Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JAST
#13289
V-sag május 26án Székesfehérváron (Chairlywhitecastle :Ð) zenél...

#13288
Drive feat. Luci Arundel - Stay (DJ Tarkan & V-Sag Remix) ->ez egy rohadt nagy zene szerintem bár inkább prog. house ugyh annyira nem illik bele a profilba de akkor is kirrrááályyy 😉
JAST
#13287
lehet, megvárom a 320at 😄

franc0
#13286
#13050 <#smile>

enigma cutot szedtem le jóaz nekem

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

EOX
#13285
csak recon

Retteketet

AMD Norbee
#13284
végre...10/10

Asus P5E x38, Core 2 Duo E8400@3600mhz, Geil Ultra 4*1GB/1066mhz, Sapphire HD 4870 OC , Chieftec 550W, Cooler Master Hyper TX2, Samsung 500GB

#13283
omfg 10*/10

JAST
#13282
David West - Suffering Island (Original Mix) <08:04m/192Kbps/11,09MB>

#13281
ezt inkább csak így merem

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Crazy_Frog_-_We_Are_The_Champions-Promo_CDS-2006-SWT

#13280
<#taps>

hihetetlen hogy ez a pulsedriver még mindíg full uazokat a hangszereket használja, mint 3 éve, amikor ilyen zenéket hallgattam

#13279
TT-n egyértelmû sikert aratott Peat Jr. <#hehe>

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

#13278
jóvanna... nyugi! nem kéne ennyire túllihegni a dolgot! 😊

berlinboy6329
#13277
Áz.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

Narcotic Syntax
#13276
szégyengyalázat !

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

prezi
#13275
...ja és

<#violent><#violent><#violent><#violent><#violent><#violent><#violent><#violent>

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

prezi
#13274
(A5S FCuk3rS H4rd Rework)


ez a top...

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

JAST
#13273
Orange Project jó, MJ-n is jácottam 1 mashupját.

Elusive
#13272
<#idiota>

berlinboy6329
#13271
ÁÁÁÁ.Hánynom kell!!! BLöööö.Olyan nevek vannak benne édes Istenem.ÁÁÁÁ.Blöööö

DJ Yano(janó)ÁÁÁÁÁ.Meg orange project POPPY ÁÁÁÁÁÁ.Meg olyan címet h Hé várj én kimaradtam a szerelembõl normális ember nem ad,meg tudom mie vágysz.Szvsz a magyar zene (a legtöbb)mind fostalicska szar.Anynira el vannak maradva a külföldi színvonaltól.Töb üres a számuk még a trance is technos beütésekkel van tele.Áhh,nem érdemelnek meg több betût asszem.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#13270
legalább ne égetné a magyarokat.....

prezi
#13269
büntet...

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

#13268
külföldi fórumon olvasom:

Talizmán - Bennem Még Él... (Album Version)
Talizmán - Bennem Még Él... (Erõs Vs. Spigiboy Mix)
Talizmán - Bennem Még Él... (Náksi Vs. Brunner Mix)
Talizmán - Bennem Még Él... (Radio Edit By Shell)

Fun Groove - Tudom Mire Vágysz (A5S FCuk3rS H4rd Rework)
Fun Groove - Tudom Mire Vágysz (Dancefloor Remix)
Fun Groove - Tudom Mire Vágysz (DJ Yano Remix)
Fun Groove - Tudom Mire Vágysz (Original)
Fun Groove - Tudom Mire Vágysz (Prince Deejays Trance Mix)
Fun Groove - Tudom Mire Vágysz (Thunder vs ZSool@ Club Mix)

DJ Harmath - Hé Várj Én Kimaradtam A Szerelembõl (Extended Mix)
DJ Harmath - Hé Várj Én Kimaradtam A Szerelembõl (Orange Project Poppy Trance Mix)
DJ Harmath - Hé Várj Én Kimaradtam A Szerelembõl (Peat Jr. & Fernando Party Traxx Mix)
DJ Harmath - Hé Várj Én Kimaradtam A Szerelembõl (Radio Edit)

