15192
  • franco
    #7710
    najah
    leszarom ki mit hallgat, a lényeg hogy én jót:D

    egyébként akinek a szemében ez szálka azokat nem csipem. trance-ben már rég nincs meg az underground-feeling
  • franco
    #7709
    énis

    bár még sose csináltam:D:D:D:D
  • JAST
    #7708
    derühellek éjjel format c-zni meg rendszert tenni...
  • Garfield
    #7707
    armin és paul van dyk rálépett az útra szvsz...

    de vizsgáljuk csak meg....mitől is van ez?
    mert jó zenét jáccanak. egyre többen ismerik őket, ergó nő a trance népszerűsége.


    Csakhogy ugyanez van Tiesto-val is: csinált jó cuccokat, populáris lett és egyszer csak ott tartunk, hogy divattiestozunk.

    Ha növekszik a népszerűség, akkor divat lesz és akkor értéktelenedni kezd. Vagy legalábbis szálkának tűnik sokak szemében az, hogy a kedvenc műfaját egyre szélesebb rétegek hallgatják.
  • franco
    #7706
    :D

    armin és paul van dyk rálépett az útra szvsz...

    de vizsgáljuk csak meg....mitől is van ez?
    mert jó zenét jáccanak. egyre többen ismerik őket, ergó nő a trance népszerűsége.
    és ennek én módfelett örülök a linkin parkos meg avrilos időkben
  • Garfield
    #7705
    Nem kellett volna szétdarabolni...

    Az MP3-at átnyomod WAV-ba, mondjuk a Winamppal, majd módosítod a CUE fájlban az audio fájl nevét.
  • Garfield
    #7704
    És ha észreveszik?

    Akkor két év múlva divatarminosok meg divatschulzosok lennének...
  • Adi
    #7703
    Szerintem nagyon jó kis DJ a Tiesto...
    Speciál nekem nem azzér tetszik, mert sokan szeretik, hanem mert imádom a szállós zenéit!
    Talán egy napnyi zeném van tőle!:D
    Alapból most egy 7 órás mixet kellet darabokra szednem.. most már csak kikell jól írnom, mint lentebb írtam!
  • Adi
    #7702
    Na sikerült!
    Kérdésem már csak az, h hogy csináljam meg, h ha isoba írom ki az mp3-makat akkor mikor vált a fejegységem ne legyen szünetköztük?!
  • involver
    #7701
    engem még ez csábított el;)
    Tiësto-Innercity 1998_Rai Amsterdam
    Meg az első kettő Magik...
  • Plebs
    #7700
    Végülis beírta magát a zenetörténelembe de mostmár azért a nagy divattrancesek is észrevehetnék hogy nem csak tiesto létezik a világon :)
  • franco
    #7699
    engem is ő csábított át a sötét oldalra:)
  • Plebs
    #7698
    Mondjuk én nemrég óta vagyok nagy trance-es (kb 2 éve) de egy tiesto mix hatására lettem az :)) Mégpedig ez a mix az: DJ_Tiesto-Live_@_Innercity_Rai_Amsterdam_20-12-2003. Mondjuk nekem azota is bejön amiket csinál
  • Garfield
    #7697
    Tudok jobbat: bélyegezzük meg és legyen ő a holland Tiesto!
  • Phat Smoker
    #7696
    magyar sterbyből egy is elég! (még sok is) :D
  • Narcotic Syntax
    #7695
    na akarom mondani holland sterby :D
  • Narcotic Syntax
    #7694
    lassan megkaphatja a magyar sterbinszy cimet :)
  • JAST
    #7693
    már 2 éve ott tart...
    kereskedelmi szar zenét ír, néha kidob 1 mix cd-t...
  • Narcotic Syntax
    #7692
    ja ezekkel tisztába vaok, na de a media hatása meg 1-2 tiesto fellépés ilyen hatással van emberekre?? képzeljétek mi lenne ha nem lehetne netrol töltögetni:)
    tiesto sztem lassan ott tart h ha nem adna ki egy darab lemezt is akkor is hülyére keresné magát a sok fellépéséböl. mivel h már verseny van érte 1-2 hétvége alkalmával olyan összeget kérhet szinte amennyit kedve tartja.
  • FreeHome
    #7691
    "Az immár több alkalommal is a világ legjobb Dj-jének választott holland lemezlovas, Tiesto "

