15192
  • JAST
    #1746
    Rank 1 - Airwave (Bobina rmx)
  • JAST
    #1745
    Blank & Jones - Perfect Silence
    Perry O'Neil és Martin Roth remixek
  • cSuwwi
    #1744
    ja, az 50GB-os határ megszűnt, és a motd szerint csak 10GB lett, de lehet hogy kevesebbel is beenged...
  • OPM
    #1743
    most 8 gigával benn vagyok a trancemp3-on és 1600-an vannak benn! történt vmi változtatás?
  • JAST
    #1742
    hát nem tudom mihez képest gondolod hogy szar. Láttam én már sokkal roszabb filmet is. Láttad pl a Pizzást?

    Továbbra is a háttérben táncoló manusz a legnagyobb poén :)
  • OPM
    #1741
    "van egy komoly története" :DDD

    amikor bemennek az 1. klubba, ahol az el nino szól, na annál a résznél libabőrős lettem, akkora feelingje van! amúgy a történet szerintem is nagyon gyenge, az a gonosz csávó nagyon nem illik oda, viszont csak a zenékért érdemes volt megnézni :)
  • Dani20
    #1740
    sztem qrva jo film. és azt mondod szar a zene benne?? nem értelek naon.
    agnelli&nelson - el nino
    art of trance - madagascar
    crw - i feel love..

    hát ezek kb legnagyobb klasszikusok, meg ez a film amugy se elsösorban a klubokrol szol, hanem van egy komoly története és azon van a hangsuly.
  • Tetsuo
    #1739
    Fú vazze! Most láttam a Shorted c filmet. Írtó szar. A történet s a zene is. Nem értem h ilyen szarokba h ölhetnek bele annyi pénzt? Én az angol clubokról sokkal jobb filmet csináltam volna (ha lenne lehetőségem + 1kis rutinom). Bocs az offért de le kellett írnom!
  • cSuwwi
    #1738
    Lange feat. Leah - Don't think it (Feel it) (Alternative Dub Mix)
  • JAST
    #1737
    Andrewboy & Dennis Clarke - Hello (Francis Blaid rmx)
  • JAST
    #1736
    jóvan nem kő oltani itten-e :)
  • Gyiik
    #1735
    wahahahaha, ne tagadd, be voltal szivva:DD
  • VinylToy #1734
    Dani te egy álllllaaaaat vagy :DDD
  • robotnyk
    #1733
  • Dani20
    #1732
    Jast, megérinthetlek ?:DD
  • JAST
    #1731
    nem. DJ társakkal együtt szerezzük be a promó zenéket. Saját, smswebes FTP-m van.
  • forzajuve
    #1730
    te ftp-zel?
  • JAST
    #1729
    nem a fenét nem. ami nekem kell az jóval hamarabb megvan mint ahogy megjelenik DC-n soulseeken vagy máshol.
  • Dani20
    #1728
    nem akarok felvágni de nekem ftp-m is van meg dc-m, eccerüen senkik vagytok heeyheeey
    :DDD
  • forzajuve
    #1727
    de nem ám, és nekünk ingyen van
  • OPM
    #1726
    az hogy hamarabb nem biztos :P
  • cSuwwi
    #1725
    Jólvan, nem kell felvágni.
    Szegény ember DC-t használ, nem telik FTP-re...
  • JAST
    #1724
    én meg az egész p2p-re szarok mivel jóval hamarabb megszerzem a kedvenc zenéimet.
    Blank & Jones - Perfect Silence (original és club mixek)
  • forzajuve
    #1723
    én xarok az 50 gigás hubra, az emberkék akiktől tötikézek mind +található a póthubon ahova átirányítanak
  • cSuwwi
    #1722
    Nekem is nehéz volt a 180Gb-nyi adatból összekaparnom 10Gb-nyi használható anyagot... :|
  • Dani20
    #1721
    felküzdöttem magam 47 gigára márcsak 3-at kell összeszednem és GO TO TRANCE HUB :DDD
  • cSuwwi
    #1720
    OFF
    De most nézem, hogy ha nincs meg az 50GB-od, akkor átírányít a régi hubra (trance-mp32.no-ip.com).
    Itt csak 1GB-ot kell osztani, és ha jól látom 1600-an vannak most...
  • cSuwwi
    #1719
    Akkor passz. :/

