26
pixel shader
  • Scareface
    #26
    2 éves driver megoldotta. Feltettem 2 uccsó drivert, ami még támogatja a kártyám, de azokkal nem volt jó. Kínomban tettem fel ilyen régit, de most jó.
  • Scareface
    #25
    X800GTO-val egy MMO nem indul el, azaz fosbarna lesz az egész képernyő. SwiftShader-rel elindul viszont mocskosul szaggat.
    2-es shader kell a gámának, a GTO tudja is ezt, mégsem megy. Ötlet?
  • tmisi
    #24
    Sehogyan. Szerzel bele másik kártyát. Egy ATI 9600Pro 4 ezer Ft használtan, az támogatja a 2.0-ásat. Hogy mennyire vagy lemaradva a technikában, érzékelhető azzal, hogy újonnan már csak 4.0-ás (DX10) kártyák vannak. :)
  • mumeen
    #23
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem,hogy nekem a Vietcong 2 indításakor írja ki,hogy kéne a pixelshader 2.0 meg a vertex shader 2.0.
    Nos,azokat honnan lehet letölteni,vagy hogyan lehet "becsapni" a gépet(ezt valahol olvastam),hogy ne kelljen neki?
  • reaper4
    #22
    igen. miután leírtam és utána néztem rájöttem :( ,de nem találtam semmit (sokat nem kutakodtam) arról, h mit támogat a kari, de sok jóra ne számíts szvsz...
  • Dobronski
    #21
    Az a baj hogy integrált
  • reaper4
    #20
    rajta van a dobozán, h mit támogat.
  • Dobronski
    #19
    ATi radeon hd2100-hoz mien directx-et és pixel shadert ajánlotok?
    Előre köszi!
  • ScarY MAN
    #18
    egy olyan driver amit akkoriban adtak ki amikor a thief kijott...sztem O_o
  • istvan3
    #17
    Kössz, de ez alatt mit értesz, hogy THIEF korabeli driver???
  • Anotino
    #16
    Azzal kellene mennie.. Probald ki egy sokkal regebbi (kb thief-korabeli) driverrel
  • istvan3
    #15
    Hello lenne egy kérdésem. GForce 4-em van aminek elvileg támogatni kell a pixel shader 1.1-et. Most szereztem meg a THIEF+-at de a pixel shader hiányában nem megy! Letöltöttem egy 3D Analize nevű programot(emulátort) amivel mennie kellene a játéknak, de időtúllépés van! Valaki tudna segíteni, vagy valami emulátort mondani?
  • reaper4
    #14
    én mindig kikapcsoltam a vpu recover-t és sohasem "pofázott" :P

    ha tönkremegy akkor vissza gariba. ennyi
  • lord nihilus
    #13
    ugye a Cod 2 direktX 7 vagy direktX 9-es módjának egyetlen külömbsége csakis a shader, nem?
    azért kérdem mert sokan kételkednek(a válaszokat előre is köszönöm)
    és hanyas változata megy rajta?
  • VGQ
    #12
    nem sikerült:((
  • VGQ
    #11
    köszi megprobálom.
    a winfos meg frissitgeti magát folyamatosan szal a pack 2 tuti fennvan.

    ujratelepités sajna nem megy technikai okok miatt:p
  • Inquisitor
    #10
    Próbáld meg a DriverCleaner-el teljesen lepuceválni a régi drivert és CSAK UTÁNA feltenni az új drivert. Nem rég jött ki az 5.13 Catalyst.
    Másrészt nem baj, ha friss DirectX van fent. Ha a hardwareoc.hu oldalon beírod a keresőbe, hogy DirectX, akkor a linkek között lesz a DirectX9.0C 2005 decemberi verziója ...
    Persze az sem baj, ha Service Pack 2 fent van az XP-n.
    Ilyenkor igazán tiszta az lenne, ha full újratelepítenéd az egészet.
  • Narancs
    #9
    És mi közre ennek a pixel shaderhez?
    Ha nem melexik túl, akkor meg hardverhiba lesz. Szar ügy.
  • VGQ
    #8
    rakerestem a pixel shaderre és ezt a topicot adta meg..

    direkt vettem a videokarira egy rézbordát,hogy ne melegedjen tul



    itt a kép is hogy mi a baja
  • Narancs
    #7
    Az még nem jutott eszedbe, hogy VPU recover nem véletlen pofázik neked? El kéne olvasni mit ír ki...Ez ugyanis egy védelmi mechanizmus, aminek feladata a VGA-d megvédése. Azért szotyiskodik, mert valami gáz van a kariddal. Szvsz túlmelexik. És hogy ezt miért ebbe a topicba kellett...ecsém...
  • SoDI---
    #6
    új driver?
  • VGQ
    #5
    Pixel Shader 1.1

    Lenne egy kérdésem ezzel a hülyeséggel kapcsolatban..

    Van egy radeon 9600 pro 400/400 os kártyám,de lassan minden rohadt játék kb 5 perc után behal,mert valami idiota VPU recover nem tud mit kezdeni ezzel a szotyisággal és meghülyül a gép.
    A felbontás lemegy 320*260ra a HErtz vissza 60-ra és a játék nem indul el ujra mert valami baja van..
    Ha kikapcsolom a VPU-t akkor szimplán kifagy a picsába a gép és meg sem birom mozditani..

    Van lenn egy sudeki nevü gama azon segitett egy 1.9-es patch viszont sem a fear sem a SW:battlefront 2-höz nem találok ilyen javitást ami orvosolná az lyen hibát..

    Lennvan a legujabb radeon driver,de már egyszerüen nem tudok mit csinálni és a frász kerülget mikor a játék kellös közepén kilép ez a sz@r..
    Lécci valaki mondjon egy megoldást erre a problémámra,mert teljesen megörit a dolog..

    psz.: ha lehet ne azt hogy vegyek uj videokártyát..

    Elöre is köszi
    VGQ
  • l-toro
    #1
    Sziasztok! vettem egy gf4 et a hqaverom pedig elhozta a morrowindet. a jatek egyebkent is szep de az ujsagokban azt olvastam a gf3-4 tulajdonsok ha bekapcsoljak a pixel shadert akkor meg gyonyorubb lesz a kep pl a vizfelszin. a gondom csak az hogy nem tudom hol kell ezt bekapcsolni. a kartya korul nem talaltam a jatek ugyan rip de ott se. aki tud kerem segitsen! koszi.