46
Mi a címe ezeknek a számoknak?
  • daeemoon
    #46
    Hi!

    Quake 3

    Az első zene címét/előadóját meg tudja mondani nekem valaki?
    Köszi!
  • mate14
    #45
    Hello mi a címe a videó elején lévő számnak: http://www.rtlklub.hu/most/6911_cobra_11_12_evad_11_resz_-_az_autopalyan_balesetet_okoz_egy_



  • dlajcsi
    #44
    gyuszi1987

    A keresett zene Delhusa Gjon - Romeo és Júlia
  • Anais
    #43
    Ha hamarabb észreveszem megírtam volna. Az egy nagyon jó dal, meg persze a többi Oasis szám is:)
  • Scyllaa
    #42
    Közben megtaláltam :) ha valakit esetleg érdekel.. Oasis - Who Put the Weight of the World On My
  • Scyllaa
    #41
    Hello! http://www.valovilag.hu/video/110641 a videó elején levő szám címére lennék kíváncsi, ha valaki tudja kérem írja le! :)
  • gyuszi1987
    #40
    Hello!

    http://www.youtube.com/watch?v=4FHpmn-KYec Ennek zenének vki nem tudja a magyar változatát? Nagyon megköszönném. Régóta kersem, de sajnos nem találtam eddig meg. Uez a zene csak magyarul... Köszön előre is
  • slylecz13
    #39
    Sziasztok!

    Ennek a számnak mi a címe?

    Link: http://oriasmail.citromail.hu/dl/?tid=92d5c473312591ffbb7eb099ff020b2a3

    Előre is köszönöm!
  • rizzo131
    #38
    nagyon kéne a help
    keresek egy orosz rock (platina lemezes) zenét nem tom a nevét
  • hungary27
    #37
    passz de bátyámnak megvan:)
  • ucsítyel
    #36
    sziasztok!

    Nem tudom egy számnak a címét egy pár héttel ezelőtt a petőfi rádióban szólt, ilyen szlovák rap lehetett. Valami ilyesmi volt benne: ...egyed meg a tőtött káposztát

    ... ha drága becherovka


    nem sok semmi tudom de ennyire emlékszem.
    A segítséget előre is köszönöm.
  • div3
    #35
    Szép jónapot mindenkinek, egy zenének nem tudom a címét , most játsza a tv a dreher-es reklámban, ha valaki tudná a címét annak nagyon megköszönném!!!!!!!
  • Hoppacska8
    #34
    Szia!
    A Mátrix soundtrack-on a 4. szám: Rob D - Clubbed To Death
    Üdv
  • Pengn
    #33
    Sziasztok. Ennek a számnak mi a címe ami a videó alatt van? Nagyon megköszönném ha valaki megtudná mondani.
  • lalek
    #32
    Hellóóó
    rem tud vki válaszolni.. láttam egy videót és annak ez volt a zenéje:Zene és én ennek szeretném a címét megtudni..
    ha vki tudja válaszoljon plz köffi:D
  • utgyuru
    #31
    ...
  • Multisync
    #30
    Hello!

    Ebben a mixben szerepel egy dallam ami kisértetiesen hasonlít valamire!
    Ha valaki tudja, fejtse már meg nekem, hogy mi az, mert már órák óta agyalok rajta de nem ugrik be!
    ezt...