    Én szerencsére pont fennvoltam, akikor kitalálták a regisztrálósdit, és gyorsan megcsináltam. Ahogy írja legalább 8GB friss trance zenéd kell, hogy legyen.
    Én 10-et szoktam megosztani, van regisztrált nevem, ergo megy.
    Ha nem tudsz összekaparni 50GB-ot, akkor passz, próbáld meg esetleg máshol...
  • OPM
    #1718
    kéri a jelszavam, de úgyanúgy kidob, mert nincs 50GB :(
  • OPM
    #1717
    Hello,
    You are know registered with trancemp3.no-ip.org (FxP TranceMP3)
    Your username will have [FxP] infront of it with the password you specified.
    Note: [FxP] was added to usernames only once, so if you sent [FxP]Bob then I would have used that NOT [FxP][FxP]Bob *just to make that clear*

    Also, it may take until next hub reload until you can login which may be up to 24 hours from receiving this letter or even a few days.

    You will have you filelist checked upon login by me personally [FxP]Tim as I take some responsibility in registering you. *3Kb/s should be UL rate of filelist to me or more, any lower and I may decide against downloading it and delete you reg.

    Please share around 8GB of the latest Trance and DJ Sets, 50GB is the speficified amount but I personally see a source with the latest music on share as valid. It's a priviledge to be apart of this hub, so treat it as such.

    *My suggested share is a personal statement and I do NOT speak on behalf of FxP TranceMP3 in saying that. Master and OPs are subject to delete your reg if share is seen as unworthy*

    Have a nice day, Tim.
  • cSuwwi
    #1716
    OFF
    A végső megoldás az lett, ha jól látom, hogy ha legalább 50GB-ot megosztasz, akkor használhatod a régi nevedet is, marad minden a régiben.
    Ha 50GB-nál kevesebb cuccod van megosztva, akkor vagy Op vagy, vagy [FxP] előtagos VIP, ahogy ők hívják.
    Fel lehet menni kevesebb mint 50GB-al is, de elég hamar kivágnak, ha észreveszik.
  • JAST
    #1715
    Dumonde - Kalt remixes
    Talla 2xlc rmx
    X900 rmx
  • OPM
    #1714
    aha, kössz!
  • cSuwwi
    #1713
    Nemö! Mondom, amikor ma volt egy kis collision, utánna jelentették be, hogy mindenkinek van kb. 20 perce, hogy regisztrálja magát az egyik operátornál. Akkor megtettem (igaz akkor még 80GB-ot osztottam meg), és azzal a nikkel tudom is használni.
    Egyébként van a DC-ben egy olyan lehetőség, hogy kedvenc hubok. Ha oda felveszed ezt a hubot, a beállításoknál meg lehet adni a nevet/jelszót. Vagyis csak ezen a hubon használja az [FxP]-s nevedet, a magyarokon maradhat a [HUN]-os előtag, amit a DC beálíításoknál megadtál...
  • forzajuve
    #1712
    325 ember? az nem sok, ugy látszik sokan kinnt maradtak. na nem baj, majd keresek valami más helyet.
  • OPM
    #1711
    és hogyan regisztráltad magad? mail?
    de ilyen névvel viszont magyar hubora nem tudsz bemenni, ugye?
  • robotnyk
    #1710
    5? le vagyok maradva :D
  • cSuwwi
    #1709
    Jaja, Winamp5-ös skin. (Illetve a legjobb Winamp5-ös skin)

    Winamp > MMD3
  • robotnyk
    #1708
    az a felső mmd player miféle cucc? winamp 3 skin? vagy valami más?
  • cSuwwi
    #1707
    Kb. 5 perce csináltam. Én vagyok a listában az első bekeretezett...
    Ettől függetlenül lehet, hogy már csak 50GB-al engednek regisztrálni.