3766
  • Bandew
    #44
    Kicsit hasonlít Uma Thurmanre. :-D
  • Punker
    #45
    Uma-t ne sértegesd!
  • Johnyy
    #46
    Én máshogy képzeltem el,, nagyon!!!!
  • Sephi
    #47
    hulye! :)))

    Szerintem meg kicsit Mike Oldfield-ra (azisten) hasonlit!
  • Sephi
    #48
    Ohuuu!

    Magyarazd mar el nekem ember hogy te mibol vontad le a kovetkeztetest hogy kezd Vader-esedni ?:))))))
  • Punker
    #49
    a buzi feje kezd átmenni folytogató gyilkosba :)
  • Balu san
    #50
    ...és mintha hasonlóképpen pislogna is, nem?
  • Johnyy
    #51
    be tudnál linkelni egy magyar részletes forgató könytöt?
  • Waterhorse
    #52
    Úgy hallom már a levegőt sem olyan tisztán veszi:))
  • Johnyy
    #53
    ;) egyébként egy balaset utóhatása lecc a tüdő elromlása,, de hogy mondod így képről én is egész jól hallom!!!
  • Voltan
    #54
  • Johnyy
    #55
    A Star Wars. hun nemrég olvastam végig a sötét fick sérüléseinek mivoltát, most majd fényderül a valódi okokra és akkor megint leht irni a cikkeket.
  • Johnyy
    #56
    Jah, meg ez a rész öszekapcsolja az ediigi összes szálat,,, remélem 2 szünet is lesz a moziban.... ,aza vagy 5 óra tiszta film ;)))))
  • Johnyy
    #57
  • Johnyy
    #58
    LOl :D
  • Johnyy
    #59
    Na most megnéztem mind az 5 részt, Asszem hogy már az 1,2 őt töbször meg kell és ujra és ujra nézni(a többi már meg van nézve) hogy minden részletet megérts, szeretem ezt a star warsban hogy pl 77 ben a jedi viszatérben a 3 as tipusú sugarak úgy átvilágították védert hogy egykis odafigyelésel fel lehet térképezni teljes felépítési elvét,,, Dícséretes, remélem mindet ugyanilyen tökéletességel kapcsolnak össze,,, bár ez a rész t szerintem a legnehezebb törénetizállni, a kapcsolatok és az elvarratlan szálak miatt,, és így az 1 három lész befelyezése végre az egy yinyang elven alapuló életfeorma black oldalának győzelmével ér véget, persze a másik három a másikkal,,, ez JÓÓÓÓ Így.
  • Johnyy
    #60
    CSak én vok itten .. cry :(
  • Punker
    #61
    még 2 hét és én is megnézem mind az 5 részt DVD-n majd utánna nyilatkozok :)
  • Waterhorse
    #62
    Ehhez nem tudok hozzászólni, mert sajnos még nem volt lehetőségem az ep2-öt megnézni.
  • Punkerwork
    #63
    májusig simán be tudod pótolni :)
  • Sephi
    #64
    Tenyleg 5 oras lesz a film ?
  • Punkerwork
    #65
    ki mondta ezt neked?
  • Sephi
    #66
    #56 ?:)
  • Punkerwork
    #67
    azt írta hogy reméli, nem azt hogy annyi lesz.
  • Johnyy
    #68
    de azért nem egy rövid trailer lecc az biztos!!
  • Johnyy
    #69
    Azaz, ugyértem hogy jó hoszú lessz az biztos elvileg nemtomenyivolt aa LotR RK de elvileg hosszabb lesz!
  • Sephi
    #70
    Tuti lesz 3 ora. Nem letezik hogy kevesebb legyen.
  • Waterhorse
    #71
    A Gyűrűk ura mind3 része 3 órás volt, nem hinném, hogy hosszabb lesz. Az is azért lett "csupán" 3 órás mert, úgy gondolták ennél nagyobb terjedelemmel, nem valószínű, hogy a vászon elé tudták volna szögezni a nézőket.

    Szerintem olyan 2, két és fél óra lesz, majd azért kiváncsi leszek és ha kijön akkor visszatérhetünk ezekre a hozzászólásokra:)))
  • Johnyy
    #72
    Én is,de mért gondolja egy filmkészítő hogy ha sok az már nem jó,, én a kimaradt jeleneteket sem nagyon szeretem,, mindennke benne kell lennie, én anyira élveztem a gyu-t szomorú voltam amikor vége lett :(
  • Johnyy
    #73
    A III. Epizód várható cselekménye

    Az alábbi írásban a III. Epizód cselekményét próbáltuk összeállítani nagy vonalakban, az eddig kiszivárgott információk alapján. Nem volt célunk, hogy a leírásba a történet minden egyes már ismert részletét beleszőjük, mivel a film bizonyos részeit sokkal részletesebben ismerjük, mint másokat. Tudni kell azonban, hogy a III. Epizód 2005-ös bemutatójáig sok minden változhat. Várhatóan addig még többször is nekifutunk a témának, és egyre részletesebb cselekményleírásokra számíthattok.


