24
Avagy hogy szuperál?
  • TheZsenyka
    #24
    Várjátok meg a final release-t, amiben tutira frankón meglesz a kompatibilitás a korábbi directx-ek felé...
  • TheZsenyka
    #23
    Esetleg valami technológiai demo - bár nem ismerem a directx felépítését - de hát nem is tudok videokártyáról ami directx9-hez lenne optimalizálva (és 3000$ alatt kapható). A GeForce3-ak DirectX8-ra vannak optimalizálva, a kettesek meg DX7-re... Úgy hiszem a GeForce4-ek is. Meg egyáltalán, a driver-ek is... akkor meg minek???
  • TheZsenyka
    #22
    Arghhh... ne csináljátok már...

    Mi a tökömnek rakjátok fel amikor még semmi sem támogatja??? Próbálok hasonlatot találni... Persze minden példa sántít... Ha felrakjátok a Directx9-et az kb. olyan, mintha nyáron télikabátban kolbászolnátok az utcán: előnye nincs, de hátrányos...
  • Pace
    #21
    ha nem azt tetted fel, aminek van uninstallja, akkor asszem sehogy...
  • fgp303
    #20
  • Szike
    #19
    hello!
    szoval hogy is lehet leszedni ezt a directx 9-est???
    windows xp prof oprendszerről kéne leszednem és vissza a 8.1-est

    köszi a segíséget előre is
  • Pheel
    #18
    Nah. Ezt mondom én is. Amúgy én magamból indultam ki. 7 Gigás partíció, rajta 5.5-6 Giga felhasználói program, semmilyen személyes adat vagy hasonló. Ez már nem 6 perc és nem hiszem, hogy szívesen tartanám 2x a vinyóimon ezt az adatmennyiséget. A cuccokkal meg óvatosan, ha beta-k. Ennyi. Peace :)
  • lck
    #17
    Igazad van Icebird!
    Szóval óvatosan a DX9-cel. Nincs sok értelme addig sokat próbálgatni amig megfelelő hardware és software-támogatás nem alakul ki hozzá.
  • Icebird
    #16
    na ne vitázzunk emberek ,segíteni vagyunk itt nem ocsárolni
  • lck
    #15
    A felinstallált rendszerem jelenleg a c:(NTFS) partícióra telepített XP. Ami az xp-n kívül tartalmaz jól működö: szövegszerkesztő, táblázatkezelő, zene lejátszó,filmlejátszó,audio grabber, vírusirtó, böngésző, letöltésvezérlő,tűzfal,CD író,képnéző, tömötítő, fájlkezelő, képszerkesztő stb... programot is. Mindezekhez a C: partíció mérete:1.79 GB, a felhasznált terület 1,23 GB. Ezt a Ghost-tal mintegy 6 perc alatt mentem el. De ha akarom 6 perc működésképtelenség árán lecserélem az XP-met Linuxra. És semmit nem rontok el. ( Én az egyéb helyeken lévő hozzászólásaid alapján elismerem számítástechnikai tudásodat, de elvárnám hogy engemet és másokat is tisztelj annyira hogy ne nézz folyton mindenkit hülyébbnek magadnál.)
  • Pheel
    #14
    A te egészségedre! Jó neked, hogy csak akkora az egész felinstallált rendszered, hogy 6 perc alatt vissza tudod rakni. Mondjuk vannak, akik nem csak játszanak a gépükkel, sőt! És ezeknek az embereknek nem 6 perc a visszaállítás és igencsak fontos nekik, hogy az idejük minél nagyobb részében legyen működőképes gépük.

    De tudod mit? Ghostolgass nyugodtan! Addig sem csinálsz semmi rosszabbat
  • lck
    #13
    Drága Pheel!

    Gondolom hallottál róla hogy van egy Norton Ghost nevű program, amellyel a komplett partíciót tokostul vonóstul el lehet menteni és visszaállítani kb. 6 perc alatt. Ennek következtében Én igen is kipróbálok minden újdonságot mert érdekel hogy milyen. Úgyhogy nem hülye vagyok hanem kiváncsi, és okos.
  • Icebird
    #12
    Az OFP-nél interneten nem láttam a szervert akár mit csináltam.Mint sejtettem minden baj okozója : DIRECTX 9.
    Tehát mindenkit óva intek attól ha esetleg felszándékozna rakni ,NE TEGYE! Vagy ha már meg tette ,akkor elárulom hogy lehet vissza rakni a directx 8.1-et.Miután vissza raktam egyből jó lett.
  • Evil
    #11
    beta tol mit vartok.Csodat?
  • Pace
    #10
    Ha senki nem próbálja ki, sose derül ki, hogy egy nagy szar az egész, vagy télleg javult valamit...:)
    Én is feltettem, de én úgyis rendszertelepítés után vagyok, szal mind1 volt már. És csak a gta lassult be, más nem.
  • Pheel
    #9
    Most mondhatnám, hogy én megmondtam, de ugye az okos ember más kárán tanul, a hülye meg...
  • lck
    #8
    Feltettem, az egész rendszer meglassult ..
  • Pace
    #7
    gta3 azelőtt is ment :) feltettem, megnézem, mit tud :) xp úgyis haldoklik már :)
  • Pace
    #5
    Ez már a crackelt? Le lehet szedni, meg nem omlik össze tőle a rendszer? vagy hallgassak pheelre, és ne tegyem fel :P
  • item
    #4
    ftp://hirnet.interware.hu/DirectX9.zip
    ez mükszik tutira!
  • Szike
    #3
    jó, akkor honnan lehet leszedni? én megtalálta 100 helyen már, csak épp mind üres link volt
  • Pheel
    #2
    Felhívnám a figyelmed a beta szóra! Szerintem óvakodj az ilyesmitől, mert legtöbbször csak a szopás van az ilyennel...
  • gtom
    #1
    Milyen a directx 9 beta ?
    Jobban mennek a játékok vele?
    Hol lehet a feltöt verziót meg az uninstallt letölteni hozzá?