2549
Grafikák, 2D, 3D made by us
  • matula77
    #2549
    Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni.A családi címert szeretném zászlóra nyomatni, de csak plaketten van meg, én meg nem tudom megcsinálni.Ha valakinek esetleg lenne kedve megrajzolni azt nagyon megköszönném!Vonalrajzra gondoltam, vagy ami jól néz ki egy zászlón.Itt a kép:plakett
  • Winjy
    #2548
    http://kephost.hu/image-C8DC_4D4B23B9.jpg
    Valaki fel tudná javítani a kép minőségét? Fontos lenne de én hüle vagyok hozzá. Ha tudsz légy szíves segíts! Ha sikerült a következő címre elküldheted [email protected] vagy ide feltöltheted a linkjét! Előre is köszönöm!
  • Klon
    #2547
    szerintem tuti vanna olyan ecsetek (brush) photoshophoz, amit csak le kell tülteni, és be kell importálni. aztán már csak kattitgatni kell.
  • Blaziuska
    #2546
    Végre egy fórum ahol lehet tudnak nekem segíteni.:D 2d-s figurákat kéne rajzolni,főleg állatokat,aranyos dolgokat.Nem tudom foglalkozik-e vki ilyesmivel de ha vki vállal ilyet írjon nekem, küldök mintát milyenre gondolok.
  • Klon
    #2545
    mintha azt írtad volna,h nem jössz ide többet....
    úgyhogy irány a bolt ;)
  • KaszaN
    #2544
    Azt azsem tudom mi az a varez baz-.-'
  • Klon
    #2543
  • cenobite
    #2542
    Már ne haragudj, de Te vagy felháborodva, ha a warez kérdésedre esetleg nem kapsz kielégítő választ? Mert a kérdésed lényegében az, hogy honnan tudnád lewarezolni a PS-t...
  • KaszaN
    #2541
    Hihetetlen! mennyi bunkó ember létezik! Csak kérdezek valamit, mert honnantudhatnám, talán a kisújamból szopjam ki, aztán itt elkezdetek hülye smiley-eket betűzni meg lámázni. Egyes embereket szivesebben lelőném. Nefáradjatok hogy válaszoltok erre a hozzászólásra, mert ide biztos nemjövök többet segítségér, szal hi.
  • Gabo
    #2540
    http://www.gimp.org/

    Nem PS, de ingyen és szabadon használható, közel ugyan azzal a funkcionalitással. Ha emlékeim nem csalnak van hozzá magyarosítás, de a tutorialok 99% angolul van, így jobban jársz ha tanulsz.
  • DirtyGab3sz
    #2539
    Elmész az ADOBE céghez programozónak????
    PÖLÖ
  • cenobite
    #2538
  • KaszaN
    #2537
    honan szerezhetem be a photoshop-ot magyarul?(Ingyen)
  • pxxl
    #2536
  • cenobite
    #2535
    Nem tudom, hogy van -e külön dds editor program, de photoshophoz van dds export plug-in. Magyarul: PS-ban kiszerkeszted amit szeretnél és dds-ben mented. Anno én is csináltam így pár textúrát.

    Más megoldást nem tudok, úgyhogy passz.
  • KaszaN
    #2534
    ez okos de ide is azért tettem fel a kérdést mert a google megint nemvált be.
  • pxxl
    #2533
    GOOGLE?? :)
  • KaszaN
    #2532
    Szevasztok szügségem lenne egy programra ami tud DDS formátumba menteni. És jólenne hogyha nem a photoshop lenne mert ahoz annyira értek mint egy dankóros kisgyerek a lőfegyverhez. Erőre is köszi.
  • pxxl
    #2531
    300 dpi KÖTELEZŐ a nyomdákban! tudom, mert én is nyomdai vonalon dolgozok. Rengeteg helyen szóba sem állnak veled 300 dpi alatt. Jahm, és ha nem fehér a háttér, akkor 5mm kifutó kell körben. vagyis egy A4-es szórólap 220x307 legyen, 5mm körben csak a hátték, vagy kép, szöveg nem, vágástól illik 3-5mm távolságot tartani, mert vágás közben ugrálhat a papír...ha van valami kérdés még ilyen témában kérdezzetek nyugodtan :)
  • pxxl
    #2530
    boldog valentínt :)

  • cenobite
    #2529
    Szerintem bőven elég a 300 dpi. Én a legtöbb anyagot ennyiben készítem - sőt, van amit 200-ban - és tökéletes a végeredmény.
  • JohnBlutarsky
    #2528
    bocs a kis felbontésért.
  • JohnBlutarsky
    #2527
    Ez pedig a Piros szemű:
  • Klon
    #2526
    min 300, de inkább 600 dpi
  • JohnBlutarsky
    #2525
  • JohnBlutarsky
    #2524
    Egy nagyon régi Paint-ben készült alkotásom.
    Címe: Brutál boci
  • zilahi
    #2523
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene nekem. Készítenem kell egy szórólapot amit LA/4-es méretbe kell majd kinyomtatni. Az lenne kérdésem hogy photoshopba mekkora pixel méretbe készítsem el a képet hogy a nyomdának jó legyen.
    Sürgős lenne!
    Előre is köszönöm a segítséget. :)
  • Klon
    #2522
    hú nagyon jó!
    nincs meg nagyban? háttérképnek szeretném :)
  • The Garrett
    #2521
    huh rég írtam ide :D


    A minap láttm egy fotós újságban Gilbert Garcin munkáit és nagyon megtetszett. :D Aztán ma délután összedobtam ezt... azthiszem a kotta vonalain látszik hogy nem vagyok 1 barkácsmester. :D (az a része fotó :P )
    Ha lesz időm kipróbálom úgy ahogy az öreg csinálja (ő nem PS -el hanem papírból kivágott képekkel dolgozik)
  • NaNoKuTyA
    #2520
    miért is?
  • [Walaki]D`Lair
    #2519
    Miért pont ezt tetted tönkre???
  • NaNoKuTyA
    #2518
    első próbálkozásom car chop-ban :P

    [/URL]

    az eredeti...
  • [Walaki]D`Lair
    #2517
    MS Paint
  • Tothicsa
    #2516
    hy! nekem egy olyan progi kéne ami aránylag könnyen kezelhető és képeket lehet vele összevágni meg stb.
  • hen-tes
    #2515
    Mert a paint ciki. :-)
  • Dynamic
    #2514
    Miért pont Photoshop?
  • hen-tes
    #2513
    Jaaa,jó, nem ismerem. :-)
  • passatgt
    #2512
    fireworksban is annyi volt:)És ezt weblapkészítéshez kell használni,mert szerkesztés közben lehet megadni a hivatkozásokat,menüket cisnálni stb... és a végén css-be konvertálja:)
  • hen-tes
    #2511
    Ez photoshop-ban 10 perc sincs. :S
  • passatgt
    #2510
    első próbálkozás fireworks-ben: