15192
  • BADE
    #452
    Elindult az ingyenes ..::Bade Music Site::.. hetente többszöri frissítéssel!
    Elsősorban Dance stílusú zenék vannak fennt!

    http://badee.uw.hu
  • Garfield
    #451
    Egyébként infó az albumról:

    Mirco de Govia
  • Garfield
    #450
    1. Például egy "World Tour Tokyo/Washington" vagy egy "Magik 6 (Live in Amsterdam)" se túlzottan fantáziadús, de nem is ezért kell szeretni őket.

    2.
    Mirco de Govia: Things that matter
    Mirco de Govia: Epic monolith
    Sun decade: I'm alone (Mirco de Govia vocal mix) (50%-ban ő a Sun decade is)

    Egyébként elhamarkodott volt a kérdésem ez utóbbi esetben, mert még tegnapdélután meggyütt a postás bácsi a Mirco de Govia-albummal.
    Hááát, valami isten. 2 CD-s: az első maga az album, a második pedig MdG-számok remixei, illetve MdG által készített remixek (köztük a Sun Decade is).

    Az albumon váltakoznak a tempós számok a chillout jellegűekkel és összességében nagyon király az egész.
    A második CD meg hát totális ereszd-el-a-hajamat, ezt a szomszádnak is hallania kell.

    Összességében amolyan gyöngyszem-kategória, ajánlott mindenkinek.
  • Dani19..
    #449
    háát elsö cd-nek ilyen gagyi nevet adni.. vicces. amugy a 2ik név asse tom kicsoda,pedig trance témába azé vmennyire otthon vagyok..
  • Garfield
    #448
    Adjisten!

    Mivel letöltési szinten nem férek nethez, így tőletek kérnék infókat két CD-ről:

    Ferry Corsten: Mixed live
    Mirco de Govia: Chronoscale

    Előre is köszi.
  • pinehead
    #446
    Wessling&schrom-Donauwellen-jét keresem, bármilyen formátumban!!!!!!!
    Köszönöm.
  • OPM
    #445
    vannak más topicok is erre!
  • gino26
    #444
    vinyl koszike szepen hogy megtudtad mondani a szam cimet '''' koszonom'
  • gino26
    #443
    keresek egy magyar szamot ,ami kb:1998-tol 2000-ig szolt a z+-on,amit egy lany enekelt szurke miniszoknyaba,ha jol tudom a balatonparton.A hatterben ket szemuveges pali mexikoikalapban enekelte a refrent,gitarral a kezukben.Valami olyasmit,hogy he,ho,cicababa.A szam vegen bajott egy fekete trabant a molora,a lany beult es elment.Ha valaki tudd segiteni irja meg a szam cimet es az eloadot.Koszi.
  • Dani19..
    #442
    szeva vinyl.. derég irtál ide.. ugy mint én :))
  • VinylToy #441
    Biztos ezt mondja, nem azt hogy Repeat?! :))

    Mert akkor az a A.T.G.O.C - Repeated Love-ja! :))
  • pinehead
    #440
    Hi!
    Nem tartozik szorosan ide, de zene, jófajta Alex Reece drum'n'Bass mixeket keresek, ha látnátok valahol, légyszi jelezzétek!!!
    Thx!
  • Gyiik
    #439
    tyuuuu, pedig de ismeroooos:)
  • gino26
    #438
    Hello keresek egy 2000 elotti house szamot amiben egy lany tagolva enekli wicked.Ha valaki ismeri irja meg a szam cime es az eloadot.Koszi
  • Gyiik
    #437
    pedikhat bruklin baunsz nagy trensz zeneket kreal, bizom-any
  • Dani19..
    #436
    ez a 2 szám amit felsoroltál nem naon izgatja fantáziámat..remelem nem gáz. :)
  • Gyiik
    #434
    mannel - morning spliff

    ecceruen frenetikus, legalabb annyira jol van osszetologatva, mint sasha - wavy gravy
  • neménvoltam
    #433
    Te ezt komolyan gondolod, hogy ide?
  • neménvoltam
    #432
    Johan Gielen - Lift-Off
  • neménvoltam
    #431
    Tegnap hallgattam, és kurva jó!
  • 1srác
    #430
    Hogyan csábítsuk el a lányokat? Szeretnéd megtudni a választ? www.elcsabitas.hu Tanulj meg minden fortélyt!
  • pinehead
    #429
    Tiesto-Nyana.
  • Miguel
    #428
    Lehet nektek nem tetszik de azé valaki megmondhatná hogy a Starsplash-Star c számát honnan lehet letölteni,meg Hi-Skool: Summer Nights meg Brooklyn Bounce X2x (Freak Brothers Remix) kéne
  • Gyiik
    #427
    bermuda triangle - mooger fooger ALBUM
    az osszes zeneje maga a tokely:)
  • Garfield
    #426
    Ha megvan valakinek a Ferry Corsten: Right of way c. album, szóljon már róla néhány szót, milyen.
  • PResident Evil
    #425
    hmm

    Paul Van Dyk feat. Vega 4 - Time of our lives...

    ez teccik !
  • Alien!
    #422
    pfffff...ezek télleg nagy szarban vannak....érzik a vesztüket....egyébiránt érdemes végigolvasni,mert van egy-két igencsak tanulságos kérdés....
  • Dani19..
    #420
    haggyatok már ezzel a bogaras dologgal,még a végén magam is elhiszem..:DD
  • PResident Evil
    #419
    na hajrá
  • Mauro
    #418
    Ok
  • Gyiik
    #417
    musinger agnes - mahasz (torzsasztal remix) ??
  • Dani19..
    #416
    hallod e mauro fiam,az milyen stilus,trance?? elég lett volna egy szar topicba beirnod ezt a hulyeséget..
  • Mauro
    #415
    Musinger Ágnes, a MAHASZ igazgatója a Törzsasztalban
  • Garfield
    #414
    Mivel néhány hónapja nincs netem, így kissé kiestem a war..., zenei :) megjelenésekből.

    Gondolom, AvB: 76 c. lemeze már kijött MP3-ban. Valaki mondjon már róla néhány szót, érdemes-e megrendelni? Az albumról eddig megjelent kislemezek tetszenek, csak kérdés, milyen a többi.
  • Dani19..
    #413
    rotfl
  • neménvoltam
    #412
    miről? :D
  • Gyiik
    #411
    oke, beszeljunk akkor dani bogarakkal torteno szekszualis eleterol eheh
  • PResident Evil
    #410
    kép után nem szoktam... mindegy... nemvagyok egy ellenszenves emebr, velem mindent meg lehet beszélni...
  • Dani19..
    #409
    jo de akkor tegyél utána egy -et,és egyértelmüöbb lssz hogy poénnak szántad..
  • PResident Evil
    #408
    ehh... az egy dolog hogy rock&metal-t hallgatok, de csak poénnak szántam... aszittem hogy röhögtök rajta egy jót és kész...