16419
  • swat sniper
    #14523
    Mikor jelent meg Magyarországon az AS ?? Nem is tudtam róla, 1 hete még nem láttam!!
  • PosSe PenGe
    #14522
    most töltöm a kiegészítő lemezt az alap játék már patchelve van és cracket is találtam még nem próbáltam de biztos jó:D
  • PosSe PenGe
    #14521
    értem én a lényeget nem vaok hüle tudom hogy mindkét verzió jó csak a második egyszerűbb:D
  • Vukodlav
    #14520
    Szerintem ki fogja találni, egyébként a kettő ugyan az, csak gábor közbeiktatott még 4-5 lépést! :D
  • AndrewCB
    #14519
    Kellene szerencsétlennek egy 3. verzió is! :)
  • PosSe PenGe
    #14518
    köszi a segítséget ha nem tiszta valami akkor szólók
  • Vukodlav
    #14517
    Először is felteszed a Raven Shieldet, aztán letöltöd az 1.0 to 1.56-os patchet és feltelepíted. Ezután installálod az Athena Swordot és a lenti linken megkeresed az Athena Sword Patch 1.0 to 1.02-őt és azt is felteszed. Ezután mehet a crack. Van két verzió, US és UK szerintem neked az US kell. Innen leszedheted a patchet:Raven-Shield patch Ha van még valami, akkor kiabáljatok
  • Gabor_(HSF)
    #14516
    Ha megvan a RVS és az AS, akkor csak 4 peccs kell hozzá,
    1.54-1.55, 1.55-1.56 RVS peccs valszinű us verz,(TDK) és 1.00-1.01, 1.01-1.02 AS peccs.
    Felteszed az RVS-t aztán az AS-t ami rögtön meg is peccseli 1.54 re utána már csak a fent emlitett 4 peccseccske kell és mehetsz a tört szerverre(www.hsf.hu)szerverlistában a tört szerver open parancsal....Ha pedig megveszed akkor kell a PB peccs is és uk peccsek kellenek us helyett,mert nálunk uk verz. kapható
  • Gabor_(HSF)
    #14515
    PC-Dome... Dohány utca a Blahánál
  • Gabor_(HSF)
    #14514
    Pár sorral lejjeb leírtam a sorrendet,látom te sem szeretsz olvagatni:)
  • DigitAir
    #14513
    Egy ilyen buliban én is benne lennék - még az RS6-ot (Athena Sword) nem próbáltam, de szívesen megtenném. Ötlet?
  • PosSe PenGe
    #14512
    szasztok ki szeretném próbálni a multit de nem vagyok tisztában azzal milyen patchek kellenek hozzá + egyebek ... valaki leírná mely patcheket töltsem le és ha ezeken kívűl még kell valami akkor azt és egy szervert ahol kipróbálhatom thx (a játékom nem eredeti de ha tetszik megveszem)
  • Crem
    #14511
    Más:


    Hol lehet kapni AS-t?
  • Crem
    #14510
    Hi All!

    Egy kis off:

    Emberek! Milyen segédprogrammal tudom megnyitni a .dwg kiterjesztésű file-t? Tudom, hogy ez egy autocad kiterjesztés, de nekem az nincs fent...
    Ha létezik .DWF nézegető progi akkor csak van erre valami megoldás?:) Nem sok kedvem van csak ezért 2cd-t feltelepíteni.:(



