22
Allandoan fagy a gepem 3D-ben
  • I.C.ram
    #22
    jaaa hat ahhoz inkabb nem nyulok mert felek kisuti magat :)))
  • I.C.ram
    #20
    :)) majd az uj gepbe na kicsereltem a ramot tehat oda raktam ahol meszebb van az agp-tol remelem mostmar jo lesz :) majd az uj gepemben lesz max gf4 egyelore meg ez van :(
  • I.C.ram
    #18
    hany ev szokott egy ilyen kartyan lenni garancia mert a papirjait valahova elraktam es most lusta vagyok elokeresni es megnezni
  • I.C.ram
    #15
    ok kosz majd kiprobalom AGP slot ugye az ahol a videokartya van :)) tudom kicsit lama vagyok ebben :))
  • I.C.ram
    #13
    lehet hogy azt kene de mostmar megvarom az uj gepem ha lesz es abba olom inkabb a penzem most foleg a szofveres javitasok lennenek a legjobbak ha azzal is meglehetne oldani :(
  • I.C.ram
    #11
    es milyet kell venni ehhez a konfighoz es hany voltosat?
  • NeoMaN
    #10
    kicsi a tapegyseged...
  • I.C.ram
    #9
    azt hol tudom leszedni? adj pls valami oldal nevet
  • Crazyn
    #8
    Az alaplaphoz új AGP drivert próbáltál feltenni (már ha van)?
  • I.C.ram
    #7
    marmint a sima ramokra gondolsz?? Crazyn : felraktam sokkal kevesebbszer fagy de meg igy is sajnos de azert ksoz szepen mert ez is segitett :)
  • I.C.ram
    #5
    kiproalom de azaert meg lehet irni tippeket meg segitsegeket mert nem hinnem hogy megjavul :(
  • I.C.ram
    #4
    hmm ezeke jo driverek?
  • Crazyn
    #3
    Techno-Garb driverrel próbáltad már

    http://www.maxreboot.com/technogarb/
  • I.C.ram
    #2
    ja es mar volt kb 10x formatalva es kilett porbalva mar 4-5 kulonbozo OS (ME, XP, 98SE, 98 es ezekkozul majdnem mind volt mar magyar valtozatban es angol valtozatban is de mindig maradt a problema)
  • I.C.ram
    #1
    tehat adott egy konfig : ASUS P3B-F alaplap es benne egy ASUS V7700 Geforce 2 GTS 64 MB DDR Deluxe es amiota megvettem allandoan fagy a gepem tole ha 3D-s jatekokkal jatszom!!! legujabb BIOS van fennn (1006-os) es a legujabb Nvidia driver de mar volt rajta asus driver, es mas regebbi nvidia driver is!! AKI segit az az eletemet mentettem :))