16419
  • swat sniper
    #14041
    caps lock off
  • swat sniper
    #14040
    MILYEN KÓDOT KÉR A COP NÁL?? nem jó egyik se++!!!
  • Gabor_(HSF)
    #14039
    NA ja
  • Crem
    #14038
    Most mindenki ugrani fog, hogy teljesítsük a felhívásodat...

  • swat sniper
    #14037
    mennyen már addig kúpon a server!!
  • swat sniper
    #14036
    Azt mondták ,hogy vele megy az athena és nehzebb sztem a kúp(eratív) mód
  • Gabor_(HSF)
    #14035
    még nemtom,sztem csak az AS miatt van peccccsss
  • Crem
    #14034
    1 éves hír!!!


    Nekem bőven elég lenne a 8Mb/s vonal is... havi emberi áron!;)
  • Crem
    #14033
    Egy kis jövőkép...

    Interaktív online szolgáltatásokat, digitális televíziózást is lehetővé tesz a VDSL-típusú internetkapcsolat. A technológia az ADSL sebességének többszörösét biztosítja.

    A ma elterjedt DSL (digitális előfizetői vonal) technológiához hasonló eljárásra alapul, ám jóval gyorsabb internetelérést biztosít a VDSL (Very High Speed DSL). A kapcsolattípus az ADSL-hez hasonlóan aszimmetrikusan is működhet, azaz a végfelhasználó felé nagyobb sávszélességet biztosíthat, mint "kifelé", ám annál jóval nagyobb sebességen. Emellett ismert az eljárás szimmetrikus, vagyis mindkét irányba egyenlő sebességet garantáló módozata.


    Míg technológiai korlátok miatt az ADSL sebességének elvi felső határa másodpercenként 8 megabit (Mb/s) letöltéskor, illetve 1,5 Mb/s feltöltéskor, a VDSL-nél ugyanez 52, illetve 26 Mb/s. A kapcsolattípus jelentős hátránya távolságérzékenysége: az ADSL-nél a központtól vezetékhosszon számolva több mint 5 kilométerre is kiépíthető a kapcsolat, ezzel szemben a VDSL hatósugara maximálisan 1500 méterig terjedhet, s a távolság növekedésével gyorsan csökken az elérhető sebesség. A nagy sávszélességet kínáló elérés-típus egyelőre leginkább különböző fejlesztési projektekben működik, a kereskedelmi bevezetését nagyban akadályozza kiépítésének költségvonzata. Az első nagyobb próbaprojektek egyike még 2000-ben indult a norvégiai Stavanger városában, ahol 750 előfizető vehette igénybe a VDSL-t. A technológia alkalmazására jó példa az egyik bangladesi irodaház, a Sena Kallyan Bhaban, ahol az idei év áprilisában kezdték meg az egyedi VDSL-kapcsolat kiépítését.

  • Crem
    #14032
    Sajnos...
  • Crem
    #14031
    Egyébként most kivételesen mit orvosoltak az 1.55-ben? Illetve az 1.54-ben?
  • ghost cb
    #14030
    Roger that!

    CreM, szerintem az még a távoli jövő zenéje kis hazánkban
  • Gabor_(HSF)
    #14029
    Átálltunk 1.55-re, tegyétek fel
  • Crem
    #14028
    Gondolom a Matáv addig lenyúz 1-2 bört amíg kénytelen lesz fejleszteni a HDSL irányába...
  • AndrewCB
    #14027
    Legalább!
  • Crem
    #14026
    Várj még 2 évet!:DD
  • schoma
    #14025
    ápdét
  • schoma
    #14024
    Ilyen nekem is kell. :D
    Hol lehet előfizetni. A ZEU-ban lehet majd náluk is előfizetni?
  • Crem
    #14023
    Csak valaki írja ide!:DDDDD
  • Crem
    #14022
    Nah..

    Ha átáll a server (tört) akkor felteszem én is az ápdétet...
  • Crem
    #14021
    6250.-ft lenne..:D
  • swat sniper
    #14020
    Nyomjatok rá a opcióba a updating... LOOKING FOR...
    és letölti az 1.53-at a játékhoz!!
  • swat sniper
    #14019
    Én innen töltök le mindent! 1st person kategóriába van
  • swat sniper
    #14018
    Most mi van???!!! Akkor az 1.55 nem megy a HSF serveren lekell tölteni vagy nem?? MI ez a AS mütyür még meg se jelent a játék MI VAN VAGY MÉGIS??!!!
  • Gabor_(HSF)
    #14017
    JA lehet, bár Petyával nem találkoztam
  • schoma
    #14016
    lehet a menyorszégban játszódik :D
  • Gabor_(HSF)
    #14015
    csak a server van(300 mega)de ki lehet prószálni,én beletömöritettem az rvs könyvtárba is,minden mükszik ,minden látható, csatlakozni is tudok,csak éppen textura gondok vannak, érdekes szinezete van a játéknak,minden épület fehér
  • #14014
    Akkor most van athena,vagy nincs athena?Vagy most mi van akkor?Vagy csak szerver van?Vagy mivan?
  • Gabor_(HSF)
    #14013
    csak kicsit agyon komplikálták az AS inditását, főleg a serverét,tegnap este óta most jöttem rá hogyan tudok SA Athena sword servert inditani:(
  • #14012
    Számold ki te!!!
  • Gabor_(HSF)
    #14011
    VAN 1 JÓ HÍREM ÉS 1 ROSSZ.............a rossz,hogy bekéri az rvs cdkey után az as cdkeyt is,viszont megy törten open parancsal az 1.55 verzió is:)és 22 új map van benne megannyi különféle küldetéssel
  • AndrewCB
    #14010
    Most néztem egy német oldalt.

    1500-as ADSL korlátlan letöltéssel: 24.95 Euro/hó

    Számold ki!
  • AndrewCB
    #14009
    A második linkkel próbálkozz!!! Az a 3dgamers -es, ha jól tudom. Ott még canadai verzió is van! :)
  • Crem
    #14008
    Valaki adhatna egy linket, mert az ASE csak US verziót mutat.
    Vagy 1.0-1.55 UK lehet.


    Jahh! A Platon oldal be se jön!:P
  • Crem
    #14007
    Morgen!
  • zoli80
    #14006
    mint kiderult excalibure a graf kártyám.jot jelent vagy rosszat?
  • Big Daddy
    #14005
    Nah joccakát! Majd holnap találkozunk!
  • zoli80
    #14004
    senki sehol?
  • zoli80
    #14003
    durva,jatek sehol de peccs mar van hozzá.
  • Gabor_(HSF)
    #14002
    MÉG ne... előbb kikell találnom ki-kivel van