16419
  • K.András
    #876
    szerintem birják a negativ kritikákat, csak igazábol olyan tényt amivel alátámasztanád a csalodást nem láttunk...vagy lehet csak azt nem tudjuk mit vártál...
  • Timber
    #875
    LOL ... te engem meg nem lattal idegesnek ... sot merem allitani igen kevesen lattak engem idegesnek ...

    Meg a Ventrilon se szoktam ideges lenni (pedig ott ami megy ^.^ na arrol majd Petyus mesel!)
  • K.András
    #874
    Mi törpént a vinyoval?
  • Timber
    #873
    de en vartam a Raven Shieldet ... kedden felmerult az, hogy penteken RS party ... azota mindenki be volt sozva, hogy legyen mar pentek ...

    es utana jott a hidegzuhany.

    Ezert irok ide ... mert igenis szerettem volna, hogy ez a jatek jo legyen ... es akarmennyire nem tetszik tuti fogtok latni a szervereken (hatha menetkozben felfedezek valamit amire azt mondhatom, hogy jo ... pl. konnygazgranat ...)

    Itt nem arrol van szo, hogy bejovok es izombol flamelek ... hanem arrol, hogy iszonyatosan nagyot csalodtam a jatekban ... es meg most is szomoru vagyok emiatt.

    Csak hat vannak olyanok akik nem birjak a negativ kritikat.
  • a.carkey
    #872
    A mai szar nap után (- 1 80GB-os winyó és majdnem egy hangkártya) hányni tudnék (és fogok), de talán végre késő este én is oda jutok, hogy játszhatok a játékkal. Ma nem voltam, de holnap a F1 után vsz jövök ...

    De öröm volt titeket olvasni. Minek kell leállni vitázni? Nyomja és ha nem veszitek fel az "anti-terrorista" kesztyűt, akkor leáll ...
    :)
  • Lifeforce
    #871
    Most vagy én vagyok a hülye vagy te mazoista.Én például utálom a simset és eszem ágában sincs bemenni a topicuk ba és szétflamni a topicukat és a faszságommal basztatni öket.És tudod miért?Mert tiszteletben tartom azt, hogy ők ezt a stílusu játékot szeretik.
  • Tyler
    #870
    Én az ilyen csákokat birom mint te itt irogat egy rs topicba és idegesiti magát meg vitázik amikor nem is tetszik neki a játék.te vicc vagy
  • K.András
    #869
    itt is a flame megy...
  • Timber
    #868
    ja ... hogy szoljak pozitivat is ...

    a konnygazgranat az uber alles.

    Na az istenien jo lett a jatekban.

    ^.^
  • Taptarap
    #867
    Fullon szokott lenni./ezt bizonyithatom/
  • Timber
    #866
    amugy ha olyan szuper lenne a jatek mint ahogy te gondolod akkor fullon lenne a szerver es nem unatkoznal itt a forumon ^.^
  • Taptarap
    #865
    HAHAHA:DDDD
  • Timber
    #864
    barna fadarab is lehetne
  • The Garrett
    #863
    flame
  • Taptarap
    #862
    büdös faszt... a megfejtés????
  • Timber
    #861
    bekussole? ^.^

    1. oda irok ahova akarok
    2. nekem nem tetszik az RS ... nem is kell, hogy tetszen ... csak el kellene viselni azt, hogy van aki maskepp gondol valamit mint te.
    3. az itthoni gepemen nem lesz de bent a cegnel valszeg meg parszor jatszunk vele (csak, hogy Krax oruljon ^.^)
    4. ha mar ilyen kemeny beszolos gyerek vagy akkor ne pontozd ki amit irsz ^.^
  • Lifeforce
    #860
    Most öszintén.Akkor mi a b... fa... keresel ebben a topicban?Menj és fáraszd a BF-eseket.
  • Timber
    #859
    En keszulok bulizni ... meg amugy se van meg a RS ... ^.^ ... es egy darabig nem is lesz a gepemen ^.^
  • Lifeforce
    #858
    Mi a fene van fiuk?Mindenki nézi a büdösbránert?Üres a TS és 5-en vannak a szerveren.
  • Hoz_Hun
    #857
    Már mint alapból kikapcsolom az auto aimot, mert alapból a játékban be van kapcsolva. Néztem is elősszőr, hogy ugrál a célkeresztem (hiába a láma amerikaiaknak kell a könnyítés).
  • Hoz_Hun
    #856
    Megnek megcsinálom én is Eliten, csak megsérül vagy meghalnak a másik csapatból (3 csapttal indítottam). Ezért mondtam csak akkor jó ha én megyek meg max 1-2 ember mögöttem. De úgy tűnik én a tervezők szerinti uton mentem, mert nálam figyeltek a figurák. (Természetesen alapból ki van kapcsolva az auto aim, de gondolom nálad is.)
  • Petyus_
    #855
    Az AI is bugzik.. igen van amikor felmondja a szolgálatot ez tény, de összességében nagyon jó. Az egyik legjobb.. de mondj egy játékot amiben nem így van.
  • Timber
    #854
    "A fejlővés pisztollyal IRL is túlélhető szerencsés esetben."

