11
  • Gabest
    #11
    A donkey is attól lett ilyen tetű, mint manapság, mert elszaporodtak a szerverek és már teljesen szétesik a hálózat kisebb szigetekre. De azért még a vén szamár is megnyalja a sót :)
  • RpPRO
    #8
    Mp3-nak szerintem messze az Audiogalaxy a legjobb. A tobbivel meg veletlenul sem talaltam annyit, mint ezzel.
  • Lion
    #7
    hmm relative... egyébként töltés szinten mindegyik rendszer még katasztrófa, a keresési minőségről pontoságról nem is beszélve....
  • Laci73
    #6
    Talán még annyi, hogy nem árt egy szélessávú kapcsolat sem (sajnos ez így van, tavaly rengeteget szenvedtem az 56K-s telefonos modemmel, a szélessávú elérést jobban szeretik a p2p rendszerek használói)
  • Laci73
    #5
    A legjobb ( a biztos, stabil letöltés szempontjából) a KaZaA. A WinMX abból a szempontból jobb hogy sokkal nagyobb az adatbázisa (több cucc van fenn) viszont a letöltések nem olyan stabilak.
  • Herk
    #4
    Urak, akkor milyet érdemes használni?
    (mert felraknám)
  • Bith
    #3
    Így van, sajna teljesen szar lett, mióta engine-t váltottak :((. Előtte pedig szerettem.
  • awender
    #2
    A Gnutella az egyik leglassabb es legkevesbe hatekony P2P, amivel valaha is talalkoztam. Meg a WinMX is szelvesz volt hozza kepest.

    A Gnutella nem a P2P rendszerek Linux-a. Nem minden csodaszer, ami szabad forraskodu.