387
Bajnokságok, kupák, nemzetközi mérközések (ez jelentheti akar az ugandai bajnoksagot is. Tehat hatarok nelkul)
  • Coine
    #11
    H én értem, h. nem csak magyar száksz foci, de atóll még a foci keretein belül nem szidhatom azt, amit itt nállnuk "profi" szinten űznek ?
  • Hangianix
    #10
    Hmm, nem is tudom, ha C-nek nem esett le, hoyg nem csak magyarrol van szo, akkor valahogy nyilvanvalova kellene tenni mindenki szamara, hogy ez jelentheti akar az ugandai bajnoksagot is. Tehat hatarok nelkul. Akar beirhatja valaki, hogy a Magyar Teremfoci II. osztalyaban ahol jatszik, megvertek a Pomazi Retteneteseket 5:2-re. :D
  • Efreet
    #9
    mondd meg mire írjam át, és megcsinálom.
  • Coine
    #8
    de attól még száksz :)
  • Coine
    #7
    "Ennyire azert nem jo jatekos..."
    hát jah :)
  • Hangianix
    #6
    En nem is a magyar bajnoksagra gondoltam elsosorban. Majd Efreet-tel atiratom az alcimet.
  • Hangianix
    #5
    Továbbra sem lehet tudni, hogy mi lesz An Dzsung Hvan sorsa. A Perugia dél-koreai légiósa hazájában várja, hogy eldőljön: hol folytatja a pályafutását. Mint ismeretes, az olaszok ellen szerzett aranygólja után a Perugia edzője (Cosmi mester) és elnöke (Luciano Gaucci) "kiátkozta” a játékost, és utána hiába kértek mindketten elnézést, An közölte, hogy nem akar visszatérni az umbriai csapathoz. A havi 100 ezer eurós fizetést igénylő csatár eddig már visszautasította a Chelsea, a West Ham és a Galatasaray ajánlatát, most pedig a Benfica és a Paris Saint-Germain szerződéstervezetét tanulmányozza. Olasz csapatokkal – érthetően – nem tárgyal.


    Ennyire azert nem jo jatekos...
  • Hangianix
    #4
    Errol annyit, hogy majd jol eladjak kulfoldre...
  • Alien!
    #3
    Tököli a Fradiban...Ennél nem kell több....:)
  • Coine
    #2
    Magyar foci száksz.
    tuti nem jutunk be a BL-be (amit nagyon szeretek, mint kupasorozatot), UEFA kupában is jó ha bírjuk 2 körig...
    Angol bajnokságot szeretem.
    Serie A elég zúzós, az a gáz, h. csak ritkán látom.
    Német bajnokságot is ritkán látom, de annyira nem kedvenc.
    Spanyol bajnokság elmegy számomra.

    röviden ennyi.
  • Hangianix
    #1
    Tudom, sokan csak a vb-ket, meg max. az eb-t követik, de hátha van még olyan akit érdekel a dolog. Minden info jöhet ide. Átigazolások, érdekességek, eredmények. Ugyan még nem kezdődött el a szezon, de megpróbálom addig is életben tartani a topicot. :D