16419
  • kowajano
    #13680
    1.53
  • soldier
    #13679
    HEy.Hogy tudomátirni a cdkey-t,Egyet beirtam de az rossz.Azt irja ki hogy cdkey already used.Hogy tudom átirni?
  • zoli80
    #13678
    azzal probáltam.
  • Big Daddy
    #13677
    Tegnap mi is csak open parancsal tudtunk bemenni!
  • zoli80
    #13676
    a eu23-on vagyok és nagyon jo jatekosok vannak.
  • zoli80
    #13675
    melyik pecs van fent?
  • zoli80
    #13674
    connect failed meg you have not authorization......
  • kowajano
    #13673
    gyertek tesztelni 80.95.93.13 TudatLAN RvS szerver
  • zoli80
    #13672
    jatszik vki?
  • AndrewCB
    #13671
    Gondolj bele milyen jó lenne:

    Vigyázz! Gránát!

    Vagy

    Tartsd az állást!

    ...
  • #13670
    Elolvastam.Ennek a levélnek hatására valószínüleg csak magyar kiadású játékok lesznek. Mostanában elég sok magyarnyelvű/felíratú/ játék jött ki.Reméljük minél több lesz.
  • AndrewCB
    #13669
    Látogassátok meg ezt az oldalat:

    http://www.petitiononline.com/hungary/petition.html
  • szucsati
    #13668
    Ilyenkor akár meg is sértődhetnék.
  • soldier
    #13667
    Emberek!Kéne egy kis segitség.HA fel akarokmenni valami szerverre kiir valamit hogy banned fromtthis servermer valami punkbusterrel van valami baja.Miért irja ezt ki?(bekapcsoltam a punkot és nem csitelek :) )
  • Vukodlav
    #13666
    Hú ilyenkor illik forrást írni! "Hardwired"
  • Vukodlav
    #13665
    Az Ubisoft bejelentette, hogy elkészült a Tomm Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword kiegészítővel, amelyet az Ubisoft's Milan Studió suvickolt szép fényes csillogó-villogó arannyá. Egy 8 misszióból álló kampányt kapunk, 5 multi pályát, 3 új játékmódo, 7 új fegyvert és még egyéb finomságokat. A boltokban március 9. táján tünedezik majd fel.
  • Vukodlav
    #13664
    No akkor most mi is van szerver ügyben? Ugyanis már elkezdődött a gyűjtés a szerverelhelyezés költségének fedezésére, és már volt egy két nagyon gyors ember aki reagált és küldött némi pénzt az ügy érdekében. Ha bárki úgy érzi tehát, hogy be szeretne szállni egy március elején induló magyar szerver indításába, az írjon nekem egy e-mailt és küldöm a számlaszámot ahová a pénznek meg kell érkeznie. Mindenki lelkiismeretére és pénztárcája vastagságára van bízva milyen összeggel támogatja az ügyet, ám minden felajánlást szívesen fogadunk. Üdv: HSF
  • AndrewCB
    #13663
    Megoldottuk. :)
  • Ficsek.hu
    #13662
    Amikor netes szerver lett indítva, percenként 5 másodpercet lagolt....de látom így is be tudtatok jönni :D
  • CarajoEsp
    #13661
    Athena Sword Aranyon!!!!!
  • AndrewCB
    #13660
    Lan szzervert indítottál, és így nem tudunk bemenni Ip címről! :)
  • Ficsek.hu
    #13659
    Sziasztok,
    Indult egy tört RS szerver: 80.95.93.13
    Gyertek próbálni, és kellene vélemény milyen a ping, lag, stb. thx