    FIGYELEM! AKI CSAK A MOZIBAN SZERETNÉ MEGISMERNI A FILM ESEMÉNYEIT, NE OLVASSON TOVÁBB!!!


    Három év telt el a geonosisi csata óta, mely kirobbantotta a galaktikus méretűvé szélesedett klónháborút. A háború legújabb állomásaként ádáz űrcsata dúl a köztársasági főváros, Coruscant felett a szeparatisták és a köztársaságiak csillagflottája között.
    A szakadárok vezetője, Dooku gróf fogságba ejtette Palpatine főkancellárt és kíséretét. Anakin Skywalker és Obi-Wan Kenobi közösen indul a Köztársaság első emberének megmentésére, akit az egyik szeparatista cirkáló fedélzetén őriznek. Anakin, aki az évek folyamán padawanból Jedi-lovaggá lett, rátalál a főkancellár fogvatartóira, és a cirkáló fedélzetén megvív Dooku gróffal, aki miatt három éve elvesztette jobb karját. A fiú, akinek a megbilincselt Palpatine és Dooku gróf szócsatája közepett kell küzdenie, végül legyőzi ellenfelét, és kioltja a gróf életét.
    A sérült cirkáló Coruscant felé zuhan, Anakinnak és Obi-Wannak azonban sikerül biztonságban letennie a bolygó felszínén.

    Dooku halálával a szeparatista erők elveszítik első számú vezetőjüket, de droidseregük irányítója, a félig droid Grievous tábornok, akinek kezéhez számos Jedi vére tapad, elmenekül.
    A Jedi-lovagok a győztes csata után klónkülönítmények élén galaxis-szerte támadást indítanak a szeparatisták bolygói ellen, hogy felszámolják megmaradt állásaikat. Még Yoda mester is elhagyja Coruscant-t, Obi-Wan Kenobit pedig azzal bízza meg a Jedi Tanács, hogy egy saját különítmény élén fogja el a rettegett Grievous tábornokot.

    Anakin méltatlannak érzi, hogy egykori mesterére bízzák a küldetést, hiszen ő végzett Dookuval, és ő mentette meg a főkancellár életét. Palpatine azonban, aki elrablása után meg kívánja erősíteni saját védelmét, tettei elismeréseként személyes testőrének nevezi ki az ifjú Jedit.
    Mace Windu, aki a Jedi Templomban marad, hogy összehangolja a galaxis-szerte zajló hadműveleteket, rájön, hogy Palpatine elárulja a köztársaságot. Mikor azonban szembekerül vele, a főkancellárhoz hű Anakin és a Sith vezér, aki leveti álarcát, végez vele. Darth Sidious fondorlatos érveléssel maga mellé állítja Anakint, és felajánlja neki a Sötét Oldal hatalmát. Anakin elfogadja azt.

    Ekkorra már a szenátorok egy része - köztük a fiatal Mon Mothma és Bail Organa - szervezkedni kezd Palpatine ellen, aki a Köztársaságot láthatóan császársággá kívánja formálni. Közéjük tartozik Padmé is, aki azonban visszavonul a nyilvánosságtól, mert gyereket vár Anakintól.
    A Köztársasághoz hű szenátorok aggodalmát tovább tetézi, hogy Palpatine a szenátus elé lép, és árulással vádolja meg a Jedi Rendet. Őket okolja az elrablásáért, és bizonyítékként hozza fel Mace Windu támadását. Végül kiadja a parancsot: a Jediket meg kell semmisíteni.

    Anakin a Jedi Templomba vezeti a klónharcosokat, akik végeznek az otthon maradt tanítványokkal. Kiderül, hogy a klónok módosított génszerkezete feltétlen engedelmességre kényszeríti őket a főkancellár parancsait illetően. Így azokkal a Jedikkel, akik háborúba indultak, saját klónkatonáik végeznek.
    Obi-Wan Kenobi eközben rátalál Grievous tábornokra, és fénykardpárbajt vív vele. A Jedi legyőzi ellenfelét, ám mikor visszatér harcosaihoz, menekülni kényszerül előlük.
    Yoda mester csapatát a Kashyyyk bolygón éri utol a főkancellár parancsa. A mestert csak a bolygó lakói, a vukik menekítik meg saját katonái elől.
    Obi-Wan és Yoda így visszatér Coruscantra, ahol rálelnek a Jedi Templomban történt vérengzés nyomaira, és rá kell döbbenniük, hogy Anakin már a Sötét Oldalt szolgálja. Obi-Wan magára vállalja a feladatot, hogy megfékezi egykori tanítványát. Yoda a Sith vezérrel száll szembe.

