16419
  • zoli80
    #13101
    én is inviteles 384/64el nyomom és kulfpldieken gyakori a 40-50 ping is,max 60-70 az eu servereken és az uj peccs ota a lag is megszunt valamelyest.
  • #13100
    Nem halt le ma is játszottunk csak a többiek pl. te sem jöttél Barnus ts-re.Így kettőnknek kellett megvédeni magunkat a franciák ellen.Ha többen lettünk volna akkor nagyobbat is kaszáltunk volna.
  • traXion
    #13099
    Nah, ha már így lehalt minden, akkor eladom a Raven Shieldem.

    Original (GY.K.: Eredeti, legit) Rainbow Six: 3 - Raven Shield : 2 CD, CD kulcs, magyar kézikönyv, DVD tok.
  • RAY.
    #13098
    benne vagyok:)
  • RAY.
    #13097
    benne vagyok!
  • RAY.
    #13096
    Nem feltétlenül mert nekem az van(384/64 invitel)!
    Viszont mivel hiába vártam az axelero 768-as akciójára,legalább az 512-re váltok már én is végre!
    Magyar internet =
  • traXion
    #13095
    Én beszállnék VUK, csak tudod az a helyzet, hogy tavasszal egy nagy rakás ultra-brutál FPS fog kijönni, nagy a valószínüsége, hogy nálam is feledésbe merül az RS.
  • AndrewCB
    #13094
    Hoj!

    Gábor sajnálom, h így alakult. Én thx a serverért!

    Magyar szerver nélkül szerintem nekem halálra van itélve ez a Game. Ha esetleg a Invitel 1 hónap után hajlandó lenne bekötni a netet, az jó lenne! De az is csak 384/64 lesz. Az meg külföldi szerveren alapból 120-as pinget jelent! :(
  • Vukodlav
    #13092
    No sziasztok! Az a helyzet, hogy miután Gábor kiszedte az szervert, egyből valami alternatíva után kezdtem kutakodni a fejemben. Egy egész napi gondolkodás után úgy döntöttem, összerakok egy szervert. Talán nem lesz olyan tuti konfig mint amilyen Gáboré volt, de nem sokkal rosszabb. Viszont a szerver elhelyezéssel már lesznek gondok, vagyis azt már nem fogom tudni finanszírozni, ehez kérném a segítségeteket. Az egész történet egyébként február végére van betervezve, addigra jó lenne, ha állástfoglalna az összes beszállni tudó, akaró, hogy kiderüljön elég lesz-e a keret.
  • RAY.
    #13091
    Jó reggelt,sok napsütést
  • #13090
    Jó reggelt!!!
  • RAY.
    #13089
    Nah,kipróbáltam pár szervert(1.51) a helyzet nem sokat változott pozitív irányban de azért remélem jöttök még majd játszani!
  • zoli80
    #13088
    najó ezen sokat röhögtem.krémet(alias merc)nagyon sajnalom.bár az utobbi időben ugyanigy éreztem mint ő,megérte megvenni,sok jo arcot ismertem meg,jó volt, a sok szarakodás ellenére , én még maradok sokak oromére:)
  • zoli80
    #13087
    :)
  • traXion
    #13086
    Természetesen a Raven Shield Community-ra gondoltam.
  • ricsi1
    #13084
    kik?
  • traXion
    #13083
    Egyiket sem használjuk szerintem.
  • ricsi1
    #13082
    a honosításból az összeset le kell szedni?
  • ghost cb
    #13081
    Hát én is köszönöm Gábor, bár az utóbbi időben szüneteltettem, mert naggyon laggos volt a netem, de jópár honapig (2-3-4) játszottam, és tényleg egy nagyon fasza társaság aki itt játszik, majd lassan beizzitom ujra. De Gábor azért még játszol tovább nem?
  • szucsati
    #13080
    hunters.hu-ról nekem 60KBpsnél is gyorsabban jött le a patch...

    Gábor hallottam a rossz hírt, RIP! Én csak kívülről néztem ugyan, de sajnálom.
  • swat sniper
    #13079
    Most töltöttem le az 1.51-et new yorkból a Pb-t meg az ubiról 30kb különbség volt nem az ubi nyert
  • #13078
    Ha csak ennyi gond lenne vele,hogy rosszul írta...
  • traXion
    #13077
  • KM
    #13076
    Tudnék akart az lenni...
  • traXion
    #13075
    Én is köszönöm Gábornak, hogy servert üzemelt és ezzel sok embert megismertem!
  • traXion
    #13074
    DCben találkozunk? :)
  • KM
    #13073
    Azért ne add fel...
    Én is köszönöm Gábornak a lehetőséget!
  • swat sniper
    #13072
    Javíts ki de úgy tudom windows 2003-on fut a szerver nem xp-n nem lehet hogy ez a baj
    (ha k*rv* nagy baromságot írtam soory)
  • swat sniper
    #13071
    Ugye azért még fogsz jáccani??!!!
  • swat sniper
    #13070
    én tudnák szervert csinálni 1.51-ben de ha jáccok laggol
    1.0-ba meg játszhatatlan
  • Crem
    #13069
    1,Így utólag... Én is köszönöm a lehetőséget Gábor! A végén már csak a társaság miatt mentem fel...

    2, Részemről viszont lezárult egy korszak... Nagyon jó volt, és már nincs kedvem lagos,warpos servereken idegeskedni.


    ThX Mindenkinek!:)
  • zoli80
    #13068
    á nem amugy nem igy van:)
  • zoli80
    #13067
    jah,most olvasom hogy már irtad csak az irományaidat nem szoktam végigolvasni:)bocsi
  • zoli80
    #13065
    koszi gabor,fasza volt!barnus ts mukszik?mert ha igen mehetnénk kulfoldieket idegesiteni egyutt esténkén.
  • #13064
    Hát énis nagyon sajnálom,hogy megszünt a szerver.Megértelek Gábor mert párszor beszéltük erről.Köszönöm a lehetőséget,hogy játszhattam a szerveren.
  • Crem
    #13061
  • Crem
    #13060
    Én is nagyon sajnálom, hogy vége az egyetlen magyar servernek...
  • Crem
    #13059
    Morgen...

  • RAY.
    #13058
    Jobb reggelt!

    Sajnálom,hogy vége a "jó kis" magyar szervernek de megértem,és köszi az eddigi lehetőségért Gábor!
  • Gabor_(HSF)
    #13057
    De még mennyire ,hogy ki kellett vennem,aminek több oka is van, 1,kúrvára belefáradtam az idegeskedésbe. 2,nagyon kevés magyar játszik és ennyi külföldivel sajnos kamu a játék a lagtól. 3,nem tudok már mit kitalálni, hogy tuti faca legyen. 4, sajna már messze nem mennek ugy a dolgaim,hogy ekkora anyagi áldozatot tudjak hozni,föleg,hogy alig van magyar a serveren. 5, és az ubival is tele a faszom,hogy ennyire függ tölük a játék minősége,de ha ezek után valakinek megjött a kedve servert csinálni,én szivesen támogatom anyagilag (persze reális keretek között)de ameddig csak kb 5 ember van aki akar erre áldozni addig eléggé elképzelhetettlennek tartom.... továbbá magasan a legjobb idáig a freeweb,még ha most ünnepekkor szar is volt,de ez már egy másik fejezet