59
Delta Force :Task Force Dagger
  • Zotya123
    #59
    ba... meg, esküszöm elolvastam, igaz csak úgy átfuttában... de azért tényleg thx... :o)
  • Zotya123
    #58
    thx :o)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #57
    Olvass vissza bazzer!56 hozzászolás közöt kurva nehéz megtalállni!na segítek #30 és #31es hozzászólás:>
  • Zotya123
    #56
    szóval nem segít nekem senki...
    ezek szerint befejeztem a játékot..
    na jó éjt! :o)
  • Zotya123
    #55
    lövök, na mindegy... :o)
  • Zotya123
    #54
    Üdv!

    ahogy elnéztem a beírásokat, ti könnyedén boldogultok a játékkal, nekem pont jó ez a játék, a kis tnt2 m64-hez, de hogy lővök ki 3 samet, 2 rpg-vel???

    mit felejtettem el a df3 óta...
    vmi infót thx! :o)
  • Crem
    #51
    JA!

    1 küldetésnél én is találkoztam ezzel! De amúgy tényleg nem sok IQ van benne!:))

    Mind1 nekem tetszett!:))))))))))))
  • Crem
    #49
    Az UT meg én nem szeretem!:((( Max 1-2 órát sz@rakodok de aztán hagyom pihenni...

    Nem azt vártam, hogy majd taktikai megbeszélést csinál az ellenség és egymást fedezve támad de azért ha már lelövöm a mellette állót azért vegye már észre!:))) Vagy bedobok egy gránátot, ugyan nem hal meg de legalább nézzen oda!:)))))
  • skorpio7
    #48
    Mármint arra gondolsz , hogy némi gépi intelligenciával ? :)

    Nem is ezért szeretem a játékot ... inkább a hent miatt , ha A.I. kell , akkor inkább majd a UT2003-at futtasd . :)
  • Crem
    #47
    Na... Végigvittem...:))))


    Én bírom a D.F. sorozatot de azért szerényen megkérdezem valaki találkozott A.I.-vel?? :)
  • Cobra11
    #46
    publikus helyet nem tudsz?
  • TneX
    #45
    Hát izé,ok akkor ez a játék neked való:))))
  • Crem
    #44
    Király!:))))


    A film is állat volt!:))

    Thx
  • skorpio7
    #43
    Titok ... privát ftp .
  • skorpio7
    #42
    Ez engem egyáltalán nem zavar .A R.S.-t is egyedül nyomtam és nekem az IGI szerű játékok jönnek amúgy is be .Az előző résszel is jót henteletem és ahogy írtad , akiknek ez tetszik :))) ...
    A következő része a D.F.-ban mindössze az ellenség bőrszíne fog csak változni . :)
  • skorpio7
    #41
    Crem !

    Itt egy kis info , érdemes megnézni !

    GAMESTAR ONLINE

    DF: Black Hawk Down Movie
    [2002-06-29 @ 18:12] (kommentek: 0)

    A Tiscali Games-rõl lerántható az elsõ ANIMÁCIÓ , a nemrégiben elõkerült Delta Force: Black Hawk Down címü játékról. Ez egy taktikai akciójáték lesz, a tapasztalt Novalogic gondozásában. A videó lejátszásához DivX codec-et is telepítened kell!
  • Crem
    #40
    Még nem!:)

    Elöbb a Single!
  • Crem
    #39
    15-20 küldetésnél már van olyan amikor 3-4-5 emberrel henteled az ellent!:)))

    Többi dologban 100% igazad van!:)))

    De mivel Delta Force rajongó vagyok ezért nekem JÓ!:)

    UI: Valahol hallottam, hogy lesz Delta Force : Black Hawk Down! Kósza info ez? Vagy tudtok valami többet?
  • TneX
    #38
    s betűt lehagytam, 1 pasas
  • TneX
    #37
    Hát lehet hogy inkább az OpF:Resistance előtt kelelt tvolna megnéznem,de elégé illuzióromboló volt számomra az,ahogy az első mission kezdődik...1 pasa a rádióba full unott hangon előadja,hogy nyirj ki mindenkit,meg keres dokumentumokat is ha találasz.Aztán landolsz,1 valami bázis mellett,és mehetsz tök egyedül 1 egész arab terrorista szervezet ellen...hát kösz,de ezt én kihagyom.Ennél a 3.-nak is jobban tetszett.Ott legalább megvot a látszatja,hogy te vagy a delta force-t szolgálod de itt?!?Na nehogymá 1 egyszemélyes hadsereg legyen a delta force..Annyi jó benne hogy arabokat lehet benne irtani,ha ebben leled örömed:))))
  • Cobra11
    #35
    Honnan töltötted le?
  • skorpio7
    #34
    Ne mondj ilyet róla ... éppen most töltöttem le , akkor meg se nézzem ?!
    Miért "száksz" , mi nem tetszik rajta ?
  • TneX
    #33
    Hát nem tudom,de szerintem nagyon száksz lett ez a játék.Sokkal rossabb mint az előző rész,pedig az is csak szódával elmegy kategóriát foglalta el nálam,de ez...
  • Crem
    #31
    Ja!:))) Ezt én is tapasztaltam! Szerintem valami qrva nagy BUG!
    A megoldás: F11-el ments el majd F12-vel töltsd vissza! :))) Megint tele leszel!:))))))))))
  • Crem
    #29
  • Crem
    #28
    Ez nálam a BEST Sniper! Hasonló mint a Gepard M1A1 csak az jobb és MAGYAR! :)))
  • Crem
    #27
  • Crem
    #26
    HuH!

    25 küldetés után 315 Kill és még mindig nincs vége...
    Nekem azért bejön a Delta Force sorozat de ne várjon senki világmegváltást! Egy tuti dolog van benne amit imádok az a sniper!:))) Többek között azért is mert nem 200KM-ig pontlövő!:))))
  • Dikkma
    #24
    Mánemazé... de #7 botrányos.. :)
  • TneX
    #23
    van olyan jó mint a 3?Mert ha igen,akkor már szedem is:)))
  • I.C.ram
    #20
    irto ronda jatek :((( totalis visszafejlodes a Delta Force 3 ota... total csod ez a jatek a texturak olyanok mintha raszartak volna a mintakat...
  • Zozo76
    #17
    A talaj meg mindig VoxelSpace(R) ?
  • Sephi
    #16
    szal most toltom remelem nem lesz olyan jo mint az utolso ketto mert jaj...
  • Crem
    #13
    :)
  • Crem
    #12
    Kérdezd meg Dreet-et!:)) Ő a Guru!
  • Cobra11
    #11
    Honnan lehetne letölteni?
  • Lantee
    #10
    Köszi Crem! :)
  • Crem
    #9
  • Crem
    #8
    Mielött még valaki rákérdez...

    cd key use 72YL-R4SB-GKG6-3WKS-HQ27.

  • Crem
    #7
    Nem is olyan rossz a grafika!:))))



    Na jó... Az UT után elég nehéz véleményt mondani!:)))