1495
  • Esrohnoil
    #1135
    1. Nincsenek kódok.
    2. Olvass vissza, v. ott van alul a kereső, ami a témában keres. Amit kérdezel milliószor le lett írva. (Na jó, kicsit túlzok, de sokszor.)
  • gabo91
    #1134
    jah és zsoldost hogyna lehet toborozni??
  • gabo91
    #1133
    hello 4. pályán vagyok a vár ostrománál a katapultokat kinyirrtam de 7 perc van még hátra és nemtudok olyna sebeségel gyártani egységet mint ahogy jönke hatalmas seregekel jönke folyamatsona és meghalok... mit lehet teni vagy mitkell lécci valaki segitsen hogy csináljam... jah és vki mondhatna hozá kodokat...
  • necroman
    #1132
    Hát,a Szürke Toronynál lealáztak a bogarak durván.Meg lehet csinálni,mielőtt a nexusok felélednek?
  • necroman
    #1131
    Megvan az is,könnyebb volt,mint azt gondoltam.Most a következőben a szövetséges suhanókat kell kiszabadítani.Lassan,de haladok :-)
  • necroman
    #1130
    Ok,próbálkozom.A tüzes csapdáig nincs gyógyító törpe(vagyis asszem nem találtam azon az egy helyen,ahol vehettem zsoldost) viszont hiába maradt meg az összes emberem a fallen bázisig,a villámló torony elintézte őket,aztán a köpők lenyomták a két ogrét és innentől már elég nehéz...
  • abacs40
    #1129
    msn?
  • Esrohnoil
    #1128
    Egyébként könnyebb úgy h. lerombolod a Fallen bázisokat.
  • Esrohnoil
    #1127
    Ha az 5. akkor ahol lehet, bérelj törpe segítőket. A harcosaik is egész jók, de főleg azokat vedd meg, akik tudnak gyógyítani. Ha jól emlékszem vannak ilyenek is.
    A csapdás részen csak egyetlen embert küldj át, és kerüld vele a tüzeket. Utána állítsd rá a kapcsolóra h. a többiek is átmehesenek.
    Ha egyszerre hajtod át a sereged, akkor nem sokminden marad belőle. :D
    Asszem ezután tudsz vhol gyógyító egységeket venni, szal jó ha hagysz egy kis pénzt.
  • Esrohnoil
    #1126
    Ez pontosan hanyadik küldetés az orkoknál?
  • necroman
    #1125
    Az a pálya már megvan,és az azt követő is.Most a barlangrendszerben kell eltelegetni a felmáházott boronokat.
  • abacs40
    #1124
    eddig hogyan csináltad katonák nélkül? a boronterelő pályán nem alagútban kell őket visszavinni,de az már semmiség.afehér boronra ültess fel egy goblin vadászt és úgy küldd vissza a bázisra azt követik a többiek.ez egyébként le van írva az elején.azért itt is csinálj katonákat!
  • necroman
    #1123
    Köszi! Sikerült továbbmenni. Az volt a baj,hogy én egyből megtámadtam a bosziket és iszonyatos mennyiségű ogre jött akkor.Már tudom,hogy előbb egy új tábort kezdtem és sok tornyot építettem.Aztán úgy,ahogy írtad...
    Most az alagútban kell a boronokat végigterelni,de csak a csapdasorig jutok,ott nem jönnek utánam.Lehet,hogy a bukott bázis le kell rombolni,de féltem a katonákat.Persze,ha máshogy nem megy...
  • abacs40
    #1122
    én is elindítottam egy vonalat,talán sikerül vmit kideríteni végre.az nem lehet,hogy megszűntették?
  • Gipsz75
    #1121
    Írtam ugye a készítőknek a multi ügyben, sajna azóta sem érkezett semmi válasz:((
  • abacs40
    #1120
    Privát!Most sikerült!
  • Esrohnoil
    #1119
    Hát, én dc-ről szedtem le.
  • abacs40
    #1118
    bumm... privát akartam,de a gépem nem gondolatolvasó..!
  • abacs40
    #1117
    Heló!
    Meglepetéssel láttam,hogy szívügyed(volt?) az igazságosztó című sorozat.
    Évek óta szeretném újra megnézni,de sehogyan sem jutottam hozzá.
    Tudnál nekem segíteni,hogyan láthatnám újra?