DJ Scaty - Régi Álmok (Bones & N-Dee Remix)
DJ Scaty - Régi Álmok (Dj Spot Remix)
DJ Scaty - Régi Álmok (Extended Mix)
DJ Scaty - Régi Álmok (MetoBass Club Mix)
DJ Scaty - Régi Álmok (PlasticBoys Remix)
DJ Scaty - Régi Álmok (Radio Mix)
DJ Scaty - Régi Álmok (Sequence-R Trance Remix)
DJ Scaty - Régi Álmok (Thomas Brother Remix)

SORRY MODERATOR & FORUMS I'M HUNGARY 😞 😞 😞 😞

MY MSN - [email protected]


<#kuss>

#13267
minimum

king13
#13266
ez a Physical Overdrive nagyon durva zene 😊

őőő

desigo
#13265
Mennyit szeretnél?
20 rongy?
#13264
szerintem írjunk a palace fórumba hogy emeljék meg, nehogymár olcsóbb legyen mint tesco <#duma>

JAST
#13263
6000 pont elég.

franc0
#13262
annyi, de nekem többet is megérne az a 4 óra 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#13261
mind1, kihagyom mind2-t. Arminra 6000 a beugró ha jól értesültem (lusta palace oldalt nézni)

#13260
*** FERRY CORSTEN ***
JUNE 3-4, GRAND OPENING

JAST
#13259
nem júliban lesz ferry?

#13258
akkor van feri is a palackban

#13257
tõlem is, boldog szülidayt!

#13256
Thanks mindenkinek a HBD-ket! 😊

Asus P5W DH Deluxe alaplap, Core Duo E6300 proci, 2 GB Geil Ram, Geforce 7950GT vidkari...

JAST
#13255
énse nagyon de spanom volt elõzõn és állítólag überbrutál elektro-progit nyomott. Aki bírja Furry Nipplest, Özgürt annak ott a helye!

franc0
#13254
háténõt nemszeretem -.-

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

JAST
#13253
Özgür Can - júni 3 - club trendy

EOX
#13252
HBD!

Retteketet

JAST
#13251
hepi szülidéj Carti.

#13250
HB Carti!

Ramadamammy rapidrandi

#13249
Gondolnak a 13 évesekre is

Ramadamammy rapidrandi

#13248
Azé hogy nehogy elfelejtsd õket nagypapa korodra! 😄

Asus P5W DH Deluxe alaplap, Core Duo E6300 proci, 2 GB Geil Ram, Geforce 7950GT vidkari...

JAST
#13247
Blank_and_Jones-The_Singles-2006-MST

minek kell kiadni 625x ugyanazokat a zajokat...

#13246
<#eljen>

JAST
#13245
off:
17én ha jó idõ lesz akkor millenáris parknál szurkoljuk át a BL-döntõt! akinek van kedve és ideje jöjjön!

#13244
Hátha itt nagyobb sikerem lesz:

Valaki megtudná mondani hogy ENNEK a számnak ki az elõadója és mi a számcíme?

Thanks elõre is!

Asus P5W DH Deluxe alaplap, Core Duo E6300 proci, 2 GB Geil Ram, Geforce 7950GT vidkari...

VinylToy
#13243
ez kellemes perceket szerzett nekem 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#13242
A pillanat, amikor az ember sírva könyörög egy kis Fásli és Brumiért:

Hinoi Team with Korikki - Night of Fire

Elõzõ szám, csak más(?) változatban, érdemes figyelni a koreográfiát. Jah, és idõlassításra is jó ez a szám: ahogy nézed, nem fogod elhinni, hogy még csak annyi idõ telt el, amennyit a lejátszó kiír. <#nyes>

Formáció dettó, de ezt a számot a refrénjéért szeressük.

Formáció itt is maradt, de itt többek közt megtapasztalhatjuk, milyen az, amikor egy moldáv dalt elõadó román együttes számát japán popcsapat ad elõ.

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

JAST
#13240