3766
  • Punkerwork
    #1883
    hát amennyibe a könyvek is kerülnek :(
    de ez nem baj a sok kis warez pöcs úgyse olvas pláne nem angolul.
  • Sephi
    #1882
    Ez man bookwarez!!111
  • Punkerwork
    #1881
    szal EP III könyv kell, hogyne lenne most jelent meg nem rég.
  • RaveAir
    #1880
    A könyv már több 2 hete megjelent... elektronikus formában is elérhető, angolul.
  • Breki33
    #1879
    Ami erről a részről szól

    régen sok ilyet olvastam, még Leila kalandjait is, de ezt szívesen elolvasnám.
  • Punkerwork
    #1878
    melyik? :)
  • Breki33
    #1877
    a könv akkor most nem kapható?
  • RaveAir
    #1876
    A könyv az tényleg ütös. Amúgy az jutott róla eszembe, amit a Gyűrűk ura forgatókönyvről mondtak az extráiba. "Itt most valami harc lesz." Szóval a csatajelenetek nem igazán voltak ábrázolva, és azok sem, amikor valami egyéb akció volt. Viszont szerintem Anakin vívódása és a jellemek egész pofásra sikerültek. Kiváncsi vagyok, hogy mi jön ki belőle majd a filmen... ugyanis még nem láttam.
  • Mhosah Myth
    #1875
    Viszont a könyvhöz képest nagyon sok poén Anakin és Obi-van között kimaradt amik szerintem iszonyat jók voltak! Meg nem jöttek le annyira az érzelmek de ettől eltekintve Istencsászár volt a film . Szombaton megyek pestre megnézni a westendbe meg vasárnap is megnézem itt Egerben :))
    Mindenesetre szerintem a szinkron nem volt olyan jó. Eredetibe sokkal jobb Palpatine meg Obi hangja. Anakinnak meg túl fiatal hangot adtak. Miért nem lehetett az Episode II-es hagnokat adni a filmhez?
  • Sephi
    #1874
    Ez kesz :D
  • Sephi
    #1873
    Igen! Egy fa mogott all a Washyyyk-on (vagy mijaneve)
  • Mhosah Myth
    #1872
    Huhhh! Éjszaka 4re értem haza a filmről Miskolcról! Ahhhhh nagyon nagyon kész :) Felakartam jönni a fórumra de szokás szerint ilyenkor mindig besz@rik a netem! Mondjuk a könyvhöz képesti várakozásaimat nem múlta felül de ígyis iszonyat ütős volt és nagyon tetszett de aki teheti olvassa el a könyvet mert sokkal jobb :))
  • AnuluWork #1871
    [URL=http://hirtv.hu/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=46603&mode=thread&order=0&thold=0]HEHE! (Nem spoiler!) "600 millió dolláros kárt okozott a Star Wars"[/URL]
  • RaveAir
    #1870
    SPOILER(?)

    Tényleg feltűnik Lucas bácsi a filmben?
  • Sephi
    #1869
    ARRRRGGGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    SPILER VAZE!!!!
  • Davidus
    #1868
    az milyen durva volt mikor elvágták jarjar torkát!
  • tomo
    #1867
    hehe, amikor en adtam tippet, akkor nagyon forro volt az anyag. most mar erosen kihult.
  • Punkerwork
    #1866
    nem
  • Sephi
    #1865
    Amikor ilyeneket irsz akkor irjal a vegere egy HUA' mert attol az sokkalta felelmetesebb leszen! HUA'!

    Erzed?
  • Punkerwork
    #1864
    mégis itt kérdezősködik a sok pancser, és mivel ez nem warez fórum én kitakarítom, aztán megunom és kivágom az összeset.
  • Sephi
    #1863
    Hoppa.

    SZAL IGY KELL!:DDDD
  • RaveAir
    #1862
    Amúgy, aki élelmes, az úgyis meg tudja találni őket. Felesleges nekik a reklám...
  • Punkerwork
    #1861
    aluljáró nem érdekel, de itt a filmről legyen szó ne minden 10. hozzászólás az legyen hogy honnan töltse le.
  • Punkerwork
    #1860
    makrók gomb megnyom és talál sok érdekes leírást :)
  • RaveAir
    #1859
    Amúgy azon töprengek, ha viszek a filmről egy kalózmásolatot, akkor megnézhetem a moziban ingyé' a filmet? :)
  • RaveAir
    #1858
    Miért? Talán már az aluljárókban árulok a kalózverziót, és nem akarsz konkurenciát? :P
  • Sephi
    #1857
    Ne fenyegetoze' !!!!!11111111111111

    [ideges mert nem tud nagy betukkel hogyan kell beirni]
  • Punkerwork
    #1856
    MINDEN WAREZ-T TÖRÖLNI FOGOK, ÉS MEGY A BÜNTIPONT
  • Sephi
    #1855
    Aki nem birja az nem melto ra.
  • Szid
    #1854
  • rezsofiz
    #1853
    :DDDDDDDDDDddd

    Nem is tudtam!444
  • Sephi
    #1851
    SPILER

    Anakin lesz Darth Vader!
  • Szid
    #1850
    na!
    senki nem spoilerezik???!!!!
    Mondjon már valaki valamit
  • Sephi
    #1849
    Ugyes vagy! :D
  • CSOCSO
    #1848
    nemreg meglestem az ep 1 et.. ma a kettot es este megyek a 3. at nezni a mozibaaa:)
  • Breki33
    #1847
    hát nemis igazán értettem miért kellett 3 másodperces avatar miatt kiakadni
  • Tatyla
    #1846
    igen jó lett,semmi olyat nem érzékeltem ami nevetséges vagy felháboritó lett volna,de ez majd akkor tudom biztosra ha már láttam eredeti nyelven...
  • Sephi
    #1845
    Haverral vagy Szegedre?
  • wizy
    #1844
    jo a szinkron, azt mondod? király, hiszek neked, és hétvégén elmegyek haverral Szegedre megnézni...... ha elengednek:D
  • Sephi
    #1843
    Hogy .... juj.... en is akarom mar latni! :(((

    Man csak... 35 ora mulva en is keszulodok :D