    Anakin azonban már nincs a fővárosban. Palpatine elérkezettnek látja az időt, hogy véget vessen a szeparatista lázadásnak, ezért elküldi Anakint a szakadárok titkos búvóhelyére, hogy végezzen velük. Obi-Wan nem tudja, hol keresse a fiút, ezért meglátogatja Padmét. Mint megtudja, Anakin valóban járt az ifjú szenátornál. A lány elárulja Obi-Wannak a fiú szándékait, és felfedi előtte kettejük titkát is.
    Obi-Wan nyomban Anakin után indul a Mustafar nevű lávabolygóra, és Padmé is vele tart, mert abban bízik, hogy ő még segíthet szerelmén. Mikor a bolygóra érnek, Anakin már elvégezte véres feladatát. Ahogy szembekerül egykori mesterével és saját szerelmével, a düh elborítja agyát. Úgy érzi, Padmé elárulta azzal, hogy elvezette hozzá Obi-Want. Padmé annyira megriad Anakin viselkedésétől, hogy azt hazudja neki: a gyerekük már nem tud megszületni. Ez az utolsó lökés a Sötét Oldal befolyása alatt álló Anakin számára, aki nekitámad Padménak. Obi-Wan közbeavatkozása menti meg a lányt, ám ezzel hosszú párbaj veszi kezdetét Kenobi és Skywalker között.

    Yoda mester alulmarad a Darth Sidiousszal folytatott küzdelemben, és a Köztársasághoz hű szenátorokkal együtt menekülni kényszerül Coruscantról.
    Obi-Wan viszont kemény párbajban legyőzi Anakint, és a sebesült Padmét elmenekíti a zord lávabolygóról.
    Anakin tehetetlenül magára marad a lángok között. Ám Darth Sidious nem hagyja meghalni újdonsült tanítványát. Anakin megcsonkult, égett testét kimentik, és orvosdroidok veszik kezelésbe.
    Yoda mester és Obi-Wan Kenobi Bail Organa szenátor hajójára, a Tantive IV-re viszi Padmét. A lány állapota aggasztó, és félő, hogy meghal, még mielőtt megszülné gyermekeit, hiszen - mint kiderül - ikreket vár. Végül sikerül világra hozni Lukeot és Leiát, de Padmé túl gyönge, és belehal a szülésbe.

    Anakin már Darth Vader páncéljában tér magához. Mikor megtudja, mi történt Padméval, a benne feltörő düh által hatalmas pusztítást végez maga körül.
    Padmét eltemetik. Obi-Wan, Yoda és Organa szenátor pedig eldönti, mi legyen az ikrek sorsa. Lukeot Obi-Wan elviszi a Tatooinera Larsékhoz, mert tudja: az az egyetlen hely, ahol Anakin nem találhat rá, hiszen emlékei távol tartják onnan.
    Leiát Bail Organa veszi maga mellé, és vállalja, hogy felneveli Alderaanon.
    Yoda mester búvóhelye a Dagobah rendszer lesz, ahová egy mentőkabin fedélzetén juttatják el.

    Míg utolsó ellenségeik is bujkálásra kényszerülnek, Darth Vader és a magát császárrá kikiáltó Palpatine elkezdi építeni a Galaktikus Birodalmat és annak rettegett fegyverét. Infó: Innen
  • Johnyy
    #74
    Ha valaki még nem olvasta! Tudom hogy voltm ár egy forgi könyt de nem baj
  • Alien
    #75
    Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    2005 Május 19, világpremier. Szóval USA-val egy időben kezdik majd vetiteni.



  • Punkerwork
    #76
    ez várható volt
  • Alien
    #77
    jaja :)
  • Alien
    #78
    Kiváncsi vagyok milyen lesz ez a rész.
  • bigapó
    #79
    Szerintem ez lesz a legjobb. Technikailag is és történetben is, mivel most enged a sötét oldal csábításának Anakin: ebből csak jó kis csaták és párbajok lehetnek:))
  • Alien
    #80
    Úgy legyen! :) Én azt várom a legjobban, hogy hogy lesz belőle Vader nagyúr :)
  • Punkerwork
    #81
    a Trilogy DVD-n van belőle előzetes :)
  • Punkerwork
    #82
  • Alien
    #83
    oh :) vhogy csak felkerül majd a netre az az előzetes előbb-utóbb (remélem:))