    Előre is Köszönöm!!!
  • Lifeforce
    #14509
    Az már csak szerencse, hogy közben jól le ment az ára, de a. 1.55-ben tényleg kijavították amiért nagyon haragudtam.
  • Lifeforce
    #14508
    Igen...
    Mostmár kiérdemelte...
    Kijavították benne a bugokat.
    Bár ez a lefekvés és felkelés még mindíg egy kicsit lassú de tényleg szépen megcsinálták...
    Ha így jött volna ki legelőször akkor már rég megvettem volna.
    Bár ha külföldön játszom a ping hiába "jó" tegnap megint úgy jártam, hogy közvetlen közelről löttem a palit a háta mögül és gondolod meghalt az 1 tártol?
    Megfordult aztán 1golyóval kiszakította a gyomorfalamat :)
    Szal ez a hülye kulcsellenörzés még mindíg bosszantja a játékot...
    Ráadásnak mostmár 2-őt ellnőriz :DD
  • Gabor_(HSF)
    #14507
    Tegnap furcsálottam,hogy a stats pinget mutatott neked és nem 1000 -est,akkor ezek szerint tényleg megvetted teis?
  • Lifeforce
    #14506
    Fentvoltam egy külföldi szervren és letöltött egy kurvajó pályát.
    Bugot nem találtam benne és nagyon jól játszható volt.
    Jah AS pályárol beszélek:)
    Persze ez már egyértelmü :D
  • Big Daddy
    #14505
    És közelről:

  • Big Daddy
    #14504
    Láttatok már zombi terrort?

  • ghost cb
    #14503
    Ha följösz msnre elmondom.
  • Crem
    #14502
    Hi All!


    Valaki írja le, hogy miként tudom feltenni az új patch-et !


    Ha lehet, lépésről- lépésre!:D


    Ui: MM-ben még nincs AS!:(((
  • zoli80
    #14501
    juj amok,a cdket nem vittem vissza,holnap ha otthon vagy átviszem.bocs!
  • zoli80
    #14500
    volt a huton,a gond az volt hogy kicsikét melléraktak.bár azt hallottam hogy a gyarilag rapakolt cucc gagyi de nem raktak rá másikat.
  • IR
    #14499
    Szilikonzsírt kentek a proci alá?
  • zoli80
    #14498
    na vettem valami spire hutöt,ra is rakták a servizben de itthon tesztelve a proci 60fokrol indult.szarul rakták rá.amugy halk meg minden de 46fokos a proci,annyi mint azzal a hutovel amit az 1700+hoz használtam.ja a hutot én raktam a helyére:(
  • Big Daddy
    #14497
    Szerintem vegyél valami márkásat.A hűtésen nem szabad spórolni!(szvsz)
  • zoli80
    #14496
    vennem kell procihutöt,találtam egy olyat hogy arctic cooling copper silent 2. 4rugó és csak 18db hangos.találkoztatok mar ilyesmivel,tesztet nem talátam rola.
  • Gabor_(HSF)
    #14495
    mi Vukkal indulunk mingyá AS-t venni
  • Big Daddy
    #14494
    Mivan? Mindenki alszik???????
  • #14493
    Igen én is láttam.
  • Big Daddy
    #14492
    A cd galaxisba is van
  • Big Daddy
    #14491
    A Gábor babot evett pénteken...
  • Big Daddy
    #14490
    Ugyan a két ismert magyar online PC-CD bolt kínálatában nem láttam, de a PC Dome áruházában már megvásárolható a Raven Shield kiegészítőlemez, az Athena Sword! Az ára 4990,-

    /hunters.hu/

  • IR
    #14489
    Látom, hogy a nem dohányzók megint kaptak a pofájukba.
    Annyi munkám van szerencsére, hogy sajnos nem tudtam menni. De legközelebbig beszerzek egy gázálarcot, vagy egy oxigénpalackot. Vagy viszek Pálpusztai sajtot, hogy a bagósok is szopjanak.
  • zoli80
    #14488
    komoly,kár hogy nem tudtam elmenni:(
  • zoli80
    #14487
    egy kis coop valaki?
  • Gabor_(HSF)
    #14486
    TOVÁBBI KÉPEK A LANRÓL ITT 8mega
  • Gabor_(HSF)
    #14485
    Bocsezzzzzz kissé elkurtam de talán igy piciben is látható
  • Gabor_(HSF)
    #14484
    EGY KIS IZELÍTŐ TEGNAPRÓL AKIK NEM ÉRTEK IDE