    Ficsek
  • Gabor_(HSF)
    #13658
    Hivjál fel IR, az ugy nekem olcsobb,a havi dij kérdése megoldott,és az a 2.8 as neonos szerver jol hangzik,akkor nem kell erőltetni ezt a mostani szervert
  • IR
    #13657
    Jó ez a Raven, csak meg kell szokni a baromságait. Engem az eddigi hibák nem zavartak. Jobban zavarnak a paraszt játékosok...
    Kipróbálnám egy duál Xeonos szerverrel, amit meg is építenék, de a havidíjjal együtt már sok a költség.
    Lehet, hogy valamelyik ügyfélnek épített vas majd egy héttel később megy ki és egy kicsit tesztelődik on-line is Raven szerverként.
    Egy duál 2,8-as lesz folyamatban nemsokára.
    Most itt van egy Intel Shasta szerver 4 db 2 Gigás Xeonnal. Csak 50 kiló, és a farkamnak sincs kedve ciperészni.
    Amig nincs magyar szerver, nincs kedvem Ravenozni, mert a külföldi lagtól baromi ideges leszek.
  • KM
    #13656
    Péntek van, jó ez!
  • RAY.
    #13655
    Yo-bb reggelt
  • Lifeforce
    #13654
    Ezzel teljesen egyetértek.
    Mindösze leirtam a realitásbeli különbséget.
    Hozzá is tettem, hogy nem ezzel van a bajom, hanem a rengeteg pach után beragadt menüvel (nem lehetett ready-zni)még ha ritkán is,
    és a számomra iszonyat szar spectator miatt.
    Mint írtam, magát a játékot nem fikáztam, hiszen akkor nem küzdöttem volna vele enyit és még a topic sem érdekelne.
    Ha nem is írok bele, eddig minden nap töbször benézek miattatok és játék miatt is, hátha egyszer kijavítják ezt a jó kis játékot.
  • zoli80
    #13653
    na megvan,gabé mukszik
  • zoli80
    #13652
    ts?megint leállt?
  • AndrewCB
    #13651
    Ezzel csak egyet tudok érteni!
  • IR
    #13650
    Na! Mi van a szerverrel?
    Szóljatok, ha indul egy! Kicsit többet szeretnék olvasni / tudni erről a témáról.
    Megoldódik a havi díj probléma? Mert az többet visz el, mint egy jó szerver ára.
  • zoli80
    #13649
    ideje már,bár pénzt még nem tudtam küldeni,mocskos csóró vagyok jelenleg de hétföig összekaparok 3rugót.
  • Gabor_(HSF)
    #13648
    És fogunk is jót jáccani, mert márciustól ismét lesz szerverünk
  • Gabor_(HSF)
    #13647
    Ja ezt mondom én is...ezek mellett még igy is jó a game,talán az a legnagyobb probléma,hogy embertelen "vasat" kiván mint szerver mint játékos terén,és az imén emlitett hibák 85% a gyenge géptől és karcsu internettől vannak,mert bizonyjátszottunk mimár makulátlan külföldi szerveren is,a legútolsó freewebbes szerverünkről nem is beszélve
  • Gabor_(HSF)
    #13646
    Ja és még 1, miért kellene kuszni-mászni,ez a játék nem erről szól,sajnálom,hogy beletették,eddig nem volt divat az R6-nál
  • zoli80
    #13645
    mindezek kit érdekelnek srácok,ez egy jó játék a maga hibáival és nem tudom mit jelent hogy full kamu és leszarom hogy lassan mászik a kurva létrára és mégmagasabbról leszarom hogy néha beragad a menü.aki jatszik vele szivesen teszi aki nem meg leszarja!ne fikázzuk már annyit,nincs sok értelme.
  • Gabor_(HSF)
    #13644
    Nálam nem ragadt még be soha a menü gomb, aztán a felállás 2 mp maximum,továbbá voltam katona 2 évet lehuztam Marcaliban,meg azis valószinű,hogy több fegyvert próbáltam már ki mint amit te képen láttál.... ez nem cs hogy felrepülünk a létrára,még ha azek a dolgok picit lassuak is,ezt meg lehet szokni,bár sztem ez messzemenőleg nem hibája a gaménak,sokkal inkább a bugok a kamu a warp és a mákos lövések tekintendők komoly problémának
  • Lifeforce
    #13643
    Arról nem is beszélek, hogy a létrára való mászás olyan nehézkes, hogy a 98 éves volt dédöreganyám gyorsabban ugrott a létrára.
    Na de nem rről beszéltem hanem a spectatorban valólaggról ami szerinted az. és a menü beragadástól ami még mindíg benne van még ha ritkán is.
  • Lifeforce
    #13642
    Voltál katona?
    Kusztál másztál teljes mentfelszerelésben?
    Ha igen akkor te is tudod, hogy felálni nem 6 másodperc hanem másfél.
  • Lifeforce
    #13641
    Tulajdonképpen rá lehet fogni.