25
  • Lammer
    #25
    valahogy így! én most importáltam wavot (grabbelt cdről) és kiexportáltam 256Kbit legjobb qualityt amit enged a Quicktime mp4be! lenyomtam az mp4plugint winampho és most is hallgatom. minőség fasza egy picit kisebb (mp3256Kbit 6,2 Mega) 6,1 mega lett.
    Ennyi!
  • fotel
    #20
    Mediaplayer - XP-n de az oldskool! NEm ez a csicsagec, vissza a régi jó ismert mplayer2.exe -vel.
    Na, az az igazi - meg WinDVD - az Divxre is király (komoly! és van playlist de nincs lassító skin csicsa)


    QT-ben lehetne mondjuk egy Alt + Enter kombinávió a full screenre mert legalább 7mp megkeresni
  • sztavrosz
    #18
    Azé mer láma vagy nem a program a hibás (szerintem egyáltalán nincs eldugva), és általában, ha regisztrálatlan verziót használsz, akkor valamivel korlátozni szokták a készítők (tudnék még sorolni pár playert amiben a shareware verzióban valami limit van)! További jó okoskodást!
  • sztavrosz
    #16
    Helló Okoska! Honnan vetted azt a hülyeséget, hogy a QT-ban nincs full screen? Nézd meg a present movie opciót! :-) Erről ennyit!!! Még sokat kell okosodnod!
  • braindance
    #11
    Furcsállom hogy azt hozod fel indoknak Okoska, hogy az MPEG-4 nincs kész. Ugyan lehet hogy még nem lett végleges, már a Quicktime 6-al lehet MPEG-4 et nézni, és tényleg 20%-al kisebb ugyanolyan minőség mellett mint a mpeg-2.

    Lehet hogy az mp3-at nem fogja felváltani egy darabig, de mint ahogy most az ogg vorbis-t is
    használják az emberek (az igényesebbek), úgy lesz aki használja.

    A quicktime-al megosztanátok hogy mi bajotok van?
    (ez most nem egy uszító kérdés, csak érdekel)

    Mert én csak azt használom, media player meg real audio nincs is a gépemen, és eddig nem volt túl sok gondom vele.
  • Supergamer_real
    #5
    MP3=MPEG1 audio layer 3

    Motion Picture Experts Group

    Igy remelem vilagos, hogy mirol van szo.
  • Supergamer_real
    #1
    "A digitális média piacát is megnyeri a Microsoft?"

    Na mar csak ez hianyzott... szep lassan tenyleg a szoftvertol a WC papirig....