15192
  • robotnyk
    #1306
    igenis!! =)

    Duusk - Tengaloop
  • cSuwwi
    #1305
    Trance & Dance címeket kérünk
    Ird ide a Legjobb ujabb trance és dance számokat!!
  • rish
    #1304
    aztán szétestek a dolgok? :)
  • Gyiik
    #1303
    ez hosszu?:D nem lattal meg engem szofosas kozben:)
    en szivesen emlekszem vissza az estfm-es idoszakra, akkoriban ugy minden egyben volt korulottem
  • rish
    #1302
    úgy 3-4 éve lehetett. nem tudom mikor indult a műsor vagy hogy
    az estfm kezdetétől volt-e. sajna csak az utsó pár adást sikerül végighallgatnom. egy ismerősöm ajánlotta akkoriban. van 2 kazettám (hehehe) is. az estet meg akkor kezdtem el hallgatni, amikor a dnb maraton volt, aminek a végén jött a roni size vagy melyik. de közben meg kühlt hallgattam, a liqiud trancit. kühl előtt depeche mode-ot hallgattam, az előtt meg tankcsapdát, az előtt meg azt hiszem rap-et, de már nem emlékszem pontosan. szóval kühl, meg a dnb maraton meghatározó élmények voltak, ezért vagyok egyszer Arminon aztán Plumpon.
    hát ez hosszú lett :)
  • Dani20
    #1301
    savat probátál zuditani a ciganyokra? eehehe
  • cSuwwi
    #1300
    hehe :)
  • Gyiik
    #1299
    lehet, hogy ezert tort anno derekba a fenyesnek indulo dizsekarrierem, mert annak a par ciganynak, aki "válámi pőrgősábbát léci" es a "szkútert nyomjá'" szoveggel jott oda, csakazertis emmanuel top - asteroidot adagoltam?:D
  • JAST
    #1298
    hja.. igaz :)
  • Dani20
    #1297
    ja ezek szarok.. de én azér nem nevezném öket party zenének.. inkább disco slagerek ( MegaLOL )
  • JAST
    #1296
    party zenének értem a gagyi club zenéket amiket fásli és bráner a starsplash a special d a groove coverage meg ezeket amiket ebben az országban sajnos sokan szeretnek. és bulikon sokszor ilyet kell játszak... pénz beszél. ez van.
  • cSuwwi
    #1295
    náksi egy vicc. én a helyében nem merném magam zenésznek hívni... :(
  • Dani20
    #1294
    jast, azt ne felejtsd el h mindenkinek más a partyzene.. valakinek naksi az valakinek meg james holden pl..
  • JAST
    #1293
    én meg fél éve még oda voltam a parti zenékért. mamár csak bulikban nyomok azt ha dance party van (persze jópénzé), egyébként szigorúan minőségi trance!
  • Dani20
    #1292
    én 3 éve atb-t hallgattam és bruklin baunszt.. csak nálam semmit nem változott a helyzet mer ma is azt hallgatom.
    aaaaeheheheheeuhuhuhuh
  • Dani20
    #1291
    tears from the MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON
  • Gyiik
    #1290
    uuuuu, akkoriban meg tolem is kisse tavol allt a stilus. Mikor lehetett ez, 3 eve? En akkor kezdtem el a proghouse-szal foglalkozni, joval utana jott a darenbez, mint tortebbfajta utemek, az is csak affele fellangolas volt nalam. Ugy istenigazabol james lavelle 23-as globalja gyozott meg affelol, hogy ezek marpedig kurva nagy zenek, es azota igy kesz vagyok a tortektol:)
  • rish
    #1289
    valamikor hétvégén volt éjszaka éjfél után. fincsi újsuli volt meg bb. :) az volt az igazi, akkor még nagyon kevesen ismerték ezeket a zenéket.
  • Gyiik
    #1288
    valami remlik, de az inkabb delutan fele volt, nem? en leginkabb este 8-tol hallgattam intenziven, de akkor viszont minimum hajnali 2ig:D
  • rish
    #1287
    halgattál szalonna lightot?
  • Gyiik
    #1286
    nem eleg, hogy nem fut nalad az ultraweb, meg az alapanyagot is elszorod?? hat mi lesz igy beloled, edesfijam:D
  • cSuwwi
    #1285
    Ha jó társaságot akarok, idejövök az SG-re fórumozni.
    Ha jó zenéket, akkor priv. FTP vagy Soulseek...

    Erről ennyit. :DD
  • MerlinW
    #1284
    Ha jó társaságot és sok jó muzsikát szeretnétek, gyertek az 1 éves HYPERSPACE DC++ hubra:

    hyperspace.no-ip.info:3883

    Várunk mindenkit sok szeretettel!
  • cSuwwi
    #1283
    pech :(
    Én egy másik vinyóra archiválom a fontosabb cuccost, vagy ha túl sok, akkor kivésem dvd-re. Ezek után szerintem te is ezt fogod tenni... :)
  • JAST
    #1282
    hát az szar ügy, én ezért írom ki mindig a cuccost cdre. egyszer vitte el vírus a zenéimet azóta mindig bebiztosítom a dolgokat...
  • Dani20
    #1281
    jelentem h elszállta a vinyom kb 70 giga zenével együtt :((
    sajnos ez van..
  • Gyiik
    #1280
    bar o maradjon csak meg az altala kepviselt, es a tole megszokott stilusnal...
  • Gyiik
    #1279
    vagy james holden:)
  • cSuwwi
    #1278
    Ezt én is nagyon remélem... :)
  • JAST
    #1277
    jaja, bár nem igazán bírom.. ezen az albumon is a walking on clouds meg ez a william orbit zene jó... remélem idén már nem ő lesz a No 1 DJ hanem PVD vagy Armin :)
  • cSuwwi
    #1276
    megint kiizzadt egy albumot tiesto papa?
  • JAST
    #1275
    A Tiesto albumáról legjobb zene az Adagio for Strings Tiesto verzióban, de ajánlom még az Ian van Dahl - Where are You Now-t Robert Gitelman és Mike remixekben!
  • Dani20
    #1274
    Indart Colors Y Legaz - Remember The Beats

    yeeea
  • Gyiik
    #1273
    radio cafe mar nem az igazi
    estfm-ben a teljes szabadsag, a szabadszajusag volt a komoly. Nem volt kerteles, ha a betelefonalo nem volt szimpatikus, elkuldtek a gecibe. Mindegyik musorvezeto sajat magat adta, nem fogtak vissza magukat, es irto erdekes temakat frszegettek napmintnap.
    mondhatni masfel even at estfm-fuggo voltam:)
  • JAST
    #1272
    Tiesto - Just Be...
  • robotnyk
    #1271
    amúgy ez a radio café elvileg pesti, de én még veszprémben is tudom hallgatni =)
  • robotnyk
    #1270
    radio café van a helyén, 98.6. szeretem hallgatni, egyik nap valóban volt egy érdekes dolog, valami house mixre nyomattak spanyol nyelvleckét, érdekes volt :) amúgy bírom a jazzy cuccokat is, amik mennek rajta.
  • cSuwwi
    #1269
    az est fm pesten, a 98.valamennyin volt. 98.4 talán...
  • neménvoltam
    #1268
    igen az extreme rádión hallottam már én is jó kis számokat (amikor épp nem rep meg hiphop ment )
  • Gyiik
    #1267
    anno estfm volt a legjobb rejdijo. Mostansag talan csak az extremet erdemes hallgatni, ha makod van, kifoghatsz iszonyat breakbeateket, hallottam en ott mar ils-t, stir fry-t, satobbit (94.2 talan)