13
Magyar clanbase
  • varia
    #13
    Orulok neki ;)
  • CSOCSO
    #12
    ez jó ez tetszik:)
  • varia
    #11
    Koszonom az ertekes infokat.
    Wolf ugyben mar van kapcsolat, es serverre is van lehetoseg. Par het, es beindul a nagyuzem.

    Varia
  • radeer
    #10
    Az oldal nem elérhető.:(

    Egyébbként mi *HWF* indultunk anno CB-n, és nagyon jó versenyek voltak rengeteg klánnal.
    A gond az volt, hogy Külföldieknek nagyon jó konnektjük volt és nekünk még ADSL-lel is elég suxx volt soxor.
    Meg még valami ami miatt nem indult sok magyar klán ott. Például Wolf-ban az addog jó, hogy magyar serveren nyomjuk a játékokat kihívóként, de soxor kellett volna menni külföldi serverre is. És ekkor még addig OK, hogy elfelejtjük a 100 körüli pingeket és mennénk, de ritkább esetben van a nemzetközi klánoknak tört Serverük. És ugye-ugye azért nálunk nem olyan sokan pöngették ki azt a 10.990Ft-os reklámárat egy eredeti gémre :)

    Én mindenestre sok sikert kivánok Nektek és remélem összejön.Simán elmegy még egy ladder mportalos liga mellett legalább több mérközés izgalmas mérkőzés lessz. Azt ne felejtsétek azonban el, hogy legalább 2 gyors server is legyen az oldal mellé, mert azért MO-on azért még nem olyan sok klán rendelkezik saját serverrel.
  • varia
    #9
    Megteheted, nemsokara.
    Elkeszul a vaz, a motor, es akkor lesz felhivas a clan-ok jelentkezesere.
    Addig is udv,

    Varia
  • magus
    #8
    annál is vannak versenyek nem? amugy jo lenne beneveznem az UBER klanomat csben:)
  • Dikkma
    #7
    Nem, ez a CLANBASE és nem az mportal.
    Ez laddert is szervez meg összefog mindent az mportal tökmás. Az max. meghírezi, hogy a clanbase csinál laddert.
  • magus
    #6
    hát sztem jo ötlet, de akkor sztem az mportálon belül kéne ugykodni, hogy egy központi ilyen oldal legyen, mert ugy sztem hatékonyabb. bár ti tudjatok
  • varia
    #5
    Alkeszkam, pialjal tovabb a sotet kis kocsaban, az jobban megy neked.
  • varia
    #3
    Pontosabban mint a www.clanbase.com.
    Egy jatekot kedvelok clanokba gyulekeznek, a clanokat pedig a clanbase tartja ossze.

    Varia
  • magus
    #2
    ez gamer klánokkal foglalkozik repekkel meg demokkal?mint az mportal féle?
  • varia
    #1
    Tobbszor is kerdeztem mar a forumon, tud-e valaki valamit a clanbase.hu-rol.
    Eredmenytelenul.

    Felhivas!!!
    Ezennel bejelentem: www.clanbase.hu megkezdte mukodeset, bar meg az oldal nem mukodik.
    (csak napok kerdese)

    A www.clanbase.com-mal felvettuk a kapcsolatot, es mindenben a segitsegunkre lesznek,
    a magyar clanbase mukodeseben.
    Ehhez keresunk olyan embereket, akik jartasak flash animaciok, mysql es php oldalak elkesziteseben.
    Ha kedvet erzel hozza, es tudasod is van, dobj egy mailt a [email protected] cimre.
    (Ha valamilyen clan tagja vagy, meg jobb :) )

    Koszonettel:
    varia
    [email protected]