198
Játékok, amikről lemaradtunk valamiért, pedig igazi értékek
  • Vlala #198

    Király game, teljes játék volt a Guruban anno...

    Ha valaki szereti a poén gamékat, ajánlom a Giantset (szintén újságban volt, budget-áron kapható) és az Oddworld-sorozat tagjait, Abe is elég érdekes figura...
    Volt még szó a Requiemről (3 éve :-) ), de ideírhatnám még a Messiaht is, ez tényleg kihagyhatatlan, ilyen szemét angyalkát még nem láttam :-)
  • blackgamer
    #197
    Turok : Dinosaur Hunter

    demo
  • Efreet
    #196
    LBA 1-2 rulll :) az 1 a mentésrendszere miatt sajnos nagyon nehéz lett, de nagyon jó a sztori meg az egész, a 2 már könnyebb, de rövidebb. de ugyanúgy nagyon tuti :)
  • Aquli
    #195
    senki sem ismeri a Little Big Adventur-t?
    A neverhood tenyleg jo kis jatek volt, hallottam valami olyat, hogy 3 tonna gyurmát használtak fel az elkészítéséhez (hogy fért ez el egy cd-n? :))) )
    Aquli
  • Deajka
    #192
    A hétvégén system shock 2 vettem elő. Sajnos csak a demoját.
    Ha valaki parát akar akkor hajrá !
    Hát bazz már első pályán is vannak olyan dolgok ,hogy majd a gatyámból ugrottam ki.
    Egyébként szerintem összetettebb a Deusexnél.
    Nekem most valahogy úgy tűnik.
    Meg ott vannak benne az agy műtött pszihikus képességű majmok. Hát azokat külön rühellem !
    ::))
  • Jano
    #191
    :D
    Gondoltam, hogy vmi ilyen jellegű a játék! De a figurákon is be lehet szarni!
  • FREAK
    #190
    csak menj, amerre tudsz, és kapsz pár olyan fejtörőt, hogy az izzadságcseppjeid egyenként beszarnak :))))))
  • Jano
    #189
    Azt pont most kaptam meg a hétvégén!!!
    Csak fogggalmam nincs mi a cél, meg kicsit távol állnak tőlem a feladatok.
  • FREAK
    #188
    na ha ezt meglátná valami poligonprofesszor konzolos :)))))))))))
  • FREAK
    #185
    JEEEEEEEEEEEEE

    hogy is maradt ez ki???? na aki ezt kihagyta, az nem ember :))))))))))))))) persze utólag lehet javítani :DD
  • tomcs
    #184
    ize.. nem tom ki ismeri, szerintem a neverhood is tokeletesen ide vag, mas gyurmaanimacios jatekot talan meg nem is lattam, de a sztorija marha eredeti, jok a zenek, minden.. mondjuk tiszta profi az egesz, nem hiaba van az elejen dreamworks logo..
  • Efreet
    #183
    kemény a requiem... jó sztori, nagy hangulat... anno nagy jó volt.
  • FREAK
    #182
    baze ez a requiem végig ilyen para????????? sztem kurva jó, olyan halflife-osnak tűnik, csak sokkal parásabb

    szal végig ilyen?
  • cenobite
    #181
    Ő a Requiem:


  • cenobite
    #180
    Hoppsz! Elfelejtettem "lekapcsolni" a boldosítást..
  • cenobite
    #179
    Szerintem a Requiem is nagyon jó játék volt. Illetve dehogy volt, még most is az! :)
    1st person nézet, misztikus történet, szép grafika. Itt van ni: http://www.3do.com/requiem/
  • Aquli
    #178
    Chrono Triggert se hagyjatok ki emulatoron, meg a Final Fantasy 7-et se pc-n. Fallout1-2 is kiraly.
    Ja es TOTAL ANNIHILATION!!
  • Aquli
    #177
    valaki irta a Dark Oment, ami szinten NAGYON ATOM, csak kicsit nehéz.
  • Aquli
    #176
    Kihagytatok egy hatalmas jatekot. Little Big Adventure. az elso is jo, de a masodik resze az igazi, HATALMAS HANGULAT! Ahhoz kepest hogy '98-as, ESZMELETLEN grafika, poénok, vegulis arrol van szo, hogy van egy kis ficko, es oneki a bolygojara leszalltak a foldonkivuliek, akik eloszor baratsagosak, es kiderul roluk hogy nem is annyira akarnak baratkozni... Egyebkent nagyon könnyed kis kalandjáték, semmi verengzes, inkabb logikai feladatok sok poénnal, egyebkent ahhoz kepest vegigjatszassal is vagy 3 het volt amig vegignyomtam. NAGYON KIRALY!
  • Crokin
    #175
    Jha, ez a Gotik Vaze is teccik, hol, honnan? :)
  • Crokin
    #174
    UU, longest journey-re regota ahitozom, meg tudod irni nekem? hany cd-s amugy?
  • Deajka
    #173
    Gyk:fizetés előtti izgalom.
  • Jano
    #172
    Jó mellei voltak? ;)
  • FREAK
    #171
    na ha valakinek sikerül ezt megfejteni, az írja már le a dekódolt verziót plz :D
  • Deajka
    #170
    Szerintem csúnya . Nem lényeg.
    Megijedős story nekem is van :
    Budapest,2002.06.03. 14.03
    Somewhere in town...
    Action force :activated.
    Target : unknown

    - Bird one , látod ? - vétel. Feszült arc az ablak mögött .

