13
már készül
  • CéZé
    #13
    Totálcommander fájl egyesítés
  • Beniboy
    #12
    hyall
    letöltzöttem a gamét a wandoo warezről és olyan fileokba töltötte le h 001 002 stb és 1 crc file és nem tudom h mivel kell kitömöríteni mert a winrarom nem ismeri fel pedig régebben felismerte
  • dav
    #10
    Nem értem, mindenki azt mondja, hogy a második rész milyen könnyű. Hát nekem nem volt az, pedig az első részt és a kiegészítőt is kijátszottam. A második részt viszont már a tengeralattjárós pályán feladtam. Nem is emlékszem, hogy az a második vagy az első pálya :( Végülis kint tényleg elég könnyű volt kinyírni mindenkit, csak nagyon sokan voltak. De mire a hangárhoz jutottam, elment a kedvem az egésztől :(

    A harmadik rész videóját én is láttam. Technikailag azért elég komoly újítások lesznek benne (például a mozgó vonaton ugrálás, az összedőlő gyárkémény), csak azt nem tudom, hogy ez a játékmenetben mennyire fog tükröződni.

    Üdv:
    daVe
  • spR
    #8
    http://www.tothegame.com/game.asp?ID=1237

    Én innen szedtem le.
  • spR
    #5
    Hú, a videó az kurva jó. Remélem nem szúrják el úgy mint a 2. részt.
  • Shep
    #4
    Engem érdekel de félek, hogy a még nagyobb csalódás lesz mint a 2 egy pár új ötlet de semmi igazán új valamint tuti még könnyebb lesz az igencsak bagatel 2ik résztől is. Bár remélem nem lesz igazam.
  • skorpio7
    #3
    Majd ha megjelenik .Ilyen alapon megnyithatok THIEF 3 , SETTLERS 5 vagy egyéb game-ről topic-ot , amiről még csak hírekben olvastunk .
  • Garrett
    #2
    mivan a com3 már senkit nem érdekel?
  • Garrett
    #1
    Most láttam egy in game moviet a Commandos 3 ból. a videóban van egy vonatos pálya ( mozgó vonat)
    bemutatnak egy szőnyegbombázást!! és egy ejtőenyős ugrás.
    A játék maga pedig az Eastern Front esemémnyeit dolgozza fel!