26
Szolárium
  • Danny1987
    #26
    A turbó szolárium van olyan jó mint a normál?

    Hetente hányszor érdemes menni?
    Kb mennyi idő amire lehet látni hogy szépen barnulsz?
  • KeKKSZike
    #25
    nem... de nem kell irígykedni!
  • KeKKSZike
    #23
    nem... sőőőt! Elárulok vmit! Én SOSE szoktam bekenni magam semmivel, mert olyan a bőröm, hogy nem szoktam leégni SOHA! Kreolbőrűűű vagyok...
  • Z
    #22
    A strandon mindig az árnyékban vagy? Ott is meleg van ám!
  • KeKKSZike
    #21
    ahha...
  • KeKKSZike
    #19
    nem... miért? :)
  • Breki33
    #18
    Kekkszike te lány vagy? :-)))
  • KeKKSZike
    #17
    Én... azért szeretem a szolit, mert... Nekem nem kell órákig kinn lenni a napon, hanem elég 3*12 percet Lmenni a szoliba... És totáll barna vagyok! Én meg nem tudok kifeküdni a napra, mert nem bírom azt a meleget! Strandra is járok, de nehogymár "fehéren" menjek strandolni! :)
  • Jano
    #16
    Mindent csak mértékkel.
  • Breki33
    #15
    ja a szolis alapozastol meg leéghetsz
    szoval ittis vedekezni kell :-)
  • Breki33
    #14
    attol is fugg milyen szoli
    allo vagy fekvo
    es emeld fel a karod kulonben lesz két világos foltod
  • Rincewind
    #13
    Le kell kenni magad...
  • Efreet
    #12
    börtónus kérdése... van akinek doki írja elö, mert annyira fehér a böre.
  • Jano
    #11
    Csak hogy ne égjen egyből szénné az ember.
  • Jano
    #10
    Napfürdő előtt nem árt szolival alapozni.
  • Rincewind
    #9
    Bazz, kint száz ágra süt a nap, ti meg szoliba akartok menni? Hát vannak még ''érdekes'' emberek... :D
  • Laalee
    #8
    nyaron szoliba ez sem idiotizmus :D
  • KeKKSZike
    #7
    ez attól függ, hogy milyen bőröd van! Nekem van egy ismerősöm, aki hót fehér börű és vett 100 perces bérletet és szegény nem nagyon barnult le! :)
    Én "szerencsés vagyok", mert nekem elég Lmennem egy héten kétszer 12 percre és barna vagyok... :P
  • worly
    #6
    aha, csak a gond az hogy jelenleg dolgozom, hogy ki tudjak menni :D
    meg ez ilyen sátras, interrailjegyes buli, tehát totál minimálélet lesz :) felszállunk a vonatra, hátizsák, sátor, kajára kell csak költeni... szoval nem ferrari vár a repulőtéren ;)
    de nem is akarom hogy ott kelljen kenegetnem magam, meg minden este fájjon a böröm a leégéstől stb.
  • Morfi
    #5
    1 hónap?!?! Akkor már inkább menj el a strandra vagy menj dolgozni ha teheted és lesz neked olyan színed hogy a spanyolok azt hiszik hogy afrikai vagy ;>>>
  • Efreet
    #3
    1 hét alatt lebarnulsz, ha kifexel a napra... és attól nem szolibarna leszel, hanem rendes.
  • Coine
    #2
    itt tűz a nap és te szolizni mész ?
    gazdag ember vagy,
  • worly
    #1
    nah, életemben előszőr rávettem magam hogy elmenjek szolizni, mivel kövi honapban spanyolba megyek, és nem akarok nagyon leégni

    3 hét alatt van esélyem lebarnulni? hányszor menjek? egyéb vélemény? :)