15192
  • JAST
    #1506
    hehe mindjá utánna járok én ennek a zenének :)
  • robotnyk
    #1505
    Simon - Free at Lastet nem ismered? micsoda egy dízsé vagy te? :D
  • JAST
    #1504
    bocsika, nem ismerem Simon - Free at Last-ját.

    Ja nyomok techno-t is néha, attól függ mit kérnek.
    Pénz beszél. Egyébként legszívesebben hardtrance-t és schranz-ot játszok. Majd most derül ki hogy júniusban a magyar sensation-ön beleférek-e a line-upba, na ott zúzok egyet, persze a trance határán maradva :)
    Ott biztos elhangzik a Cave egy általam vágott változatban :)
  • Alien!
    #1503
    "úristen milyen marhaságokat találnak ki."

    A Simon - Free at Last-ja is hasonló ötletre épült...világszinten ütött..
  • Gyiik
    #1502
    onhibamon kivul, az edzesen:((
  • Dani20
    #1501
    "a buli végén haverral benyomtam Cave - Street Carnival-t (Max Walder rmx)"

    nocsak te techno zenékben is utazol??
    street carneval ráttessz :D
  • robotnyk
    #1500
    JAST, ha már Subsky, nincs ezek közül valami meg neked tőle?
    - Polim
    - Tiny Tenia
    - Strawberry Fields (Techsky mix)
    - Mighty Mountain
  • JAST
    #1499
    egyáltalán hogy volt időd ilyet hallgatni?
  • cSuwwi
    #1498
    mégis mit vártál a rokszitól?
  • Gyiik
    #1497
    ma egeszen veletlenul belehallgattam a rokszi nagynevu magyar radio remekbeszabott delutani klubszendvics adasaba... Namost, volt egy zene, valami sehonnai vitez mihaly volt az eloado, speedy j pull over feldolgozasa, gagyi alap, raadasul valami 93-as4-es nagy zenebol kilopott meg valamit (nem emlekszem mar, miylen zene volt). Osszerakta a ket zenet, elkurta az alapot, es lejarat ket akkori nagy zenet...ez a kereskedelmi radio
  • CSOCSO
    #1496
    flashover mix bejon!!! mirol beszelsz hogy szar???
  • CSOCSO
    #1495
    nekem megvaan:)
  • JAST
    #1494
    Tip: Yunus vs Subsky - Step One EP
    - Airfuzz
    - Erotic Sumo
  • JAST
    #1493
    úristen milyen marhaságokat találnak ki.

    hehe ma bérbeadtuk felszerelésünket. hehe általános iskolában volt buli 17-20 óráig. hehe master blaster stb... volt e-klub zene, nyomták a DJ spanok. hehe odaálltunk a buli végén haverral benyomtam Cave - Street Carnival-t (Max Walder rmx) a kb 13 éves pöcsöknek és mindenki zúzott mint barom :) nagy volt.
  • Alien!
    #1492
    József Attila - Születésnapomra(andrewboy remix)

    szerintem besz*rás jó lett...szenzációs az alapja.

  • Frank99
    #1491
    Tiesto: Just Be Taiwan album 2CD

    nagyon szeretem a lassú részeket...
  • Gyiik
    #1490
    na ez az, itt osszvissz heti 2 kell, bar az a forgalmunk is eleg gyatra.

