1495
  • ctx
    #1495
    HAHÓÓÓÓóóó! Van itt Valaki?
  • gabor222
    #1494
    Hello

    Nincs valakinek mentése a Bukottak 4. küldetése utánról ? Nálam nem lehet továbblépni, hiába viszem végig a küldetést nem jön ki, hogy győztél csak fekete kép. 1.0-val és 1.4-el is ugyan ez van :S
  • kopaszqtya
    #1493
    megoldottam.
  • kopaszqtya
    #1492
    Kéne segítség srácok..
    Bukottakal vagyok a harmadik pályán éppen épül a bázisom, még semmim nincs és kb olyan 5-6 perc után akkora sereggel jönnek a törpék, hogy lehetetlen visszaverni, már próbáltam mindent...valaki legyen szíves segítsen, az is megfelelne ha dobnátok egy mentést 1.4es patchem van lehetőleg olyat .
    Előre köszönöm a segítséget.
  • sbvp
    #1491
    ha kell vkinek egy végigjátszás igaz angolul de használható nagyon.
    http://www.neoseeker.com/resourcelink.html?rlid=95044&rid=88261
  • akilleusz96
    #1490
    mert így a singleplayer szar.
    Ja és nem küldene valaki egy mentést a 11 pályáról mert ugye az is elveszett:(
  • Indigo
    #1489
    Szerintem csak úgy, hogy uninstallálod az egész játékot, és újratelepíted a tetszőleges patch-ekkel (persze előtte a mentett állásokról célszerű másolatot készíteni).

    Egyébként miért akarod eltávolítani?
  • akilleusz96
    #1488
    szevasztok!

    Azt szeretném kérdezni hohy hogyan lehet eltávolítani az 1.4-es patch-et?
  • dexkill
    #1487
    Szevasztok arcok!

    Ha vki elmondja hogyan lehet router mögül hamachival Aoe-zni, akkor az kap egy lufit, és meghívom fagyizni:D
    Továbbá kap 3 próbálkozási lehetőséget, hogy legyőzzön:O;) Nem viccelek;)
  • gillyen
    #1486
    Sziasztok! Hát erre én is kiváncsi lennék hogy hogyan lehetvele hamachin játszani mert nekem se akar összejönni
  • kazu89
    #1485
    Sziasztok megtudnátok mondani hogy lehet játszani Hamachin keresztül mert haverral nem látjuk egymást se hogy sem.
    Előre is köszi a segítséget
  • gacsialex
    #1484
    persze, egyedül ami számomra bonyolult pálya volt és még msot is utálom az abukottaknál van a 4.pálya:D:Dnah az nagyon ... pálya:D
  • dragon11
    #1483
    köszi.:) jó lett..:D
  • KAMIONOS KOGYO
    #1482
    Az Birodalmasakkal kezdtem és a 3.pályát nem tudom megnyerni!
    Neked sikerült?
  • gacsialex
    #1481
    aki kódokat keres a játékhoz sok sikert..:D:D:D
    én is kerestem már nem keveset..:)
    de végülis kivittem elég hamar:)
  • kazu89
    #1480
    Kiválasztod az első csapatod aztán megnyomod a Ctrl-t és az 1-est így belerakod a csapatod a szupercsoportba ezután már csak megnyomod az F1-et és már meg is van.
  • dragon11
    #1479
    Azt nem értem, hogy megnyomom pl. az F1et, akkor bejön az első szupercsoport, de hogy adjam hozzá a katonákat? Jobb egérgombbal, de hogyan? Akárhogyan próbálom, nem sikerül..


    köszi.
  • Indigo
    #1478
    Nincs most fent a gépemen. De most komolyan, mit nem lehet érteni azon, amit leírtam? Funkcióbillentyűk = F1-F12. Ebből az első négyhez rendelhetsz szupercsapatot.
  • dragon11
    #1477
    Képpel illusztrálnád?:D

    Amúgy a funcióbillentyű= F1-F4?

    áh, nem értem..
    kép kéne.. ma kezdtem a gémt:S


    köszi.:)
  • Indigo
    #1476
    Megnyomod azt a funkcióbillentyűt, amihez a szupercsoportot akarod rendelni. Akkor alul megjelennek a csoportok, ott pedig jobb egérgombbal egyesével hozzáadogatod azokat a csoportokat, amiket a szupercsoportban akarsz látni.
  • dragon11
    #1475
    Figyelj, csak akkor vettem volna meg, hogyha megy az EA servere, de akkor gratulálok Nekik még1x, hogy egy ilyen jó játékot elba**tak.

    Tudom, de egyszerűen nem tudom belehúzni pl az ogrékat, stb.

    (Most virágboltival tolom.. de nem fogom megvenni, jó ez így akkor 1.4esen magyarul, ha nincs server..)

    Köszi!

    Légyszíves magyarázd el teljes egészében, hogy hogyan tudok szupercsoportot létrehozni..(Azt tudtam, hogy F1-F4ig vannak a csoport listák..)
  • Indigo
    #1474
    Sajnos elég kihalt a topik. Főleg azért, mert az internetes multiplayer elérést beszüntette az EA (kapják be )... Viszont helyi hálózaton és természetesen Hamachi-n keresztül simán játszható. De sajnos nem sokan játsszák már :( (pedig nagyon jó kis stratégia). Én is már egy ideje felhagytam vele, de időnként újra kedvet kapok hozzá, és akkor felteszem :)

    Hogy hol tusz hozzájutni? Szerintem újonnan sehol, én már nagyon régen nem láttam se on-line, se semmilyen áruházban. Még a Classic kiadást is elég gyorsan elkapkodták annak idején...

