15192
  • CSOCSO
    #188
    az elöbb nyomták a DI.fm en..sajna nem hallottam már..csak a tracklisten láttam..

    Shane 54 - Wookie

    nemsok magyart játszanak a di.fm en ..szvsz büszkék lehetünk rá...
  • Garfield
    #187
    KOrrigálok: csak az első CD lett kicsit ambient-esebb, a második "rendesen" progresszív.
  • Garfield
    #186
    Ja, és lehagytam az utolsó Global Undergroundot, Nick Warren-t Reykjavikból.
    Alapból nem jön be az egész GU, nekem kicsit monoton, de ez tetszik. Talán azért, mert szerintem mintha kicsit már az ambient felé hajlana.
  • Garfield
    #185
    Csak azért írtam ennyire sarkalatosan, hogy érzékeltessem: csak akkor van értelme zenecímeket ide irogatni, ha nem mellveregetés céljából

    Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, de gondolom, a többiek is így vannak: én csak azokat a számokat írtam ide, amik nekem bejöttek, amiket én jónak tartok és úgy ítélem meg, hogy mások érdeklődésére is számot tarthatnak.
  • Garfield
    #184
    Ha kicsit is vetted volna a fáradtságot, és nem csak kötekedni akartál volna, akkor érezted volna, hogy egyáltalán nem szándékoztam senkit sem porba alázni, mindösszesen felhívtam a figyelmet arra, hogy SZART SE ÉR AZ, HA CSAK ZENESZÁM CÍMEKET ÍROGATTOK ITT EGYMÁSNAK, miközben adott esetben azok elérési helyét is közölhetnétek - csak úgy, jópofiságból.

    Csak ismételni tudom magam: ha vetted volna a fáradságot, hogy elolvasd az előzményeket, ott vannak a tippek, honnan lehet beszerezni - világosan, érthetően, magyarul.

    Önvizsgálatod után szívesen látlak a Hungary2-ön!

    Nem fogsz látni. A DC nekem nagyon nem jött be, szerintem maga a koncepciója van elb*szva.
    Főleg SoulSeek és újabban az edonkey-hálózat eMule klienssel. Rengeteg zenei cuccot meg lehet találni rajta.
  • Garfield
    #183
    (Hangsúlyoznom, nem feltétlenük vatta újak, egyszerűen csak jók és én most jutottam hozzájuk.)

    Sun decade: I'm alone (érdemes megszerezni az egész maxit mind az 5 számmal: egy original mix, 2 Mirco da Govia és 2 Ronski speed mix)
    Midtone - Pearl (maxiban!)
    !!! Kansai - Rococco (Original mix) !!!
    Aly & Fila - Eye Of Horus (Ronski Speed Remix)
    Brisky & Dave C - Prototype 1

    OFFTOPIC:
    Nem trance, de állat jó:

    De-Phazz - The Mambo Craze

    Az eredeti 4:08, az extended 4:33.
  • Mauro
    #181
    Sziefert, Prezioso feat Marvin We rule the danza.
  • Alien!
    #180
    hátde bazz,ennek a topicnak ez a lényege...Mint ahogy a címe is mutatja...Nem Audiowarez,vagy 0dayftp,hanem ez a címe....Ez valóban a zenéről szól,nem pedig azok letöltési helyeiről...Aki vágja ezt a zenei stilust,meg a netet,az biztos rátalál...
  • IMYke2.0.0.0
    #179
    Igen, igazad van. Sőt!
    Csak azért írtam ennyire sarkalatosan, hogy érzékeltessem: csak akkor van értelme zenecímeket ide irogatni, ha nem mellveregetés céljából (hú, wazze nekem megvan a DJ Tiesto ilyen-olyan mixe 320 kbitben lame x.xx-el csomizva meg ilyenek), hanem azért, hogy a sok jó Trance és egyéb finom stílus, amúgy lehet hogy ismert előadóinak (de többnyire egy számos csapatainak) zenéiről infót kaphassunk, és meg is hallgathassuk!
    Sőt, tovább megyek: ha esetleg SAJÁT készítésű zenéket (Traktor, SoundForge, eJay stb. eszközökkel) akarnátok megosztani sem lenn kiszúrás egymással...
    Ja, hogy esetleg van egy ilyesfajta topic MP3 mixeléssel kapcsoaltban? Az meg halódik...