    Csuwwi, mysql a hirekhez kell, meg a nyuz-hoz, ahhoz viszont najon, szoval amiket eddig is irkaltunk, azokat is le kene dumpolni, es atimportalni oda. Sok melo lenne ezzel, meg amennyire en mostanaban raerek... de majd korbeszaglaszom a dolgokat
    Ja, fasza a log, okos gyerek az a danika (ugye dani20?:DD)
  • cSuwwi
    #1489
    nehéz az mp3 oldalak sorsa... :)
  • JAST
    #1488
    atw-n is van mysql és 10 naposra lehet beállítani az elérést. de heti 5 sms a limit. amíg ez nekem nincs meg addig nem rakhatom át 10 napos elérésre mert megszüntetik az oldalt :( toplistákon meg nem reklámozom mert 1 utálom a pop-upokat 2 a mahasz állandóan pofázik. bezzeg mikor még spigiboy meg ilyenek voltak fenn akkor volt forgalom mint atom. most hogy magyart nem rakok fel azóta meg heti 3 sms ha befut.
  • VinylToy #1487
    nemérek rá ilyesmire... :)
  • cSuwwi
    #1486
    miért olyan fontos, hogy legyen mysql?
    saját fórum van, vagy ilyesmi?
  • cSuwwi
    #1485
    Mint tudjuk, Danika a büdös picsagyökér kb. 2-3 hete egy röpke pillanatig visszatért a fórumra, és a cseten "méltóan" üdvözöltem. Bár előtte is nagyon komáltuk egymást... :)

    Itt van egy log:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054902454
    A #186-os... :)
  • Gyiik
    #1484
    amugy konzultalok majd a tobbiekkel, miccolnanak hozza...bar a lenyeg nekem a php-mysql-en van. majd tesztelgetem, ha lesz idom
  • Gyiik
    #1483
    hat akkoris huzos atpakolaszni ennyi dolgot, perpill kb 100 album van fent, abbol legalabb 10 duplacd-s :/ ...es azok csak az albumok..
    amugymeg cSuwwi: te geci felakasztalak és ledoblak a tet?n értessz te fax?"
    :DDD
    ezt mire kaptad?:)
  • cSuwwi
    #1482
    átpakoltok az atw-re, ott van hely, és pl. 160+Fa / 1 hét, vagy hasonló megoldás esetén garatált a forgalom :)
  • Gyiik
    #1481
    faca:D amikor elkezdtem helyet keresni, meg csak 3 volt:(
  • Alien
    #1480
    DJ's @ Work - Past Was Yesterday
  • JAST
    #1479
    van 1 rossz hírem mester. atw-n már 30 giga a kezdő tárhely :)
  • JAST
    #1478
    egyenlőre heti 5 smst kell produkálni. ha megy a dolog akkor később 10 napos elérés lesz :)
  • Dani20
    #1477
    soulseeken rákerestem a subsky-bármi-re de nincs találat
    :DD
  • robotnyk
    #1476
    Subsky - bármi, igen BÁRMI!
  • robotnyk
    #1475
    cjb?
  • Dani20
    #1474
    igen talán nem is az ár a sok hanem a 4 nap az lehetne mondjuk egy teljes hét pl, mer én is küttem sms-t és amikor otthon voltam akkor szinte végig toltottem de még igy is kb fele ottmaradt.
  • Gyiik
    #1473
    jah, atw lett volna a masik, de ott valami 2 v 3 giga volt a kezdo tar, annal azert tobbet pakolasztunk:)
    nekem az uw lett volna a legszimpatikusabb, akkor is a leheto legkedvezobb tarifaval ment volna...
  • cSuwwi
    #1472
    380+FA 4 napért egy kicsit soknak tűnik nekem.
    a másik meg az, hogy az fw-nek elvből (meg is van az okom rá), nem fizetek (én nem is fogok soha)...

    Láttam a free résznél az indokot, hogy a konkurencia sms oldalán nincs php. Nos van egy pár smsweb szolgáltató, valamelyiknél csak van php is.
  • Dani20
    #1471
    csuwwi a mi oldaunkat is szánjad meg pár forintocskával :DDD
  • cSuwwi
    #1470
    mindig full igényes oldalakat tudsz csinálni, csak hogy meglegyen a leugatás ;)
    3 nap helyett lehetne jóval több is...
    Láttam néhány jó zenét ellenben, ami sürgősen kéne, szóval lehet hogy megtöröm az átkot, és megtámogatom az oldaladat pár forinttal ;)
  • Gyiik
    #1469
    luke chable odabasz:)
  • robotnyk
    #1468
    Luke Chable Pres The Quest - The Shepherd (Original Mix)
    MEKKKKKORA ZENEEEEE
  • Dani20
    #1467
    ftp uberalles :)