30
Zazazazazazazaza zazazazazazazaza zazie az ágyban. ZAZIE AZ ÁGYBAN!!
  • lehiakos
    #30
    Helló emberek!

    Több lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek.
    MŰFAJ NEM SZÁMÍT! Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat
    akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőségű
    technikával és több éves tapasztalattal
    állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, NINCS ÓRADÍJ... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
    E-mali: [email protected]
  • zöldike manó
    #29
    jaaaaa hogy ide nem ír senki kurvára értem már---
  • zöldike manó
    #28
    vááááá van ilyen tpoic :):) imádom a rulezt :) koncertjeik is nagyon jók. Akkora show!! :)
  • Lteebee
    #27
    És az első albumot nem bírod?
  • qwert
    #26
    A Hisztis album nagyon sirály...meg az előző maxi album is
  • Lteebee
    #25
    Ahangulat lett más, illetve nem lett.
    Sajna ez van.
    Meg az is baj, hogy kevés számot játszanak már.
  • Gyiik
    #24
    imadtam en is
    zenei teren is kepes voltam kompromisszumokat kotni, elhallgattam sztarszkiekat, meg mocsokmikit is :P
    es most mi lett? van egy zeneileg nagyjbaol estfmre hasolnito, viszon musorszinvonalilag alig feljebb levo radiocafenk. Hianyzik a musorok hangulata, hogy barmikor megmondtak mindenkinek a frankot, es a 11 utani szabadszajusagot:D
    ezvan, minden elmulik ecccer az emberek hulyesegei miatt
  • Lteebee
    #23
    Az EstFM-et én is sajnálom, mert imádtam, de az a jónéhány ember simán elbaszta.
    Megpróbáltak valamit kihajtani maguknak a vezetőségnél.
    Ez nem is lett volna baj, ha nem adnak ennek nyilvánosságot és teregetik ki a szennyest.
    Ezért lettek kirúgva.
    Pedig zsír volt.

    Banyek, ezek leadták az Egészséges erotikát éjszaka, meg az elnökválasztás...
  • Lteebee
    #22
    Az antikulturális kommandó a magyar tv-nézők serege jelen esetben, akik nem a kultúrát választják.
  • Gyiik
    #21
    meg kell szokni gyerekek, hogy ami jo, azt igyekeznek minel elobb szetbaszni...jeles pelda az estfm-tol 19 ember (vagy mennyi) valo kirugasa, estfm hanyatlasa, es bukasa
  • RadeoN
    #20
    az antikulturális kommandó intézkedett... :/
  • VinylToy #19
    Én is szomorkodom :(
  • Lteebee
    #18
    Na, kiderült, hogy a magyar tv-nézők még mindig nem értékelik ezt a humort.
    A Viasat is levette a Hajóst,pedig kezdtem bírni a csatornát.
    Na de hogy is lehetne valóvilággal, meg hasonlóan intellektuális csemegékkel vetélkedni?!
  • Coine
    #17
    http://est.hu/konnyu/?helyek&mode=pdetail&pid=27832&hid=16531&csid=313261&bontas

    KOncert holnap.
  • Coine
    #16
    Igen csak ált.-ban a koncertjeik ingyenesek, tehát saját pénzből futtatják az 1ütteset, nekem meg megér 2,6k-t, hogy esetleg lesz egy 2. lemezük.
    remélem lesz.
    meg póló is :D
    nagyok a tervek amik kint vannak a siteon, elég primkók :D
  • MuERTe
    #15
    Ezért viszont gálánsan nem kérek pénzt :)
  • MuERTe
    #14
    Tökmindegy, ugysem lett volna pénzem megvenni. Így meg mindannyian jól jártunk.
    Nekem is meglett, ők sem vesztettek rajtam egy fillért sem. Viszont ismertté tettem a nevüket haveri körökben.
  • Coine
    #13
    Én is először, de kifizetek 2,6k Ft-t, remélem jön még lemezük, lesz rá pénzük, mondjuk nem ha mp3ban töltögetik a lemezüket...
  • MuERTe
    #12
    émmeg letöltöttem
  • Coine
    #11
    Megrendeltem.
    Nagy királyság.
  • Marki
    #10
    A Media Markt olcsóbb
  • Efreet
    #9
    rendeljétek meg az emilrulez.hu -ról... sokkal egyszerübb :) (nekem is onnan van)
  • Marki
    #8
    Hát, kiesett a listáról..
  • Marki
    #7
    Én a debreceni Metroban 2100-ért láttam.
    De a Media Markt-ban 2400.
    Így is megéri. Főleg mert CD.
  • FREAK
    #6
    2700 a plazaban
  • Marki
    #5
    Én a klippét is imádom. Nézd csak meg az új logómat!!!
    És a szöveg is király.
  • Marki
    #4
    Én is meg akarom venni.
  • FREAK
    #3
    amúgy a szöveg is csak hangzásra dilis, mondanivalója van keményen
  • FREAK
    #2
    GAGYI??? Megvan az album?? Én megvettem, és nem bántam meg. Hótt komoly latin jazz, funk dolgok figyelnek a lemezen, és csak a szöveg dilis, zeneileg elsőosztályú!
  • Marki
    #1
    Elég gagyi, de nekem teccik.