47
Az új CS klón...
  • FREAK
    #47
    start server, aztán program nem válaszol.....

    ilyet látott már valaki?
  • Lazarus
    #46
    The update to the test is going to be out as soon as possible. Days.
  • Laalee
    #45
    pancerfaust nincs ? :D
  • I.C.ram
    #44
    szerintem kapasbol a granatot vidd magaddal :)
  • Lazarus
    #41
    Meg az is érdekes hogy dessertel másodperc tort resze alatt kiloheto az egesz tar - halal pontosan :D
  • Laalee
    #39
    ezt majd akkor ha sikerult jaccani :D az hogy egyedül rohangalok egy tok kihalt varosban nem neveznem filingnek :D
    join server feliratnal meg kokemenyen kiakad :D

    remelem valami kuldetes alapu dolog lesz belöle, nem az a lolj le mindenkit azt vege a körnek :D
  • FREAK
    #38
    van neki olyanja, hogy fíling?
  • Laalee
    #37
    bar kicsit durva, hogy 64megas kartya ajanlott :D
  • Laalee
    #36
    borzalmasan bugos, tehat jacchatatlan. a grafika szepnek mondhato
  • Laalee
    #35
    radeonra keszult vagy nem? ez is az :D
  • FREAK
    #34
    na MILYEN??????????????????????????????
  • Dikkma
    #33
    Neked 7500-ad van :o))
  • Laalee
    #32
    ha radeonra heggesztettek az eleg ciki, mert van egyket kephiba :D neha elszarja az arnyekolast...

    meg az is tok debil, hogy ha belelösz egy ablakba az nagy csorompölesek közepette ugyanolyan marad mint volt :D
    vagy ott a piacter hatralmas dinyek a foldon, szinte kinalja magat hogy szetlöjem, de bulletproof héja van :D
  • Dikkma
    #31
    De mondom
  • Laalee
    #30
    jolvettem eszre, hogy semmiféle sebességbeli megkötes sincs fegyvereknél? mi ertelme ak val menni, ha egy minigunnal is pont ugyanugy tudok szaladgalni? :D
  • hun-ter
    #29
    nem hiszem: nálam a gf2mx200-asommal tök jól megy csak a hangcsipem miatt szaggat...
  • Dikkma
    #27
    Nem ez az amit radeonra heggesztenek?
  • Dikkma
    #25
    Hm, ez jól néz ki. Leszedem.
  • hun-ter
    #22
    na hát körbenéztem ezen a pályán: eszméletlen szépek az árnyékok...nagyon közelít a valósághoz:) csak nekem is ugyanez a bajom hogy hiába állítgatom át a menuben úgy veszi mintha át lenne nyomva de semmit sem változik a gameben és mivel hogy 1024 channelre van állítva alapból a hang nekem meg még a 16 is sok talán a szar hangchipemmel ezért nemtok jáccani rendesen:(((((
  • hun-ter
    #21
    asszem valami túl sok neki mert szaggat a hang de amikor belépek a játékba(hostoltam) akkor már jó a bill csak akad emiatt mert gondolom nem bírja a hangcsipemet:))) amúgy nagyon szép game szerintem!
  • hun-ter
    #20
    heh mennyenek a francba
  • DooDoo
    #19
    Azért érdekes, hogy a hivatalos oldalon már nemműködik a fórum :) Lehet h megunták a készítők a sok panaszkodást :) reggel még ment..
  • hun-ter
    #18
    mi a host neve? megpróbálnék legalább bill nélkül bejutni...
  • DooDoo
    #17
    Ha vki tudja, hogy hogy lehet felbontást változtatni, az szóljon (próbáltam már a video.dsc-t átírni, meg játék közben is állítani, de egyik se használt) Thx.
  • hun-ter
    #16
    a számokat engedi(nem a numbillen)
  • Lazarus
    #15
    nekem meg akkor hogyha tölteni akarok a minigunnal :P
  • hun-ter
    #14
    aha ha megnyomok egy billt akkor vág ki. lehet ez a driver?
  • hun-ter
    #13
    bazzeg nem tudom átállítani a controllst mertr mindig kivág winbe:/
  • Lazarus
    #12
    Magyar teszterek jöhetnek a 62.201.70.93 IPre 7óráig...
  • hun-ter
    #11
    de miket dumálok éppen szedem lefele:)
  • hun-ter
    #10
    hát ekkora seggel akár az az afro(alsó képen) is lehet alien:))
  • I.C.ram
    #9
    doom3 engem azert nem erdekel nagyon mert en jobban szeretem a taktika "realisztikus" shootereket es nem ezeket a fantazi lenyek ellen meszarlast ahol a grafika az ur :((
  • Lazarus
    #8
    Én a pénzemet inkább Ati R300ra gyűjtögetem Doom3 céljából :)

    alapértelmezettként 'n' a vásárlás
  • I.C.ram
    #7
    szerintem nagyon kiraly csak azt nem tudom hogy mivel lehet fegyvert vasarolni ha a vegleges tok jo bugmentes lesz akkor talan meg meg is veszem ha cd-keyes lesz!
  • Hmuda
    #6
    Nembaj. Inkább kivárom a full-t. Vagy a 23. beta patch-et.
  • Lazarus
    #5
    Na kipróbáltam (3fő) és szerintem egész tűrhető.. elég kidolgozott viszont tele van buggal de a Bétába még belefér...

    Hmuda várj türelemmel nem fagyott le csak pazarolja az időt :)
    Szerintem sokkal gyorsabban is be lehetne tölteni...
  • Lacc
    #4
    Pedig egész jónak tűnik csak ki kéne próbálnom úgy is hogy nem csak egyedül mászkálok a pályán :))
  • Hmuda
    #3
    Feladom. Az egy dolog, hogy névváltoztatásnál kidob a Win-be, de azt már nem nagyon emésztem meg, hogy lefagy minden alkalommal, mikor joinolni akarok. Mondjuk már az első pillanatban gyanus volt, hogy kizárólag egyfős szerverek voltak.
  • Lazarus
    #2
    Itt van néhány kép aki esetleg nem hallott volna még erről a csodajátékról.. :)







    Modemesek beka****ák! :)
  • Lazarus
    #1
    Ma jött ki az MP Test amit le lehet szedni innen