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    .::i2k::. .:: Játékmagyarítások Ott-HUN-Lapja ::.
  • IMYke2.0.0.0
    #177
    Még jó, hogy nem vagyok sértődős. Sőt, még az is jó, hogy tartom magam annyira intelligensnek, hogy nem írok ide nyomdafestéket nem tűrő választ egy olyan, minősíthetetlenül bárgyú megjegyzésre, amelyet Te - őszinténs zólva: érthetetlenül megfontolatlanul - udebiggyesztettél!
    Ha kicsit is vetted volna a fáradtságot, és nem csak kötekedni akartál volna, akkor érezted volna, hogy egyáltalán nem szándékoztam senkit sem porba alázni, mindösszesen felhívtam a figyelmet arra, hogy SZART SE ÉR AZ, HA CSAK ZENESZÁM CÍMEKET ÍROGATTOK ITT EGYMÁSNAK, miközben adott esetben azok elérési helyét is közölhetnétek - csak úgy, jópofiságból.
    Mert ugye, az tényleg nem ér semmit, ha ide bemásolom a 200, minőségi mp3-ba nyomorított Trance és Dance számok címeit, verzióit, ha azok, akik mindezt olvasva meg akarják szerezni azokat, de biza csak a fejüket kapargathatják helyette...?!

    Ha nem értesz egyet sajnállak, minden épeszű ember - szerintem - viszont igen...
    De hogy emlékeztesselek: "Mondjuk engem nem zavar, mert én DC-zek, de másokat gondolom...
    "
    Megjegyzés: DC =Direct Connect illetve: =Direct Connect magyar főhadiszállás

    Önvizsgálatod után szívesen látlak a Hungary2-ön!

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    .::i2k::. .:: Játékmagyarítások Ott-HUN-Lapja ::.
  • Garfield
    #176
    Még jó, hogy aki idelátogat, az előbb elolvassa a topik címét és alcímét és csak utána játssza az agyát.
    Meg az is jó, hogy aki ide benéz, az elolvassa az előző hozzászólásokat és nemcsak úgy beleböfög a nagyvilágba.
  • IMYke2.0.0.0
    #175
    Még szép, hogy mindenki csak dicsekszik, de letöltési címeket senki sem közöl... :)
    Mondjuk engem nem zavar, mert én DC-zek, de másokat gondolom...
    Tessék, hát a topic lényegéhez csatlakozóna LETÖLTÉSI CÍMEKKEL is vagdalkozni, hogy za idelátogatók ne csak a nyálukat csorgathassák...!

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    .::i2k::. .:: Játékmagyarítások Ott-HUN-Lapja ::.
  • Garfield
    #174
    Passz. Nem FTP-kről szedem.
  • Garfield
    #173
    A www.soulseek.com-on igen. A http://www.slsk.org/-on nem.
  • Factor_007
    #172
    nem egészen világos ez a soulseek itt nem csak vásárolni lehet?
    segitsen már valaki
    kösz
  • Alien!
    #171
    Garfield!


    Tudsz ajánlani,valami jó ftp search-er progit???
  • Alien!
    #170
    leama - requiem for a dream (leama dream mix)
    dave swayze - yasmine's garden (original mix)
    dave swayze - sunstroke
    DJ Tiësto feat. Suzanne Palmer - 643 Loves On Fire (Oliver Lieb Mix)

    és a lejjebb említett:

    Young Parisians - U Write The Rules (Solar Stone Remix)


    Isten muzsikák!!!!!!!!!
  • Garfield
    #169
    Na, azokból a stílusokból már kigyógyultam.

    Van elég sok, két kompromisszummal:

    1. Maxikat vadássz főleg,
    2. Nem dől össze a világ, ha nem jutsz hozzá azonnal a legújabb zenékhez.
    3. Sok türelmed van.

    Az első pontot azért írom, mert pl. a lejjebb már említett Gatecrasher R. T. kb. 3 CD-je kb. 3 hetembe telt, mire lejött. Az ok az volt, hogy én jobban szeretem a mixalbumokat MP3/CUE-ban birtokolni, mint szétszabdalva, viszont rengeteg helyen már feldarabolták. Kb. 3 hét volt, mire sikerült a mim release-t letölteni belőle, ami egyrészt 192 CBR, másrészt Lame 3.9x. (Azért írom le ezeket is, mert a SS-n nem olyan egyértelmű se a 192 kbit, se a CBR, se a Lame.)
    Meg aztán néha azért is kivágnak, mert túl sokáig nem került rád a sor.
    Maxik viszont szép számmal vannak, viszont lásd 2. pont. Ha meg neked is vannak jó cuccaid, akkor igen tisztességes trance gyűjteménnyel rendelkező fickókba lehet botlani.

    3. pont: igyekszem 192 kbit-es formában tölteni. Aztán letöltés után - ha nem vagyok lusta, akkor már a letöltés alatt az EncSpot-tal - után derül ki, hogy valami Xing szarral tömörítették be.
    Másik: Above & Beyond: Far from in love maxi, Lame, 192 CBR. Viszont valami rohadt tompa hangzással, mintha egy takarót terítettek volna a hangszóró elé. Kb. két héttel ezelőtt végre sikerült normális hangzásssal leszedni.

