44
Missing On Lost Island
  • M.A.D.
    #44
    A design nem mai gyerek :((, de a poénok :)))
  • I.C.ram
    #43
    ja ott van ahol megerkeztel erre a szigetre egy krater szerusegben
  • I.C.ram
    #41
    feragtatni kell egyet a kofaragoval es a szobrot bekell martani a lisztbe (egy hordo az agyu kornyeken) vagy mi a szarba a hajon (kikotonel)
  • Lacc
    #40
    Hol van a befestett bábu?
  • I.C.ram
    #39
    tehat ha a celozgatosm nem volt vilagos :)) akkor megkerdeznem mi a jatek hivatalos oldala??? mert ami itt van link az nekem nem jon be
  • M.A.D.
    #38
    Patch??????? Hol??? Merre????
  • I.C.ram
    #37
    ha csak tudnam hl van a jatek site :))
  • Sephi
    #36
    Amikor nem tudtok mit csinalni miert nem olvasatok el a leirast amihez direrct link van a jatek site-rol?
  • I.C.ram
    #35
    kosz de mar tovabb jutottam most ott vagyok a lava workshopban megcsinaltam mar a formaval a kis fogaskereket de most meg nem tudom mit kell csinalni csak bolyongok
  • fucko
    #34
    Hasznald egymason a kötelet meg a kampót,es aztan a vizesesen.
  • fucko
    #33
    Szeleteld fel a gyertyat a karddal amit aztan kapsz ha beviszel egy agyugolyot a kovacshoz aztan menj fel a kalozhoz es beszelj vele majd add oda az agyugolyoslegye:),es utana csereld a gyertyat,(de ezeket csak aztan ha odaadtad a reszegnek a befestettbabut)
  • Lacc
    #32
    Megvannak megvannak de MIT KELL CSINÁLNI VELÜK ??? :))) Nem vagyok egy nagy kalandjátékos de ez idegesít már :D
  • I.C.ram
    #31
    :)) na tehat az agyogolyod megvan a leggyel? gyertak vannak? ha nincsenek akkor asszem valahonnan hajobol kell felvenni azokat szetvagod a karddal (nem akarok mindent elmondani gondolkodj :)) en tegnap este szedtem le es mar a lava workshopban is megcsinaltam a feladatokat tehat nem olyan nehez :) mindent probalj hasznalni mindennel minden lehetoseget aknazz ki!
  • Lacc
    #30
    Ok, leütöttem, a fogat odaadtam a részegnek, vettem neki piát, kifeküdt, felélesztettem és most minden ugyanúgy van. HELP
  • I.C.ram
    #29
    de nekem is segitsen valaki
  • I.C.ram
    #28
    hata moge mesz es leutod a fadarabbal amit a krater tetejen talalsz
  • Lacc
    #27
    Hahó
  • Lacc
    #26
    Ha már ott tartasz segíts plz! Még az elején vagyok a faluban, a kikötőben lőttem kétszer az ágyúval, a golyót ami eltalálta a kocsmát kivertem kalapáccsal és most meg kéne szereznem a kikötőben a kalóz aranyfogát. Na azt hogy kell?
  • magus
    #25
    jajó semmi
  • I.C.ram
    #21
    elakadtam! tud valaki segiteni? ott vagyok ahol partra vedodtem egy szigeten gondolom ez az elveszett sziget. Sikerult mar bejutnom a titkos fegyver raktarba a vizeses tuloldalan meg ki logtem a hordot, kinyitottam a ladat, megszereztem a nadragtartot es a kaloz felszereleseket. Mit kell most csinalni? ja es a kereg a farol is megvan
  • I.C.ram
    #20
    www.mkwarez.tk
  • magus
    #19
    tud vki helyetr ahonnan letölthetném?
  • Sephi
    #15
    Hihe:)
  • I.C.ram
    #13
    opflash ftp? :))
  • I.C.ram
    #11
    bazz ne irigykedjetek adjatok letoltesi helyet egyebkent tiszta monkey island csak a grafikaja nem valami szep (persze a kezzel rajzolt ketegoriaban)
  • Lacc
    #10
    Ez nem a honlapja hanem egy kis leírás róla.
  • magus
    #8
    itt egy kis leírás

    linket pliz
  • Sephi
    #6
    Agyatok mar meg a cimet baz ne legyetek man ilyenek... :((((
  • I.C.ram
    #5
    honnan bazz!? senkit sem erdekel az hogy szeditek lefele engem csak a link! :))))
  • Lacc
    #4
    Wow, ki vagyok éhezve egy jó kalandjátékre, töltöm én is lefele!
  • Sephi
    #3
    Ohh ird mar meg honna kerlek!!!!
  • M.A.D.
    #2
    Én már töltöm lefelé! :))
  • Sephi
    #1
    Ha! Egy ujjab Monkey Island-Iniana Jones keverek ami iegeretesnek tunik!

    Agyon valaki linket honnan tudom letolteni plsss!!!