    Szupercsoportot az F1-F4 billentyűkkel tudsz létrehozni.
  • dragon11
    #1473
    Most kihalt ez a topik..?

    amúgy szupercsoportot hogyan kell létrehozni, mert így nem tudok normálisan támadni, harcolni.

    köszi.
  • dragon11
    #1472
    Jah és ha játszák még sokan, akkor hol tudok venni 1t?:)
  • dragon11
    #1471
    Helló. Még játszanak ezzel multiban..? mert akkor lehet beruháznék 1re..

    köszi.
  • Cashx
    #1470
    jaja haverral épp nem rég vettük elő újra, hamacsin 1v1ezünk még mindig hihetetlenül le tud kötni
  • vénfarok
    #1469
    szoktak még ezzel jáccani? sokan jáccanak még multiba? 2-3 évvel ezelött rengetegen multiztak
  • necroman
    #1468
    Háló, van még, aki benéz ide néha?
    Jól jönne egy kis egítség.
    A törpekapus pályán a bukottakkal nem nagyon van időm bármire, mert jön egy pár elementál, meg qrvasok törpe és szétzúznak mindent. Mi itt a megoldás?
  • Zedas
    #1467
    Sziasztok, én tolnám hamachin, ha valakit érdekel, szóljon. Az elérhetőségem itt:
    http://www.zedas.hu/exigo/index.html?lang=hu
  • freelander
    #1466
    őő nem értem a problémád.. ha valamelyik egységed harcol, és el akarod küldeni a csatából akkor bal klikk rá, és jobb klikkel kattints oda ahova akarod mozgatni, ilyenkor bármit csinált addig odamozog, nem számít, hogy harc van vagy sem
  • freelander
    #1465
    Akinek van kedve játszani hamachin, az írjon ide a fórumba!
  • Gipsz75
    #1464
    Nálam ilyen gond nem volt, főleg az emberekkel csináltam, hogy az első sorban harcolókat kivontam, hogy gyógyítsák a "dokik" vagy hogy hívják itt őket :)
  • Gipsz75
    #1463
    Már nagyon régen játszottam vele, de az utolsó patch-et feltetted ? Mert nálam nem volt ilyen gond. Eredetim van, de én is a crack-elt változattal játszottam, mert lusta voltam a lemezt ki/be tenni.
  • zachi
    #1462
    Sziasztok
    Valamelyik nap rájöttem hogyan lehet a bukottakkal kétszer akkora sereget csinálni mint amennyit maximálisan lehetne.(persze gondolom nemcsak én jöttem rá)
    Nah szóval csinálljunk egy semmijárót aztán alakuljunk át vele ember parasztá és épinsünk fel minden fajta épületet.Viszont ha már van ember egységünk akkor emberi élelmet is kapunk vagyis fent a sarokba a bukottak élelmének a jele alatt megjelenik a kis kenyér.
  • Nantosveltar
    #1461
    Üdv mindenkinek! Most találtam rá erre a gyöngyszemre :-) Megvettem, tud magyarul is! A v1.4 patch is ráment. A gondom az lenne, hogy mikor harcolok az egységeimmel, rájuk kattintok, de nem vonulnak vissza a csatából! Ott harcolnak, míg az egységem vagy az ellenfele meg nem hal :-/ Nincs valamilyen beállítás erre, vagy elnéztem volna valamit? Micro fan vagyok, így ez hamar véget vetne az Exigo románcnak :-P. Nincs valami megoldás? Én egy olyan megoldást találtam, de az kicsit macerás, hogy ha valamelyik szállásoló épületre kattintok a mozgatni kívánt egységgel, akkor a csatából is megindul az épület felé...
  • jumpingflash
    #1460
    Sziasztok!

    Birex ugyanezt csinálja nálam is a játék. Kérnék segítséget attól, akinek ezt a problémát sikerült áthidalnia.
  • Birex
    #1459
    Syasztok


    Nekem olyan probálémám van hogy a bukotak küldéjénél amikor megolom a ruanont es vége lenne a pályának egyszerüen kifagy a gém vagyis elsötétedik minden es nemadja tovább a játékot?!ez miért lehet vki segithetne.Holnap jovok ha vki tud segitsen mer nem tok tovább haladni.

    Itt folyton megáll a gém remélem nem csak nekem csinálja ezt a játék
  • maniac001
    #1458
    Szerintem építs farmot vagy házat hogy növeld az egységlimitet.
  • rokawa
    #1457
    Sziasztok!
    Az a problémám lenne,hogy amikor sok katonát gyártok akkor azt írja ki,hogy nincs elég ellátás.
    Van egy kenyér ikon és ez mindig ilyen 42/42 mutat.
    Hogy lehet szerezni elég ellátást vagy valami élelmet?
  • abacs40
    #1456
    Szia!
    Azt hiszem már elkéstél,de privátban megbeszélhetünk néhány partit!