    Elöre is köszi:"abacs40"
  • Esrohnoil
    #1116
    A többi törzsnél aztán ugyanúgy, csak a főboszikat elég kinyírni.
  • Esrohnoil
    #1115
    Keleten és nyugaton építs tornyokat a bázisod szélén, közben fejlessz ki mindent és képezz harcosokat, meg goblin lovasokat. A főépületben van egy képesség (Battle Cry) amivel segíthetsz a harcosaidnak ha durva az ellenfél.
    Amint kész egy teljes csapatod, küldd a térkép középső-keleti részére és öld meg a fő Ogre-t, koncentrálj rá, és ne hagyd h. az embereid a társait v. az épületeket nyomják, mert akkor nem tudod megölni. Ha kinyírtad, az ogrék az oldaladra állnak és segítenek lenyomni a boszikat.
    Még egy jó tanács: Sűrűn ments, mert bármikor rosszul alakulhatnak a dolgok, és ne 1 mentést használj.
    Ha a közepes fokozat nehéz, kezdd újra a küldetést könnyű fokozaton. Néhol sokkal könnyebb a játék úgy.
    Ha kell, tudok angol végigjátszást küldeni. Bár én anélkül vittem végig. Csak a legvége nincs leírva. :)
  • necroman
    #1114
    Jó,gyorsnak,de miben?Mire eljutok a legközelebbi boszorkányig,már a tábort szét is zúzták.Ha pedig egyből az ogrék felé veszem az irányt,lehetetlen kikerülni,hogy agyoncsapjanak.Pár variációt már kipróbáltam,de innen tovább sehova nem jutok.Pedig eddig jo volt a game.
  • abacs40
    #1113
    A kérdésem továbbra is az,hogy miért nem lehet multizni?
  • abacs40
    #1112
    tudomásom szerint nincs hozzá cheat.Esrohnoilnak + igaza van,de ha idáig eljutottál ezt már neked is tudnod kéne! :-)
  • Esrohnoil
    #1111
    Gyorsnak kell lenni. :)
  • necroman
    #1110
    Esetleg az is jo lenne,ha valaki megmondaná,hogy a bestiák vezéreként a második küldetést hogyan ússzam meg.Amikor rögtön jön egy halo ogre és szétzúz mindent,mielőtt akármit kitalálhatnék.
  • necroman
    #1109
    Az előbb nyitottam egy új topicot,mert nem vettem észre,hogy ez már létezik.
    Van itt, aki végigtolta az egészet.Nem multiban játszom,kb. egy fél éve és most kénytelen vagyok valami cheat-et keresni.Esetleg tud valaki használhatót?Megköszönném.
  • Gipsz75
    #1108
    Mit és kinek???

    Meleg van, nem nagyon vág mosz az agyam:)

    Amúgy most van 1 kis időm, körülnézek miért nem mehet...
  • abacs40
    #1107
    Helló!
    Tegnapelőtt hová üzentél?
  • abacs40
    #1106
    az nem lehet,hogy megszűnt?
  • Gipsz75
    #1105
    ezek szerint :D
  • abacs40
    #1104
    köszi! csak 2-en tartjuk a frontot?
  • Gipsz75
    #1103
    Valószínűleg szerver gond lehet..Volt 1 leállás, és még nem töltötték vissza az összes account-ot...szerintem... :)
  • abacs40
    #1102
    mi lehet a bánata?
  • Gipsz75
    #1101
    Gyorsan kipróbáltam...
    Nálam sem működik :(
  • abacs40
    #1100
    üdv mindenki!
    ki tudja megmondani,hogy miért nem tudok bejelentkezni a multiba?
    "A HÁLÓZATI KAPCSOLAT MEGTAGADVA"-ezt írja.
  • zachi
    #1099
    dc++-ról lehat jó kódokat letölteni
  • abacs40
    #1098
    bocsi a 631-eskivéve az utolsót.az most is megy
  • abacs40
    #1097
    hali!
    a kódok jók,legalább is 4 biztosan. nekem mentek.egyébként innen valók azt hiszem a 618.hozzászóló írta őket.
  • gacsialex
    #1096
    abacs40 a kódokat honnan szereszted (mert szerintem nem jók próbáltam)