    2002.06.03. 14.05

    - Nem , nem tiszta - majd apró mozdulattal félresodorja a haját.
    - Nem tiszta - ismét .
    - Bird one, van valami új fejlemény ?
    - Semmi , csak a múlt hónap elejei !
    - Istenem - sóhajt Bird one ,- ez a feszült várakozás felörli az idegeimet !- mondja halkan.
    2002.06.03. 14.06
    - Figyelem ! Target közeledik ! Piros felsőrész, középkorú , szoknyában kezében papírok ! Figyelem ! Felkészülni !

    2002.06.03. 14.06 10 seccel később
    - Hello ! - mondja mit sem sejtően - Itt a fizu !

    2002.06.03. 14.06 2 seccel később

    -Bird one , ez meleg volt !

    :::)))))
  • Jano
    #169
    Gothic Base? :DDD
  • FREAK
    #168
    Gothic baze
  • FREAK
    #167
    na szóval ez a Martian Gothis nem csúnya úgy alapjában véve
  • Jano
    #166
    Okéj.
  • FREAK
    #165
    szerintem folytassuk a JÓARCOK-ban :)

    sorry az OFF-ért!
  • Jano
    #164
    Hát aki ilyen genyóságban benne van, az bizti nagy arc! Ne mattitsd a fényét! :D
  • FREAK
    #163
    vannak pillanatai, bár nem tudom, ez hogy jött le ebből a sztoriból :)
  • Lidérc
    #162
    keresek pharaoht is, nincs itt egy pharaoh v unreal rajongó?
  • Jano
    #161
    :DDDDD Háhhhh!
    Igazi arc lehet a barátnőd!
    Ez kurva jó!!!
  • FREAK
    #160
    najó.....

    :))))

    Szal épp búcsúzkodtam a barátnőmtől, amikor lekapcsolt a világítás. Visszakapcsolom, erre asszony benyögi, hogy milyen poén lett volna, ha közben elbújik a lépcsőházban (persze közben a filmtől felspanolt idegek meg minden). Mondom, ja :))))))))))) Hívom a liftet, megérkezik, villany megint leó......... Egyik kezemmel kinyitom a liftajtót, másikkal meg villany felkapcs.... Barátnőm sehol.... Hű de vicces.... Kicsit várok, közben kezemmel tartom a liftajtót, de még nem is néztem arra, csak fogtam. Eltelik vagy 10 másodperc, asszony nem bújik elő.... "Na akkor én mentem, sziaa" - mondom, és fordulok a lift felé.... És akkor azt hittem, összefosom magam, hirtelen csak annyit láttam, hogy áll egy nő a liftben, az első pillanatban azt hittem, a barátnőm az :))) Üvöltöttem egy szép kereket, mindezt éjfél körül egy panelház lépcsőházában (szerintem még most is kering ott egy-két hangullám az üvöltésemből)...... Na erre persze a mindaddig értehetetlenül kussban álldogáló nő is visítani kezd, erre már persze a barátnőm is elődugta az arcát.... Lényeg, hogy remegve becsuktam a liftajtót, de hirtelen azt sem tudtam, mi a faszom van :)))))))))))))
  • Lidérc
    #159
    hello unrealt-t keresek mindenhol csak patcheket találok, kéne egy rip verzsön, v vmi info ki tud vmit?köszke
  • Jano
    #158
    Én is sokat szenvedtem, de leirtam! :D
  • FREAK
    #157
    nekem is volt ilyenem az "Ideglelés" után, a lépcsőházban, lifttel, csak most lusta vagy leírni :))))
  • Jano
    #156
    Akkori 3D :)))
    Haveromnál játszottuk végig (nekem nem volt még PC-m), és egyik este a hangulat hevében voltunk, tök kussba ültünk a gép előtt. Nem hallottuk, hogy bejön a skac anyja...
    A játékban épp kimentünk abból a szobából, ahol a Rifle-t lehet felvenni, és ha emlékszel, akkor pont ott van 1 olyan, hogy kinyitod az ajtót, és már a küszöbön áll a zombifiú. kicsit beleéltük magunkat, és egy qrva nagyot orditottunk, amikor megláttuk a zombit, majd 1másra nézve nagyot röhögtünk. Ekkor azt láttam, hogy a haverom hátrafordul és majd összerszarja magát, olyat ordit (ott volt az anyja), én is hátrafordultam és úgy leorditottam az anyját, hogy mindenki majd' beszart. Utána kb 10 percet röhögttünk fetrengve.
  • FREAK
    #155
    Na elkezdtem unatkozni, jöhetnek a képaláírások



    "Ki ette meg a szusimat? És hol a szaké?"



    "Elnézést, hol a mosdó? Kicsit összedzsuváztam magam evés közben.....">