39
nem hiszem el hogy csak 3-4 embert érdekel...
  • hun-ter
    #39
    kösz:)nembaj
  • marlowe
    #38
    Ezért hagyjuk süllyedni .))
  • hun-ter
    #37
    ez csak propaganda-topic!
  • dracoon
    #36
    Nincs meg itt annyi hozzaszolas, hogy 1 topic ne birna el... Ezert oda irom, hogy honnan lehet leszedni :)
  • hun-ter
    #35
    honnan lehet olyat leszedni(csakhogy legalább keresgélni ne kelljen - magyar nincs gondolom vagy tévedek?)
  • hun-ter
    #34
    bocs a "kis" jelzőért!
  • hun-ter
    #33
    hehe nehogymár fordítva kis fanatikus:)))
  • marlowe
    #32
    Na énis úgy tudom, hogy átdolgozott MDK motor, de valami cikkben, vagy írásban, vagy mittoménmiben olvastam, hogy van valami köze a ds-hez is. (de már nem tudom pontosan mi) Mindenesetre mikor a ds-t megláttam először kapásból aztmondtam, hogy az nwn engine-t lopták el, vagy használják :))
  • dracoon
    #31
    haat nehez ugy... a wizards oldalan van egy 3rd edition karakterkidobo, ingyen letoltheto. de ebbol az uj szabalyokra nem fogsz rajonni... talan tolts le egy phb-t es nezd at, ha van idod :)
  • dracoon
    #29
    Na, az elmult orat a bioware weblapjan toltottem, de egy betut nem talaltam ezzel kapcsolatban. Mindazonaltal nekem is ugy remlik, es ugy hiszem, hogy az nwn engine tulajdonkeppen egy teljesen atdolgozott mdk motor. Ugyanakkor a DS-el csak annyi osszefuggest latok, hogy mind2 kulso nezetbol megy :)))
  • dracoon
    #27
    Haat ha ugyis volt, azert a biztonsag kedveert raszant 2 evet es osszedobott a bioware egy masik motort, ha esetleg az mdk2-é nem lenne jo...
  • Veriel
    #25
    Még szép, hogy várom.
    Hülye kérdés.
  • dracoon
    #24
    3 cd
  • hun-ter
    #23
    nekem csak egy kívánságom maradt a játékkal kapcsolatban: küszködje ki legalább a 15-20 fps-t!!!
  • marlowe
    #21
    nem beszélve a tizenvalahány fényforrás egyidejű kezelésével, közelről egy gyertya lángja is remeg.

    Nagyon sok varázslat lesz..stb..
    Szerinte aki igazán kiváncsi a grafikájára ne a screenshotokat nézze, hanem a modelviewert ( ebben feleakkorák a textúrák, mint a végleges game-ban lesznek), meg a toolsetet .
  • hun-ter
    #20
    az meg legalábbis elviselhető:)) bár szerintem a textúrák "picit" szebbek lesznek meg a ruházat libegése valami óriási:)
  • marlowe
    #19
    Ezt honnan veszed, hgy borzalmas lesz a grafika?
    Ugyanazt az engine-t használja, mint a Dungeon Siege.
  • hun-ter
    #18
    uff majd kb két év múlva lehet hogy nekem is telik rá(nem mintha másra költeném el a pénzem...ami nincs)
  • Ramza
    #17
    Én meg szeretem, ha egy fa fának néz ki, nem valami csökevénynek. Egy elf elfnek, nem pedig valami amorf testű lénynek. Ha egy városban nem tucatházak vannak. Stb.
    Szóval Freak koma, a külső nézet lehet, hogy baromira nem korszerű, de legalább szép :)

    Amúgy a BG grafikája nekm is jobban tetszett, de hát valószínűleg ez a jövő (jelen).

    Szinte biztosan nem fogom megvenni, de ha mondjuk magával ragad annyira, mint mondjuk a heroes4, akkor van rá minimális esély :)
  • Morpheus
    #16
    Nekem se lesz nagyon rá, de ha bejön, akkor meggondolom...
  • hun-ter
    #15
    ehh
  • hun-ter
    #14
    lesz rajtam kívül olyan akinek nem lesz rá pénze? mert azért valakivel jó volna majd játszani(úgy tűnik 2 emberke lesz csak akiket ismerek)
  • TheZsenyka
    #13
    Ez borzalmas... nagyon fos a grafika... remélem azért nem hal meg végleg a Baldur's Gate... talán lesz folytatás és nem ezt szánják annak... Átteszik 3d-be és meghal mint annyi kúl játék.
  • Morpheus
    #12
    Nagyon jó game lesz. Már csak ki kéne jönnie...
  • hun-ter
    #11
    BG ehh bocsi csak gyorsan irogattam szal AD&D bocsi de ma komoly nagyon hülye vagyok
    nem baj hamarosan megyek gyakni a DS-sel:)
  • hun-ter
    #10
    szerintem a külső nézet bőven megfelel a BG rendszerének...
  • hun-ter
    #9
    akkor yofej vagy:)
  • hun-ter
    #8
    te mindent leszólsz mi ez a morrowind? valami kábszer?
  • FREAK
    #7
    külső nézet fuuuujjjjjjjjjjjjj

    :)))))))))))))))

    nem akarok én babázni :))))))))))
  • Ramza
    #6
    Én egészen biztosan nagyon várom!
  • hun-ter
    #5
    de tényleg kéne egy felmérés hogy egyáltalán ki várja innen a supergamesről az NWN-t:))
  • marlowe
    #4
    Bioware-nél a screenshotok
  • marlowe
    #3
    Na, itt találsz:

    http://www.neverwinternights.hu/
  • TheZsenyka
    #2
    Arghh... képek? Múvik? Arghhh...
  • hun-ter
    #1
    terjesszük a hírt! gyerünk látogatni a topicot meg az oldalt is:)