. nézd meg ezt (ez elég jó lehet, legalábbis ebben a sorozatban a Flashes elég jó).
  • Coine
    #15
    Én meg 1iket se.
    Régebben vettem a Gurut, de folyamatosan elkorcsosult.
    legutolsó szám amit megvettem asszem a 2000/1-es
  • harcu
    #14
    Én meg leálltam a PC-Gururól, és a GS-t veszem. Annyira okádék a dizájn, hogy nem bírom olvasni.
  • Lteebee
    #13
    Én általában csak az egyiket.
  • Ron Ragm
    #12
    Én csak a GURUT és a GS-t veszem
  • Lantee
    #11
    Én vagyok a kivétel! Én rendszeres előfizetője vagyok! De még a GameStar-nak, a Pc World-nek és a PC Format-nak is! bi-bi-biii

    :)
  • Rincewind
    #10
    Jobban megy, mint eddig bármikor!
  • Rincewind
    #9
    Hát én tuti nem fogom egyenként beszkennelgetni. Írj Layoshnak ő biztos segít, ha gondod van!
  • JHetfield
    #7
    mellesleg a max tutor letoltheto pdf formajaban...asszem az aurum oldalan is kint van, ha nincs irj emailt layosh -nak...bar o asszem most a philosnal tevekenykedik
  • KeKKSZike
    #5
    Nem hiszem, hogy vki megfogja neked csinálni ezt... :D
  • Coine
    #3
    írj ide :
    szakszdragagagyiszarpeceguru@kocsogszerkakiksohanemvalaszolnak.hu
    asszem ez a jó címük ;)
  • Efreet
    #2
    biztos, hogy ezt az általánosban kellene? próbáltad már a PCG szerkesztőséget meg a fórum felhasználós részében a 3dmax-os arcokat?
  • Sman2
    #1
    Hello,...

    Egy óriási szivességet kérnék PCGuru előfizető/rendszeresen vásárló egyéntől...
    Az újságban található eddig megjelent összes 3DMax rovatot /scannelve/ elküldené nekem e-mailben...
    Vagy ha nincs scannere,stb... a CD mellékleten található 3DMax Rovat fájljait elküldhetné...
    Cím : [email protected]

    Elöre is köszi...:)