60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • Air
    #1002
    Netkapcsolat nelkul nem is jatszhato ez a jatek?? En csak az elso (mesterlovesz) treninget tudom megcsinalni.. Onnan hogyan lehet tovabblepni?? Azt akarja, hogy loginoljak, de hat hogyan es hova??
  • GregSB
    #1001
    És a kinti most 1000! :)
  • GregSB
    #1000

    !!! 1000 !!!

  • hiba
    #998
    5perc az egesz, es utana az elso mp kuldetes is lenyeg - csak utana enged be a tobbi palyara
  • GregSB
    #997
    Mindenképp.
  • Borg
    #996
    egy kérdés: a training elvégzése nélkül is lehet netre menni játszani, vagy mindenképp végig kell csináljam ezeket az idiótaságokat?
  • Vidam
    #993
    Sziasztok gyikarcok!

    Hogyan lehet bekapcsolni a vetett arnyekot az AA-ban?
  • G. Joe
    #992
    Néha sikerül.
  • hiba
    #991
    szavazassal?
    A Mohaa-ban meg egy embert sem sikerult szavazassal eltavolitani :)
  • GregSB
    #987
    Hooah!
  • GregSB
    #986
    Regisztrálnia kell neki az amcsi főserverrel, hogy te megcsináltad, ez tart 1 ideig...
  • Timber
    #983
    ez a game teljesen nemnormalis?

    elobb meg nem volt completed a McKenna ... most ujrainditottam es mar az ... minden jatek nelkul ...

    nagyon LOL ...
  • Apache
    #982
    En abbol tudtam meg hogy sikerult a mekkena,hogy
    5 perc utan allandoan kivagott a szerverrol
    megneztem es ki volt irva hogy COMPLETED
  • Timber
    #981
    Hogy a busba lehet ezen a szaros mekkenan qualofaszni???

    Amerikai fos szerveren 300as pinggel nyertem meg a csaptnak mind a 7 kort es semmi. Annyi pontom volt, hogy a ket csapatbol az osszes jatekosnak nem volt annyi osszesen es semmi ... most akkor mi a faszt kell meg csinalni?????????
  • Trance_HUN
    #974
    Nah bazz elfelejtettem a jelszavamat azt nem tudtam bejelentkezni!!! :)))
  • G. Joe
    #972
    Nekem is megvan minden pálya! :P
  • G. Joe
    #971
    :P
  • G. Joe
    #970
    :P Ugye már nem aktuális a kérdés?
  • GregSB
    #965
    G Joe! Vagy más DF es! Miért nem pecselitek már fel a Landort?!
  • Garrett
    #964
    Isten hozott öcsém ez a való világ " vagymifene.
    A hír igaz.

    Éljen a U.S. Army :) inkább mégse
  • Zoidberg
    #963
    Tisztázzunk valamit a hozzám hasonló hitetlenkedők kedvéért:
    Kijött egy jól kinéző realisztikus FPS INGYEN ???
    Mi ez, a Twilight Zone egyik epizódjába kerültem volna ?
  • GregSB
    #962
    Én is most csináltam meg Pipelinet. Rohadt nehéz, mert kb 6-7 serveren megy, és mindegyik full. Akkora laggok voltak, amint megláttam hogy Completed már léptem is ki :)
  • gjoecrow
    #960
    Hooah! Mikor teljesítetted?
  • GregSB
    #959
    Autholni kéne, mert így nem lehet belépni...
  • G. Joe
    #956
    Gratula! Én szoltam! Na akkor huzzál bele!
  • Moby
    #955
    Vicces,1 napa alatt nem pörög át a temp page-n nyomott acc az AUTH szerverre...Még jó,hogy 1 már van,komolyan mondom,ha egyszer beindul,csinálok vagy 20 trainingezett,mckennázott accot,és szórom szét fruti helyett.
  • Moby
    #954
    Egen,én is néztem,a másik gond viszont az,hogy mostanában eltűnik az icq icon az asztalodról,úgylátom,és ezért szét kell offoljam a topicot:)
  • GregSB
    #951
    Miért Mout?

    Krekkelt serveren úgy se lehet kvalifálni magad.
  • Moby
    #949
    Jut eszembe,ha ennyire dobálja a datanet az ip-t,és marad az affinitásod a szerverindításra,esetleg használhatnál vmi domain-t,dyndns nekem megfelelt erre a célra,amíg volt lehetőségem szervert indítani(matávsux:(().Egyszerűbb lenne nekünk is(sőt,leginkább csak nekünk:)).Ha marhaságot beszélek szólj rám nyugodtan,meg azt sem nagyon tudom,hogy megy most ez a szerver authentikácós baromság.
  • Moby
    #948
    Rohadjon meg a datanet,aszondom:)
    Amugy thx a szervert.
  • Moby
    #946
    hivatalos:29.42
    nemannyira:30.30

    Szösziiiii!Hova tünnt a szerver?:)
  • Goodwill
    #944
    hát nem tudom...lehet hogy lag miatt volt (vagy lehet hogy lámahuszár vagyok?) :)

    amúgy kösz :P
  • G. Joe
    #943
    Lehet hogy tényleg? Van hogy 150 m-ről elég egy golyó! Egyébként gratula a mai győzelemhez!
  • Goodwill
    #942
    hm....1ik gyerekkel közelről lőttük 1mást vagy 5mp-ig, olyan volt mintha vízipisztolyoztunk volna...
  • G. Joe
    #941
    Nekem XP-n van, és MSI GF3 Ti200-as VGA, a legujabb detonátor driverrrel mindig.
  • G. Joe
    #940
    itt se kell több! Persze el kell találni!
  • Goodwill
    #939
    1, max 2 lövés kéne, a'la Ghost Recon
  • Goodwill
    #938
    nagyon király a game télleg, de ha már ennyire élethű próbál lenni, nem értem mér kell mindenkibe egy tonna ólmot ereszteni, hogy megfeküdjön.....
  • Veriel
    #935
    Ugy ertem, nekem sose jon meg a mail.
  • G. Joe
    #932
    Milyen VGA-d van?