16419
  • antijedi
    #1235
    1v1 menne ha nagy mákod van :D
  • Stotoo
    #1234
    1.- magamtol eszembe se jutott volna kirugni senkit tsen szoltak hogy kit kell kirugni, azert en rugtam mert en voltam epp adminkent bejelentkezve, ha nem en vagyok akkor mas rug ki.
    2.- Ez egy klanszerver, minden klantag reszt fizet a szerver fenntartasi dijaból, nehogyma az legyen hogy havonta fizet X Ft-ot azért hogy játszhasson és akkor ott bamulja a server is full üzenetet. Sajnos nem tudunk reserved slotot beallitani egyelore, amint megtalaljuk a modjat nemlesz ilyen gond. De azért bocsánatot kérek hogy nemszóltam előre.---> BOCS!
  • K.András
    #1233
    egy ilyen mákos dologra befizetnék, bár már két adsl-m van abbol meg már lazán kijönne a 25-is...
    van két gép is mindkettö p4 2.4-es, egyikben egy giga rambus van a másikban meg 512-ö,egyikböl lehet szervert kéne csinálni csak az adsl nem elég ehez a freelancert is éphogycsak birta, vagy esetleg menne adsl-en?
  • Lifeforce
    #1232
    De most teperjetek mert van üres hely.
  • Lifeforce
    #1231
    Az egy megint másik tészta az egy másik gép.
  • Petyus_
    #1230
    Akkor kampányolni kell hogy más szervereket rakjanak át RS-re.
  • Kandurex
    #1229
    Nem kívánok szervert létrehozzni, csak kiváncsiskodtam.
  • Kandurex
    #1228
    Az elég sok, még meg is érteném, de ott a *** abból is jön némi lovetta nem?
  • CB-LSC
    #1227
    az szivás lessz majd meglátod.
  • Lifeforce
    #1224
    Csak a tiszta 100mbit/s vonal 25pénz/ho
    Sajna mi már "öregebbek vagyunk és nem járunk egyetemre. :(
  • antijedi
    #1222
    attól függ milyen
    egy 486-os 56os modemmel pl nem tul sok :DDD
  • antijedi
    #1221
    vagy pl azismegoldás hogy megkértek valakit lépjen ki, hátha vannak megértő emberek...
    (mellesleg az is megoldás ha tud az illető várni 5 percet, mert kb ennyit kellet volna neki várni mert volt aki kilépet, én meg pl fagytam az incidens utáni max 10 percben :DD)
  • Kandurex
    #1220
    Amúgy mennyi egy ilyen server fentartási mondjuk haviszinten? (érdeklődésképpen)
  • Petyus_
    #1219
    Még egy 10-12 személyes port nem fut el rajta? :( Ennyire zabálja a szervert?
  • Lifeforce
    #1217
    LoL. :)
    Nincs BF szerverem.A HBS volt az enyém és ebből lett az RS.A klántársak pedig fizetik a szerverfentartást és még rajtuk kívül egy páran.Így nem mondhatom, hogy sry most nem játszhatsz amit fizetsz. :(
    Ez a 21-es csabdája. :(
  • claw_
    #1216
    Pontosabban: nekem nem a CB-vel van bajom, mert LSC pl tudom hogy jóarc... Hanem azzal akinek volt pofája kirugni valakit ilyen okból!
  • claw_
    #1215
    Ebből biza lesz sértődés, mert attól, hogy CB-é a szerver, valahogy nem kéne istent játszani. Főleg nem akkor amikor pár hozzászólással lejjebb ott virított a szöveg, hogy, idézem: "végignéztük ahogy ilyen fasz gyerekek miatt tönkrement a BF". Namost akkor milyen jogon mondd bármelyik CB-s ilyet mikor a szerverről inkább kirugtok vkit hogy a haver beférjen, nem hogy megvárnátok amíg kimegy vki? Reménykedtem hogy itt nem lesznek ilyen hatalmas faszságok mint ami nem egyszer BF-ben volt... Rosszul tettem azt hiszem.
