16419
  • And5
    #1603
    a laser.sytes.net egyenlőre zárva van teknikai okok miatt (vietcong, indiana jones downloading :) ) hamarosan folytatom munkám
  • Col. Rommel
    #1602
    LIFE nem megy a TS server!!??
  • schoma
    #1601
    Mi a címe? Megnézném én is.
  • Lifeforce
    #1600
    Persze, megy.
    cím: hgs.serveftp.com
  • Tyler
    #1599
    Egyenlőre nem még dolgozok rajta.
  • Tyler
    #1598
    Life megy a ts????Nem tudok felmenni.
  • Lifeforce
    #1597
    Sehogy :)
  • repro
    #1596
    Szííp a CB klánoldal. főleg a muzax. de hogy lehet mute után visszanyomni??
  • Petyus_
    #1595
    Roger that!
  • Lifeforce
    #1594
    dehogyisnem megy.:)És csöndet erről légyszi jó?Mert máshol rejtve van.
  • Petyus_
    #1593
    OK rájöttem. :)
  • Petyus_
    #1592
    Life szerver nem megy vagy csak nekem nem? :)
  • Lifeforce
    #1591
    Tyler:Nem jössz vissza ts-re?
  • And5
    #1590
    hmmm
  • Hoz_Hun
    #1589
    Arról nem is beszélve hogy az angol nyelvü kézikönyvet a kiadó fordítás céljából, már jóval előbb igényelheti a program kiadójától.
    Ne hogy ám már meg veszik a gamét külföldön kiadják fordítónak, azt mikor végez nálunk is megjelenik. Persze lehet hogy így csinálják.
    A CD galaxisban anno megvetem a Rogue Speart eredeti kézikönyvel és utánam küldték a magyart másfél hónappal késöbb. Most is így kéne csinálni.
  • Hoz_Hun
    #1588
    OK. megnézem az ICQ-t mihekyt hazaértem (ma kb 17 órakkor, hű de messze van még )
  • Lifeforce
    #1585
    Sry emberek úgylátszik egy kicsit bugos a szerver része is.
  • Lifeforce
    #1584
    Bassza meg miért állt le?
    Na mind1 tegnap korán mentem feküdni.
    Basszus.Elindítottam.
  • caratyuska
    #1583
    nincs

    a lan kérdés megoldva mostmár ,csak érdekes, hogy megcsinálom a servert a gépemen ,csatlakozik hozzá a másik gép (100-as háló) ,és én is belépek a gépemen futtatott dedikált serverre ,akkor lagolni kezdünk mind a ketten... - but why?
  • And5
    #1582
    próbáljátok most én kiléptem van egy szabdhely
  • caratyuska
    #1581
    the server is full.... ,folyamatosan oda szeretnénk bejutni 2-en
  • And5
    #1580
    laser.sytes.net
  • caratyuska
    #1579
    hmm

    hogy kell servert indítani ,lanon csinálnék 1-et ,hogy ne unatkozzak addig amíg nincs netes server
  • caratyuska
    #1578
    ma este életre kel még a hgs?

    jó lenne még 1 pár kört nyomni ma este
  • And5
    #1577
    ja legalizáljuk szoftverünket jelenjenek meg a játékok itthon is normális a fasznak sem kell kézikönyv meg díszes borító és ne 20000HUF legyen egy gém
  • CB-LSC
    #1576
    felmegyek gyere Te is.
  • CB-LSC
    #1575
    Life mér nem megy a szerver.Szükségünk van rá.
  • Col. Rommel
    #1574
    Bazze Lsc me nem jossz TSre mondjuk mar ense vagyok fenn egyebkent nem megy a HGS :(((
  • CB-LSC
    #1573
    tök röhej bazz.Arra hivatkoznak hogy le kell fordítani a könyvet.Ez eddig ok mert sajnos Magyarország 40%-a hozzá sem szagol az angolhoz,de könyörgöm egy perfekt angol lefordítja 1 nap alatt.Mi tart 2 hónapig?Ennyi idő alatt egy busman elszalad idáig amerikából ez meg nem ér ide.Ha meg üzlet politika akkor basszák meg és ne sírjanak hogy mindenki warezról szedi le.Kapja be az összes kiadóa fejlesztőknek meg GJ.
  • Petyus_
    #1572
    Ja, tényleg szánalamas.. ez is hozzájárul ahhoz, hogy milyen itt nálunk a játékvásárlási kultúra.. pl. MGS2 kijött volna ma itthon.. nem kevesen tuti megvették volna. Így? Letöltik, 5 nap alatt végigtolják, mire kijön júniusban már eszükvbe se fog jutni, hogy megvegyék.
  • CB-LSC
    #1571
    azok akkora lamak mint állat lelövik őket mint a szart.
  • CB-LSC
    #1570
    akkor be fogsz dilizni mert én is így akartam játszani és lesznek olyan pályák amiket lehetetlen átvinni veszteség nélkül.Én sem ma kezdtem.
  • CB-LSC
    #1569
    ne basszMGS storno addig.
  • CB-LSC
    #1568
    Ez akkor van ha túl jó vagy
  • And5
    #1567
    kijött a vietcon azt tölcsétek
  • And5
    #1566
    jó de a sok lama gazdag gyerek a tescoban veszi 20.000é
  • antijedi
    #1565
    és tele is van :DD
  • And5
    #1564
    laser.sytes.net üzemel keményen
  • CB-LSC
    #1563
    Bazz azt mondták az 576-ban nálunk májusban jön.LOL.Nem tudom hogy akarják így eladni amikor az emberek már 2 hónapja nyomják.Mert ma ha lett volna meg is vettem volna.Idióták nem értenek az üzlethez.
  • a.carkey
    #1562
    Nem halt be, csak bizti ő is "fáradt" a sok játéktól ...

    Mellesleg kár, mert ma még lenne hozzá kedvem. Jelezzétek, ha ismét mükszik!