15
Minden jöhet ,ami ebbe a kategoriába tartozik!!
  • Schelek
    #15
    Hali!
    Elég meghaltnak tűnik ez a fórum, de azért írok bele!
    Nagyon szeretem a filmzenéket!!!! A Pomázi Ifjúsági Fúvószenekar-ban klarinétozom, rengeteg filmzene-átiratot játszunk, és imádom^^
    Valóban vicces volt olvasni, h a legismertebb és legkedvencebb zeneszerzők nevét nem tudják páran pontosan, ill. nem mindig tudják, h melyik feilmzenét ki írta. A lehető legfurcsább párosításokat hallottam már az életben, a kedvencem az, mikor meggyőződéssel állítja valaki, h a Star Wars az Hans Zimmer. Ettől kész vagyok xD De senkit nem nézek le azért, mert nem tud valamit, én se vagyok egy mindenttudó!!! Kottacserére szeretnélek Titeket invitálni:
    http://www.pianofiles.com/user/471383
    Kellemes napot mindenkinek!
  • csn tamás
    #14
    Köszönöm segítséged!
  • zakika
    #13
    azt lattam valamikor 10+ eve egyik haveromnal fosulin :) eredeti cime Eis am stiel (remelem pontosan leirtam). keress ra
  • csn tamás
    #12
    Sziasztok!!Kéne a forró rágógumi című film zenéje!!Tudom hogy elvis számok de a címeket nem tudom!!!köszi
  • uv
    #11
    Zimmer - nem Zimmerman
  • uv
    #10
    az tényleg atom!!! Klaus Badelt írta a Time Machine zenéjét is, az is nagyon állat
  • uv
    #9
    a Gladiátor Hans Zimmer (nem Williams - ez is gáz). azonkívül melyik témát nyúlták?
  • mikszer
    #8
    Túrkáljatok WinMX-szen, ott szinte mindent meg lehet találni.
  • mikszer
    #7
    Simán nyúltak a Gladiátorból (by Jonh Williams). Azért ez gáz. Amúgy nekem is tetszik.
  • Trade
    #6
    Ennio Morricone-nak az a zenéje kellene ami A neve senki-be volt.
    De nem az alap theme hanem ami párbajnálvolt.Húú ez lehet hogy nem mond sokat de azhogy :ez a zene volt Az amisok az sok(k) c filmbe is
  • Evil
    #3
    engem a bennfentes filmzeneje erdekelne ,ha jol tudom az is Zimmerman.
  • izb
    #1
    Nem tudom ti hogy vagytok,de en nagy gyujto vagyok!!
    Van egy ket filmzenem,megosztanam masokkal,es egy ket keresem lenne!!
    pl:
    Morricone--- Polip cimu sorozat zeneje
    Morricone--- Gyerekvaros
    Godzilla--- Eredeti filmzene,nem a zenekari osszealitas

    Tudok cserebe mindent,ami John Williams,James Horner,Trevor Jones,Morricone,Michael Camen,David Arnold,Hans Zimmer