41
Nos roviden...
  • RUDKO
    #41
    magyar végigjátszást tud valaki?
  • RUDKO
    #40
    sziasztok ha valaki tud segiteni kérem válaszoljon ott akadtam el hogy megvan az üveg de mit kell beletenni a másik a kodot nem tudom megfejteni amivel az ajto nyilik hiába nézem mit gépel a supervisor elöre is köszi
  • jeejee
    #33
    http://members.brabant.chello.nl/~h.vangompel/
  • Sephi
    #30
    Ezjo jatek? ember en halara untam magam! Ha neked ez jo jatek akkor a syberia-tol leszopod magad:)
  • Sephi
    #28
    Faszt! Nagy baromsag! Jaccal Syberiat ember! Eskuszom rohadt jo az a jatek!
  • M.A.D.
    #27
    Na...látom...másokat is érdekel a gamma...
    Ha 1 kis több időm lesz..úgy júliusban..akkor én is nekifekszem...:)

    Tavaly eljutottam egy darabig (RIP) de....töröltem a progit....
    De most..
  • fucko
    #22
    Jatszottam mosma en is vele,haaat...
    Eddig annyi izgalmas dolog törtent hogy elkezdett remegni egy haz es kitort belole egy darab fal,de ennyi.Maszkaltam beszelgettem de nem megyek tőle falnak ugyhogy f8 maradt.
  • Sephi
    #21
    Szio!

    Igen mind a negy CD kell legalabbis nekem kerte.
    fucko ugy nezed hogy korunk egyik legjobb kaland jateka van a gepeden tatti.

    A The Watchmaker pedig egy hogyismodjam... nem hulyeseg hanem... nezopont kerdese mert azert erdekes de egyenlore amenyit jaccotam csak jarkaltam es nem sok tortent. De megeri egyszer kiprobalni. Resident Evil Stilusu a jatek. Ket embered van es valashacc kosztuk es beszelgetni kell meg minden izet.
  • M.A.D.
    #20
    Na...még 1 kaland gamma...itt virít....jaj.
  • M.A.D.
    #19
    1. Sephi:Írtam mélt.
    2. Most ismét itt a melóhelyen...tehát.....max. holnap..:((


  • fucko
    #18
    Milyen stilusu ez?Horroros vagy milyen?
    Sephi:most szereztem meg a longest journeyt amit annyira ajanlottal nekem,a kerdesem az,hogy miutan felinstallaltam szükségem lesz meg mind a 4cdre?
  • Sephi
    #17
    Oksa!
  • M.A.D.
    #16
    Ma este megnézem. Sorry....de tegnap nem tudtam leülni otthon a gép elé...(Foci VB...miegyébb....)
    De ma!
  • Sephi
    #15
    Aszt meg kurvara ertekelem hogy itt vitatkoztok. Nem lehetne a haz hatanal levo kutba ?:))))0
  • Sephi
    #14
    Ha man ennyire ismered elarulod nekem a bilentyuzet hasznalatat? Szal F8 az karakter csere meg ilyenek... kerlek
  • gjoecrow
    #13
  • skorpio7
    #12
    Peace veled .
    Tényleg felesleges vitatkozni itt megjelenésről , amikor a játék a lényeg .Csak kár érte , hogy ennyire nem hatott rám .
    De legalább valakinek tetszik ( M.A.D.) és nem vetünk rá követ .Nekem is van olyan játékom , ami szinte senki másnak nem jött be , miközben én végignyomtam nagy elánnal ( pl.: Trespasser . :)
  • M.A.D.
    #11
    Na, akkor most negatív hős leszek:nekem tetszik a game.
    Amúgy ,meg a V gomb lenyomásával a verziót megjeleníti a képernyőn. Ua, mint a tavalyi....de mégis....no...mind1.
    Ez a topic úgy is elsüllyed.
    Off!
  • G. Joe
    #10
    Nem isonewos! De mind1! Nem szoktam feleslegesen vitázni. Csupán ugy tünt, enyhén bántó szándékú a hozzászplásod a topic inditóhoz, holott a mai világban amikor naponta jönnek ki az uj (szarabbnál-szarabb ) játékok nem lehet mindegyiket ismerni, és kiprobálni!
    Egyébként részemről peace!
  • skorpio7
    #9
    Kössz a bókot .
    Ha meg tényleg így van ( "...nekem abszultut nem tetszett a game, még csdak ki sem probáltam!..." ) , akkor meg minek szólsz hozzá feleslegesen olyanhoz , amiről fogalmad sincs .
    Főleg , hogy utánna se nézel , hogy igaz-e amit leírtam , csak bevágsz ide egy tök felesleges isones-os release dátumot .
  • G. Joe
    #8
    "és jó lenne , ha nem feleslegesen írnék le valamit , mert olvasni gondolom tudsz .???"

    Akkora az arcod mint egy ház!
    teszek rá, hogy mikor játszottál azzzal a játékkal okoska! NEm én voltam aki inditotta a topicot, nekem abszultut nem tetszett a game, még csdak ki sem probáltam! Ennyi!
  • skorpio7
    #7
    Hát az is ... nem hagyott mély nyomokat bennem .Már rég töröltem .
  • Sephi
    #6
    Jo hat en egy szoval sem mondtam hogy uj. Ha megnezed a kezdo kepernyon is 2001 et ir:) Es a jatek nem tudonik tul ujnak se szal gondolom akkor tenyleg van regebi verza is :)

    Lenyeg az hogy nekem egyenlore unalmasnak tudnik...
  • skorpio7
    #5
    Tudod minden ma született gyereknek új a tegnapi tegnapi game .Pl. te csak most vetted észre ezt a game-et , én meg már jó 1 éve túl vagyok rajta ... és jó lenne , ha nem feleslegesen írnék le valamit , mert olvasni gondolom tudsz .???
    Nézd meg az NFO file-okat , másrészt meg ha elolvasod M.A.D. üzenetét alább , akkor elgondolkozhatsz , hogy ki is téved itt .
    Ja igen ... nekem is full rip volt meg , zenei add-ont elég nehéz volt megszerezni hozzá .
  • M.A.D.
    #4
    Nekem megvolt anno a FULL RIP-es verzió. Vissza lehet keresni. Nem rossz. De, ahogy elnézem fel van turbózva, és ki van javítva jó pár hiba.
    Így már szinte tényleg új a game.

    De akkor, hogy került ki anno az a régebbi verzió??? :)
  • G. Joe
    #3
    The Watchmaker Adventure TBA 07-Jun-2002 Released US !!!!!!!!!!!44

    Tényleg régi!!!
  • skorpio7
    #2
    Hát már elég régi játék ... jó 1 éves , egy kicsit elkéstél a bejelentésével .Keress rá az ISONEWS-on és meglátod és persze nézd meg az NFO file-okat is , mielőtt azt mondanád , hogy ez nem ugyanaz .

    És
    KATT IDE !!!


    Game (1):
    06/07/2002 The Watchmaker DEViANCE [xx/32]

    Patches/DOX (1):
    06/08/2002 The Watchmaker NoCD Patch Battery [xx/01]

    Rip Games (2):
    05/30/2001 The Watchmaker Divine [xx/24]
    05/30/2001 The Watchmaker *Music Addon* Divine [xx/20]

    Rip Patches (1):
    05/31/2001 The Watchmaker *DLL FIX* iND [xx/01]
  • Sephi
    #1
    Eleg jonak igerkezik mar abbol a szempontbol is hogy 2 emberel mehetunk. A jatek szerintem Resident Evil stilusu es igen erdekes a kezdo story. Remelhetoleg maga a jatek is jo lesz es nem csalodunk:)