    Ha albumok kellenek, akkor érdemes kipróbálni az eDonkey-t is. A MusicDonkey oldal révén pl. most töltöttem le a Cafe del Mar-t 1-től 9-ig, a két duplaCD-s ChillHouse Mix 1-2-t és a válogatás duplaCD Dreams 1-2-t. Megvolt már régebbről, de ezek talán jobb minőségűek lesznek, mint azok.
  • Garfield
    #167
    SoulSeek. Én legalábbis onnan szedem.
  • Factor_007
    #166
    már csak cim kéne ahonnan ezeket tom letölteni
  • Garfield
    #165
    Bammeg, most akartam írni a PvD: Global-t.

    Egyébként a Zurdo filmhez csinált filmzene sem rossz PvD-től.

    VA_-_Bonzai_10th_Anniversary-Limited_Edition-EP-2002-hM

    Ez micsoda? Ez nem dupla válogatásalbumként indult?
  • Garfield
    #163
    Young Parisiens: You write the rules (maxi - eredeti és a Solar stone is khirály)
    Solid Sessions Feat. Pronti & Kalmani - Janeiro (Pronti & Kalmani Vocal Mix és Radio edit)

    Nyugis zenének meg ha még nem szedted le, akkor a 2000-ben megjelent Schiller: Weltreise/Voyage német/angol nyelvű, ambient-be hajló albumot ajánlom, illetve ha szereted a chillout-ot, a Balaton Grooves Vol. 02-t.
  • Factor_007
    #162
    ajánljatok már valami jo zenét mert nem tom mit töltsek le
    lehet lassú is csak jo legyen
  • Garfield
    #159
    Aktuális - nem feltétlen up-to-date! - ajánlat:

    Chicane: Love is on the run (maxi)
    TNU001: Surviving the chills (A Trance.nu kiadásában!)
    Mirco da Govia: Things that matter (maxi)
  • Homaly
    #158
    Bocsi!! Javitok, mar Ferry Corsten egyedul viszi a Gouryella-t, egyebken ott van, hogy soulseek-rol le lehet huzni! Vagy Kazaa-rol, oldalt sajnos nem tudok mondani!!!
  • Jani34571
    #157
    Szia!!!Hol található?
  • Jani34571
    #156
    Szai!! Slam Jr. - Tűz című albuma nincs meg valakinek?
  • CSOCSO
    #154
    még mindíg: mario piu - the vision
    nekem nagyon nagyon bejön ez a zene
  • DEx-
    #153
    YEZy:
    Email
  • Homaly
    #151
    http://www.simplemp3s.com/
    Mp3 downloads alatt a Full Albums-ba benne van!!
  • OPM
    #150
    Hali! Nem tudnátok egy helyet mondani, ahonnan leszedhetném Dj Sammy DP - Heaven c. albumát?? nagyon fontos lenne! thnx
  • DEx-
    #147
    YEZy
    honnan lehet leszedni?
  • Garfield
    #146
    Egyébként tudom ajánlani ezt a mix-albumot, mert az elmúlt évek nagy trance slágereiből készült a mix.
  • Garfield
    #145
    Bocs mindenkitől, javítok.

    A Greece 2000 (Plastic Angel mix) a The Very Best of Euphoria (Mixed by Matt Darey) dupla mix-CD-n található.

    És aztabüdösdurvaannyát szintű így a mixben is!
  • Garfield
    #143
    Nem, nekem ilyen kéne:

    Three drives on a vinyl - Greece 2000 (Plastic Angel Mix)
    Three drives on a vinyl - Greece 2000 (G&M Mix)

    A Plastic Angel mix rajtavan az Uplifting Vocal Euphoria - Angels Of Trance dupla mix CD-n, de az ilyen klasszikus magában jó, nem keverve. :-)
  • Mp3Pintyo
    #142
    ftp://eVo:[email protected]:4000/
    Firewall-Touched__Incl_Plastic_Angel_Remix-Vinyl-2002-POW

    Csak egy ilyet találtam :(
  • Garfield
    #141
    Találkozott már valaki a az örök klasszikus Greece 2000 vattaúj Plastic Angel és G&M mixeivel?
  • Garfield
    #140
    Ja, a Cosmicman is felkiáltójeles...
  • Garfield
    #139
    Lementem szentimentálisba, mert az aktuális (és nem feltétlen a legfrissebb) kedvencek:

    Cosmicman - I Love You (V1.4 New Version)
    Armin van Buuren feat. Ray Wilson - Yet Another Day (Original Mix)
    Solar Stone feat. Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Original Mix) (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
    Youniverse - I Call It Revolution (CJ Stone Remix)
  • Garfield
    #138
    Hmmm, már lejött, tényleg durva ("k"-val ) jó!