    Legkozelebb beteszteljuk ha talalkozunk ^.^
  • Timber
    #853
    csak egy kicsit ebbe is belekossek. En is Eliten jatszottam es eloszor a tervezest ugy elkurtam mint atom (a csapatom egy darab assaultbol allt ... es kesz ^.^)

    Mindegy gondoltam megnezem meddig jutok ... a mission complete utan kicsit neztem nagyot.

    Lenyeg ... szerintem az AI iszonyat buta. Ha nem arrol mesz be egy szobaba ahonnan terveztek a keszitok akkor nem tud mit reagalni. Volt egyszer, hogy egy szobaba benyitva 3an alltak nekem hattal ... lelovom mind a 3at es bemegyek a szobaba ... erre a negyedik a szoba jobb oldalan levo ajtot nezi ezerrel. Na ekkor rohogtem egy kurva nagyot. Ez AI? hat nem tudom ...

    Es ez a 4 oras multi elotti ismerkedesem volt a jatekkal ...
  • Timber
    #852
    Egyszeruen csak kurvara vartam, hogy jatszak mar a fullal es egyszeruen elkeseritoen nagyot csalodtam ...
  • Timber
    #851
    egyszeruen elmondtam az elso benyomasom a Raven Shieldrol. Es az igenis az, hogy nem tetszik. Pedig nagyon vartam a jatekot ... de azt kell mondjam, hogy ennyire nagyot regen csalodtam egy jatekban. Talan tulsagosan vartam ...

    En egy 8/10es pontozast vartam tole de jelenleg max 4et vagy 5ot kap. De akkor mar joindulat is van benne ...

    Patcheljek ... javitsak a bugokat ... fixaljak azt amit lehet es akkor lehet (sot biztos), hogy feljebb megy ez a pont es akkor mar tetszeni is fog.

    Ennyi. En leszarom, hogy szanalmasnak tartotok ... nekem akkor se fog ez a szar tetszeni. Egyelore nem.
  • Timber
    #850
    Sen to Chihiro no Kamikakushi

    nagyon jo volt masodszorra is!
  • Hoz_Hun
    #849
    Engem is érdekel a multi. Írd meg nekem is légyszi, hogy csatlakozzak a magyarokhoz. Sajnos klánozni nics időm, de ha tehetem szivesen játszanék veletek.
    Pár éve még a Rogue Spear hősidején, klántag voltam egy amerikai klánban TBB-ben. Anno nagyon jók voltunk, sok versenyt is nyertünk. Sajna mára kicsit kijöttem a formából és a sok Counter Strike, meg Battlefield is elrontott, de azért tudok még. :)
  • Hoz_Hun
    #848
    nenad: R6 abszolút hozta a formályát. Mint a régi szép időkben.
  • Hoz_Hun
    #847
    Kicsir elszoktam az R6-tól a sok "kapásból lemészárolok mindenkit" tipusu játék után. Az R6 nálam A játék. Ezért aztán mindig eliten játszom. Hát most szopok is rendesen. Nem tudom az első küldetést úgy megcsinálni, hogy valaki meg ne sérüljön. Vagy nekem kell mindenki kiírtani egy csapattal. Akkor meg minek tervezgetek fél óráig. Áh, bele kell ebbe még jönni újra a sok lámer fps után.
  • pedro870
    #846
    Baromi zavaróak tud lenni ezek a színek, sárgából az ember zöld lesz...Szal erre szeretném fogni előbbi 2 TK-mat . Mondjuk az se rossz, mikor a sarok mögül lelövik a társamat, aztán a kilépő fószert persze rögtön sorozattal leszedem...aztán kiderül, hogy már az első eset TK volt . A játék tényleg baromi szar, mondhatni fos, egy összetákolt 0, szal kis idegpihentetés után rohanok is vissza a szerverre, ha egyáltalán be lehet majd jutni .
  • G. Joe
    #845
    Rossz hirem van! BEmountolás után: Autorun, nem indul, setup.exe : fájl nem található!
    Ugy tünik ez nem fog müködni.
  • Petyus_
    #844
    Na megbnézem ott vagy-e. Ha igen akkor megkeserülöd!
  • G. Joe
    #843
    Reszkess Raven Shield! Felinstallállak! :)
  • a.carkey
    #842
    Mondok két szar Red Storm játékot:

    Ruthless.com
    Shadow Force

    Ezekkel játszottam ...
  • Lifeforce
    #841
    Ha szervert akarsz indítani akkor csak dedikáltat tudsz.Nem tudsz azonos gépen játszani is és szervert futtatni.
  • Lifeforce
    #839
    Na most nézd meg.
  • R@in
    #837
    Csak jobb lett.
  • Lifeforce
    #836
    várj
  • Lifeforce
    #833
    na próbáld ki, hogy most beenged-e
    Ha beenged akkor is szoljál vissza.
    Klántag?Csak TS2 szigoru használatával lehetsz klántag.
    A kitétel a nem hcg-ség és sok együtt játszás.