24
Winxp-hez full audigy drivert keresek
  • tyler82
    #24
    szerintem vegyél "okos" tv-t. :)
    valami bika orion tv plussz commodore 64.
    Felrakod a falra ugyis az a trendi manapság aztán hadd szóljon! :))
    nem kell hozzá driver se. nsgyon okos. :))
  • Ryleh
    #23
    lehet kukazok valami "csucs P 3 vagy 4 es vasat,bika 32 megas vga-val"..aztan nem lesz gont a regi vackaimmal:)))
  • tyler82
    #22
    Sajna xp tol visszafelé már nemigazán elérhetők a driverek foleg az ujabb hardveru pckhez. foleg laptopokhoz.
    sajna vbox nem oldja meg a problémam nekem "igazi" oprendszer kell, ha a win7 osszeomlik akkor bootolnek xprol. viszont vboxot ugye futtatni kell eloszor, ahhoz meg el kell inditani ugye a fo oprendszert elobb amire telepitve van a vbox.
  • Ryleh
    #21
    hali,,eleg modern gepem van,de hasznalom a regi win os eket is (V boxban)
    a gondom az,hogy 95,98 me drivereket nem nagyon tudok talalni..a mostani hardver,es a regi op renszereknek.
    letezik valami util vagy mas megoldas?

    koszi
  • tyler82
    #20
    Feltettem a win7et, azt hasznalom most is. az XP csak "backup" rendszer lenne. Feltelepítéssel nem volt gond, csak a driverek hiányoznak hozzá.
    win8 at kiprobaltam, nem jott be nekem
  • Puhos
    #19
    Szia!

    Erre a laptopra szerintem teljesen felesleges xp-t tenni tartalék rendszernek. Az xp-ről lejárt az idő! Én nem tennék fel a gépemre soha többet xp-t, főleg úgy hogy már van Win8!
  • tyler82
    #18
    Nos, valami ötlet??
  • tyler82
    #17
    Igen ez az!
    Alapbol a win7 ultimate 64bitet hasznalom az xp csak tartalekrendszer a laptopon mert kicsi es megbízható.
  • Puhos
    #16
    Hali.
    Erről van szó?
  • tyler82
    #15
    Sziasztok!
    Asus n56vm s4034v laptophoz keresek winxp hez drivert.
    Asust kérdeztem, nem tamogatja ugyhogy hivatalos asus oldalról nem lehet leszedni.
    Amiket találtam más oldalakon nem műkszenek...
    Valaki tud működő drivert hozzá??
    Elég lenne ha a wlan drivert sikerülne rátenni es valami driverkeresővel le lehetne szedni hozzá a többi drivert.
    A probléma az hogy SEMMILYEN drivert nem talaltam hozzá, még ethernet kábellel se tudok csatlakozni a netre mert a LAN drivert se találtam hozzá...
  • amdopteron
    #14
    bocsi xp driver és amugy driver és sofvare kéne ami kezeli ezt a karit:S???
  • Jakuza001
    #13
    dvr4 kameras ?
    Az mit takar ? :DDDDD
    Valamint milyen driver ? WinXP win7 ? Vista ?

    XP-s talaltam amugy is csak. :D

    http://www.video-drivers.com/drivers/113/113533.htm
  • amdopteron
    #12
    Halli nekem olyan problémám van ,hogy van egy pci dvr 4 kamerás.
    Na már most valahova elszórtam a lemezt és se olyan programot nem tanálok ami kezelné a kártyát se a driver.t.:S Valaki tudna segíteni
    kártyára ez van írva:CONEXANT FUSION 878A
    még drivert csak csak találnék hozzá de ha valakinek véletlenül lenne egy ilyen karija feltöltené nekem a progit!?:)vagy adna valami ötletet nagyon szépen megköszönöm
  • Dj Faustus #11
    A gyártó hivatalos weboldalán próbáltad már? Nekem sikerült megtalálni (belinkelni nem tudom, mert nem engedi a direkt linkelést, de van ott kereső).
  • cadmonadam
    #10
    Sziasztok,

    Drivert keresek a következő alaplaphoz:
    Fujitsu Siemens D1931

    Köszi
    Adam
  • Dj Faustus #9
    Milyen alaplap? Ha laptopról van szó pontosan milyen típus?
    Milyen operációs rendszer?
    Akkor lehetne pontos megoldást találni a problémádra ha mindezeket tudjuk.

    Mellesleg nagy valószínűséggel az Intel oldalán fogsz megoldást találni.
    SMBus controller not detected properly - az Intel® Chipset Software Installation Utility-t javasolja, csak pontos adatokat kéne tudnunk.

  • adi1414
    #8
    sziasztok nekem SM buszvezérlőhöz kéne help 2 napja keresem :PCI\VEN_8086&DEV_3A30&SUBSYS_82D41043&REV_00\3&11583659&0&FB:
    Intel(R) ICH10 Family SMBus Controller - 3A30

    De vagy pénzért van vagy nem telepíthető( most telepítettem újra de már elegem van :S
  • jimySz
    #7
    Driver gyűjtemény:
    driver.uhh.hu/
  • bujcsik555
    #6
    Via/S3G Unichrome IGP videokarihoz valaki tud drivert?
  • Evil
    #5
    www.driverzone.com
  • Atus01
    #4
    http://www.drivers.hu/product.php?prodid=2112

    Nemtom, hogy magyar XP alá jó-e.
  • Sampras
    #3
    De igen az van magyar Windows XP. Jelent meg valami hozza valo driver azt tudom.
  • TheZsenyka
    #2
    Véletlenül nem Windows XP Magyar oprendszered van?
  • Sampras
    #1
    Hello!

    Van egy audigy hangkartyam es amit adtak hozza cd-t arrol, ha elkezdem telepiteni 97%-nal lefagy. Neten csak frissitest talalok, de mivel nem tudom felrakni hozza a driveret igy nem tudom frissiteni. Azt tudom hogy kiadtak mar egy olyan drivert ami mukodik de hol talalom?