    Szerintem ez nagyn relatív. Sokan azért hallgatnak Tiesztót, mert azt a Norbi mondta :-) Magyarul nem azért mert az annyira jó, hanem mert ahhoz férnek hozzá, valamit Tiesztó manapság egy trendi név.
  • Phat Smoker
    #7690
    az eladási statisztikák nagyban köszönhetőek a sok divatmajomnak!
  • cSuwwi
    #7689
    tijesztó mostanában tömegcikk lett, mint a BK (nem büdös kurva, hanem barmok közt), vagy a füstös show
  • cyrus #7688
    persze, hiszen a "tévében is reklámozzák" ...

    ezek után...bármi...
  • Narcotic Syntax
    #7687
    "Az immár több alkalommal is a világ legjobb Dj-jének választott holland lemezlovas, Tiesto vadonatúj mixlemeze, az „In Search of Sunrise 4” elso darabjai alig kerültek be a hazai lemezboltok polcaira, máris a legeladottabb albumok közé számít. A Magyar Hanglemezkiadók Szövetségének (MAHASZ) 20. heti top 40-es listáján az „In Search of Sunrise 4” mint új belépo rögtön a 14. helyet szerezte meg magának, a nemzetközi listán pedig azonnal a 3.helyen debütált. Ez különösen jó eredmények számít, hiszen nagyon ritkán fordul elo, hogy külföldi DJ lemeze ilyen pozíciót szerezzen meg a hazai listákon.
    "

  • Adi
    #7686
    mhhh... és azt, h kell, h daraboljak?!:D
  • FreeHome
    #7685
    Készítesz hozzá egy CUE fájlt, és szétdaraboltatod a musiCutter proggival. I.N. 1xű
  • VinylToy #7684
    mp3 direct cut
  • Adi
    #7683
    OFF!!
    Emberek vki pls segítsen már: milyen progival tudok egy 6 órás mixet mondjuk darabokra szedni?!
    Mit tom én.. 12 felé szedni, h ha elnyomják a fejegységemet akkor ne kelljen újra 3 órán áthallgatnom, h az egyik kedvenc részem jöjjön?
  • FreeHome
    #7682
    Leírtam lépésről lépésre a Livesets oldalon a Letöltések menüpont alatt. Sok szerencsét!
  • EOX
    #7681
    hát ja, nem véletlenül voltak egymás után:)
  • OPM
    #7680
    nemmondtam erre sajnos én is csak azt tudom mondani, hogy zaj... az eredeti se jön be

    előtte szólt a Rank 1 - Top Gear, az is elég érdekes, először azt hittem ez a beígért g&d remix
  • JAST
    #7679
    hátha neked igen akkor nagy fanatikus lehecc...
  • OPM
    #7678
    nem tetszik???
  • JAST
    #7677
    Ozgur Can - Changed (Gabriel & Dresden remix)
    szinten aluli teljesítmény, eddig se sok zenéjét kedveltem G & D-nek, na de ez...
  • JAST
    #7676
    2x mondtam h régi, mind2 esetben több mint 2 hónapos zenéről beszéltem:
    #6119
    #5625
    Most meddig jöttök még ezzel?
    Én kérek elnézést hogy nekem már megvolt korábban. :)
    Amúgy meg nem csak a legújabb zenéket játszom, mert igenis mindig nyomok akár fél évesnél régebbi zenéket, bulikban pedig klasszikusnak számítókat is....
  • JAST
    #7675
    ezzel tőccs fel, látod hol tart, nem úgy mint yousenditnél....
  • Phat Smoker
    #7674
    na megvan a következő nagy kedvenc:
    espen and stian - dominating male
  • Phat Smoker
    #7673
    sensorica vs jin key - only one ( rave mix )
    ql
  • Garfield
    #7672
    Az is volt az a szünet.
  • Narcotic Syntax
    #7671
    suliradioba ilyen zenét?? háát azé az meredek :D