  • Kandurex
    #1214
    "allah nagy" :D
  • Tikal #1213
    mondd nekik hogy hold position, és akkor maradnak, azt hiszem :)
  • Lifeforce
    #1210
    Így akit Stoto kirugott azé sorry de értsétek meg.Nem tehetek róla, hogy ez az egy szerver van de holnap intézek egy másikat ami egyetemi és nem kitételes.
  • Petyus_
    #1208
    Sajnos nem tudom a voice message-eket hogy kell bindelni.. ha taláékozok a leírásával megosztom veletek.
  • Petyus_
    #1207
    Rossz gombot nyomsz. Ne a quick launch (dupla nyilak) gombot nyomd hanem a launchot (szimpla nyíl jobbra).
  • Lifeforce
    #1206
    Mielött sértődés lenne beírom, hogy a kikikkelés nem azért van mert bunkók vagyunk hanem azért mert ezt a szervert biza fent kell tartani és aki fizet érte az hagy játszon már.
  • K.András
    #1205
    én azt tudom, de az olyan slampos megoldás hogy számitásba sem jöhet, akkor inkább bumm a fejbe :DDD
    kiproszáltam és orditottak mint a fába szorult féreg, de rám egyik nem lött volna :)
    mondjuk swatban ezért a társaid azonnal megtámadtak ,bár igazábol se ennek se annak nincsen értelme, hiszen nem a társakat kell löni, de azért az ilyeneket ki szoktam proszálni...
  • Kandurex
    #1204
    Ne már, kezdtem magam rászáni a "rituális" fejbelövésre és "allah nagy" beszólásokra :DD
  • antijedi
    #1202
    ki lehet adni egy team hold parancsot nem?
    és akkor ottmardnak a kezdőponton :D
  • K.András
    #1201
    de izé vagy :)
    akkor már jobb vinni öket nemde???
  • Kandurex
    #1200
    Gonosz..
  • K.András
    #1199
    lödd öket agyon, jobb megoldást nem tudok :DDD
  • repro
    #1198
    pety! engem pedig keybiddingek érdekelnének.
    főleg a parancsszavak
    pl.: ha lenyomom a numpad 5-öt akkor üvöltözzek, hogy" Tango Spoted!"
  • Kandurex
    #1197
    Ja vagy úgy, én még leragadtam a mezei usernek valónál. Apropó egy kérdés: Én "kőkeményrambóbácsi"-nak hiszem magam és szeretnék egyedül nyomulni single-ben van rá lehetőség, hogy a társak ne jöjjenek? Mert hiába állítom be magam mondjuk a "Red team"-be egyedül, "launch" után bepakol még a gép 3 "kopaszt" :)
  • K.András
    #1195
    hát van 1.5 mbites adsl, szoval annyira én nem lepödnék meg :)
  • Kandurex
    #1194
    Az meglepő lenne :)
  • Petyus_
    #1193
    A topic eszmecserére és flémre van!

    Szerverre tényleg nem lehet beférni..
  • schoma
    #1192
    Jó kis játék volt! Főleg az idomított gránátjaim. :))
    Jó kis gama ez. És nem érdekel senki véleménye.
    Akinek nem tetszik , ne játszon vele! Viszont ne b***a szét a topicot! Ha feltünési viszketeksége van, vagy szófosása, akkor írjon könyvet, úgyis az ma a menő. :)
  • K.András
    #1191
    110kb/s felfele?az nem rossz mi ez adsl?
  • claw_
    #1190
    Vissza az egész, csúful lekorlátozott tiszanet... Olyan csúful hogy And5-el kipróbáltuk és a gyerek a levegőben járkált... Pedig nem is olyan rég még 110KB/sec simán volt sebességem felfelé...
  • radical
    #1189
    JAJA.
  • Petyus_
    #1188
    Itt van. Ha lesz szerver értesíts!
  • antijedi
    #1187
    hát remélem life segitőkész lesz :D
    amugy szvsz nem coop servert kéne szerintem inditani amig a másik server igy televan, majd a 3.-4. server legyen coop amire már tuti van hely rendesen is jáccani