    Előre is köszi!
  • vftsforever
    #29
    Üdv! EGyik haveromnál halottam egy számot, biztos h dj bobo időszakából származik. Egy csaj énekli, és valami olyasmi h lálálíá lááá and ...híá ö lálááá:)
  • F1RST
    #28
    egy feltehetőleg régi számot keresek, még a régi MusicMaxon adták le. Egy hapi felébredt egy metrón, körülnézett, szemben vele emberek voltak, és mosolyogtak rá. Kivett a zsebéből egy pakkot, és volt benne egy karéj hús, egy ablakletekerő, egy kulcs és egy rózsaszín tabletta. Leszállta a metróról, de kifele menet észrevette egyik nem túl jó barátját, aki, amikor meglátta, magára öntötte a kávét, és elkezdte kergetni. A hapi sem volt rest, elkzdett menekülni, bement egy faajtóval elzárt udvarba, de nem számított arra, hogy ott lesz egy kutya [azt hiszem rotweiler] és elkezdett rá ugatni. Hogy csöndben maradjon, odaadta neki a karéj húst. Mikor az üldözők másik elmendte, elkezdett tovább rohanni, át az úton,ahol elütötte majdnem egy taxi. Beszállt a taxiba, és mondta hogy hová vigye. A taxis is az üldözők között volt, ezért bezárta a kocsiajtókat. Emberünk le akarta tekerni az ablakot, de az ablakletekerők is le voltak szedve. Kiszedte a zsebéből az ablaktletekerőt, ami nála volt, kinyitotta az ablakot, és kiugrott. Később körbevették, de volt mellette egy autó, Kiszedte a zsebéből a kulcsot, és pont jó volt bele. Kicsit tudott még hajtani vele, de mivel nem volt több benzin benne, megint futnia kellett. Bemenkült egy zsákutcába, ott is körbevették, onnan már tényleg nem volt visszaút, körülnézett, bevette a rózsaszín tablettát, elkezdett forogni a világ... és felkelt a metrón, körülnézett, szemben vele ott ült egy-két ember, rámosolygott, kivett a zsebéből egy pakkot, és volt benne egy karéj hús, egy ablakletekerő, egy kulcs és egy rózsaszín tabletta. Nagyjából ennyi. Azt hiszem, még a Boomfunk Mc's idbően nyomatták sokat, de ez nem biztos
  • Kissass
    #27
    fiamma:

    Lighthouse Family: High (forever you and me)
  • Kissass
    #26
    Sziasztok!

    Egy számcímet meg előadót keresek, amit egy nő énekelt, (bár inkább csak bemondott néha egy-két szót) és a szám alatt egy monoton dob alap szólt, és a trombitaszóló egy igen fülbemászó dallamot játszott...

    Előre is köszi
  • fiamma
    #25
    sziasztok! én egy számot keresek, ami egy mobilreklámnak volt a zenéje (talán pannon, vagy anno westel) régebben, egy pasi énekli, és a refrénben az van, h "forever you and meee... " ismerős valakinek? lécci írjátok, h előadó + cím... köszi, puszi
  • signs
    #24
    Én a múltkor néztem a Caddilac Drive-ot, amikor átértek Oroszo.-ba, és ott ment alatt zsír orosz rockzene! Na olyan kéne nekem!
  • bigfoot
    #23
    havana
    ezen az oldalon mi a 3. számnak a címe??
  • Kánya
    #22
    Köszi még1x!
  • Efreet
    #21
    Steppenwolf - Born To Be Wild
  • Kánya
    #20
    Köszi az infót!!!!
  • TneX
    #19
    Assszem az a Buuuuuuuuuuuuuuurrrntobeeeeee Wiiiiiiiiillld,de nemtom az előadóját.
  • TneX
    #18
    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Kánya
    #17
    mi ennek a számnak a előadója/címe?
    ...azt éneklik benne egyfolytában hogy "bantumi why" asszem...ez nem biztos , én ezt veszem ki belőle
    lécci segítsetek...
  • Hangianix
    #16
    Tenyleg az, kivancsisagbol leszedtem. :D
  • Disno
    #15
    Az télleg jó :-) Sztem csak összedobták :-(
  • Lazarus
    #14
    NEm hagyom ki!
  • Hangianix
    #13
    Nem, nekik frik albumanak a kepet mutatom majd meg. :D Teged is szeretettel varlak majd a bemutatora a torzshelyunkon. :D
  • Lazarus
    #12
    Dikkit igazán meglephetnéd a fülhalgatós csávó zenéjével :D
  • Z
    #11
    Van egy funky-s zene, amiben azt hajtogatják egyre másra, hogy Baila Conmigo. Nem tudtok ilyen zeneszámot??? Ha igen, akkor írjátok meg, plíz! Köszi
  • Hangianix
    #10
    hallgat, miert nincs edit funkcio :-( - es kerdojel a 3. mondat vegen
  • Hangianix
    #9
    Egy csoki reklamban van, hogy a hangmernok a banda zeneje helyett mast halgat. Nekem azonban jobban tetszik a benti uvoltos. :D Az letezo szam, vagy csak osszedobtak 20 sec-et a reklam kedveert. (mondjuk nem lehetett nehez. :D)
  • Zazie
    #8
    A Dreher-zene az tuti Ash!
    Naon jó zenét játszanak.
  • tomcs
    #7
    ha mar itt tartunk
    nem tudjatok mi a zene a metaxa reklamban meg abban a (asszem fagyi)reklamban ahol a garazsban partiznak es a foszer hot almosan m1 be?