America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PsychoStarfish
#19210
Na ilyenkor jó duma: Azt mondod legyünk csak barátok igaz? Akkor... Baráti sex? 😄😄😄😄😄😄😄

SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.

SSBeeci
#19209
Vazzeg én is még reggel firkáltam ide, azt azóta 6!oldal...uhh, gyõztem olvasgatni...

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Gfreiter
#19208
7 😊

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#19207
Hát el... de most bepótolom

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

SSBeeci
#19206
Gfrei még 9 üzi és megvan a 700!!!!!LLLOOOOLLLLLLLL

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Gfreiter
#19205
Ha fordítani kell, csak bátran keressetek meg. Gyadi! Hoil van a fórum, amit nyitottál? És hol vannak a tesztkérdések?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

SSBeeci
#19204
Észrevettétek...Gfrei nincs ezen az oldalon..MMMMMMUUUHHHAAAAAA...ezt elkiabáltam..lol

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Gfreiter
#19203
Má itt vagyok Viszont az elõzõrõl tényleg lemaradtam

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#19202
Ezé kell kisfiam Flashgetet, vagy egyéb jó kis letötlésvezérlõt hasznáni! Látom van itt élet, mióta elmentem, 2 oldalt nyomtatok tele. Öregem, rosszabbak vagytok még nálam is

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

SSBeeci
#19201
Én még kénytelen vagyok megahonorvadászultrakiller hajlamaimat vártatni...még haza is hoztam melót...

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Gfreiter
#19200
Sza Gyadi, bocsi, csajozni voltam 😄 Persze a lány azt mondta, hogy olyan vagyok neki, mint a testvére 😞 Ezzel nyilvánvalóan adta a tudtomra, hogy csak amit közösen csinálhatunk és amiben benne van a "közös" szó, az max a közös sörözés lehet 😞 Szal a német szöveg így hangzik magyarul:
Figyelem! A mi idõnk szerint 21:00 elõtt nagy valószínûséggel semmilyen hivatalos közlemény a témával kapcsolatban nem fog napvilágra kerülni! Most hogy ezt a 2.0-ra, vgay csak a 2.0 kiadását tartalmazó információra értették, azt nemtom.

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Dexa
#19199
de van game...
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

SSBeeci
#19198
régi xar 1.9-el?hahahaaaaa kit érdekel az máá..lollleerrr

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

SACA_(HUN)
#19197
Mindenki azt a 2.0-át várja, és addig semmi játék?

\"LEAVE NO MAN BEHIND!\"

SSBeeci
#19196
..majd hónap vazze...ugyis csak a jövõ héttõl leszek "besorozható"....addig meló reggeltõl...reggelig..hehe
Észrevettétek...Gfrei nincs ezen az oldalon..MMMMMMUUUHHHAAAAAA

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

SACA_(HUN)
#19195
Na emberek! Most akkor már nem is gémel senki sem?

\"LEAVE NO MAN BEHIND!\"

Dexa
#19194
most gamelek WC-n 1 gyerekkel, akinek már csak másodpercek voltak hátra a letöltésbõl és akkor hirtelen crash...
ez a LOL
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Dexa
#19193
😄
nyugi Béci...
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

SSBeeci
#19192
The file you requested is not on....... Please contact the site that linked you to so they can correct their link. ..Akko most mee vaann mááá??Le lehet tötteni, vannem he..a zúristenmeg***szaztaki**ott****vavilágotazt**ameg...

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Dexa
#19191

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

PsychoStarfish
#19190
Na igen. Lehet erre izgulnak 😄

SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.

Dexa
#19189
hogy ne tudjad te sem letölteni...
most élvezkednek a DEV-esek, figyelik mekkora az érdeklõdés...
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

[Rush]
#19188
szedték

hTTp://ror.hu/

[Rush]
#19187
Most mi a f*szért szeték le az oldalakról?

hTTp://ror.hu/

Nyers
#19186
Én is szeretem, de az angol felsõ nagyon húzosnak tûnik!

My Life for Freedom!

patacsi HUN
#19185

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

PsychoStarfish
#19184
Ehhhehehehehehe. Nyomjad csak az angolt. Jó az 😄

SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.

Nyers
#19183
Véremet a hadseregért! My Life for Freedom! (egyébként most is tanulok angolt, hogy majd simán menjen az SF teszt!)

My Life for Freedom!

Dexa
#19182
megnyugtatlak, mindenhonnan, legalább is amit láttam...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

PsychoStarfish
#19181
Hát ha reggelig bírod.... 😄

SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.

zotyesz
#19180
A Militarysimrõl is levették a linkeket.

Slow
#19179
ma kitartasz, de holnap?

Dexa
#19178
...én is mindjárt nyers leszek...
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Nyers
#19177
Nekem is! De én kitartok!

My Life for Freedom!

PsychoStarfish
#19176
Neki holnap suli. Õ nem lógos, és ezért elmegy sznnyadni.

SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.

Dexa
#19175
jaja
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

[Rush]
#19174
Az összes oldal leállt 😄

hTTp://ror.hu/

Nyers
#19173
Csörög a pizsi?

My Life for Freedom!

zotyesz
#19172
Most már kiváncsi vagyok mi a gubanc.

Dexa
#19171
nem merik kirakni a linket az official site-ra, nehogy összeomoljon az egész?

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Gyadi
#19170
Sok sikert mindenkinek 😄

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

zotyesz
#19169
Ha lesz... 😊

Gyadi
#19168
Najóvan, most húzok alunni, majd holnap leszedem magyar linkrõl 😄

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

Dexa
#19167
LOL
😄

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Gyadi
#19166
Tudom 😄

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

Dexa
#19165
most komolyan megfenyegeted a DEV-eseket...

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

PsychoStarfish
#19164
Na igen. Elfelejtették megmutatni nekem a release elõtt. Így nem merik kiadni. 😄

SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.

Dexa
#19163
rájöttek hogy nem screenshotok kellenek nekünk hanem már a game és gyorsan visszavették a linkeket?

asus p5w64wspro, intel core 2 e6700, 8 gb kingston (800as), nvidia gf 7950 gt... satöbbi :S

Gyadi
#19162
Gecó, kapnak 10 percet h kitegyék, utána megyek aludni.

\"I wish my lawn was emo, so it would cut itself.\"

Slow
#19161
jah, rájöttek, hogy kimaradt valami és visszaszedték 😉