16419
  • Tikal #1961
    Mondjuk azt nem igazán tudom megérteni hogy a terroristáknak van lézeres megjelőlöjük, a high-tec kommandosnak meg nincs?
    Az a NV meg semmit se ér...
  • KM
    #1960
    Kár...
  • radical@work
    #1959
    De hazamenetel előtt eldobhatná és megkeresné a saját fegyverét.
  • a.carkey
    #1958
    EZ A SAJÁT #635-ös hozzászólásomból való. A lényege, hogy ne kelljen visszakeresned:

    1.24 Will Rainbow operatives be able to mount flashlights to their weapons?

    Rainbows can mount sound suppressors, high capacity magazines, mini-scopes, and thermal attachments (snipers only) to their weapons. As all Rainbows have night vision by default there is no need to mount flashlights that give away their positions. Terrorists, however, can mount flashlights and laser pointers on their weapons.

    Ezt az opciót kisórolták. Úgy gondolták a kommandírozóknak elég a NVG. A barmok ... (Tök jól nézett volna ki a flaslightos pisztoly a éjszakai repteres pályán, vagy a húsoson a kazánházban a másik pofájába világítani ...)

    Fegyver felvenni nem lehet! Ezt a + opciót IS kihagyták a készítők. A barmok ... (Splinterben sem lehetett ...)
  • Tikal #1957
    De a mai világ állapotai elkerülték a készitők figyelmét, az már más kérdés hogy a kommandosok nem szokták felvenni a mások fegyverét mindenféle okokbol kifolyolag, hacsak nem azért hogy elvigyék bizonyitéknak :))
  • Forrest Tomee
    #1956
    Mert nem :o) gondolj bele visszamegy a küldetésből egy AK-val MP5 helyett, nem örülne a parancsnok :o)
  • Tikal #1954
    Nem lehet
  • a.carkey
    #1952
    Meggyőztetek ...
    Ráadásul egy ember elkezdett tőlem tölteni egy animét. Jól visszaesik a sebesség, úgyhogy inkább lelépek és játszom ...
  • G_ArchAngel #1951
    Bár ez nem toca oldal, mielőtt lecsesznének, de ez is akkora árkád gém, mint állat - 5mp alatt konfigolhatod az irányítást...
  • Tikal #1950
    Egy kis kötekedés: Az USA 12 atombomba elvesztését ismerte be, ezek egy részét megtalálták egy részét nem, vajon a szovjetek hányat hagytak el, és a többiek?
    Amugy nagyjábol egy véleményen vagyok veled, meg kell nézni a másik oldalt is, nem lehet rögtön bedőlni az egyiknek, és azt sem tartom jonak ha valaki tul radikális bármi legyen is az...
  • a.carkey
    #1949
    Pedig láttam a demóját és az tetszett. Az optimalizálással már ott is voltak gondok, de akkor mitől szar.
    Korábban az Empire World Sportscarját vártam nagyon, erre egy arcade baromság jött ki helyette, már nem is tudom milyen racing néven. Ráadásul csak agyonpeccselve akart elindulni. Az Empire arra is korábban megígérte: nem lesz arcade ...
    Félek a Colin 3 PC-s változatától. A MGS2-ben is kicsit csalódtam ...
  • Jacek
    #1948
    az utobbi ot evben nem volt akkora lol mint a TOCA:)
  • G_ArchAngel #1946
    na, talán időben szólok: ilyen szart még nem töltöttél le mostanában...
  • a.carkey
    #1945
    DCről töltöm azt a hülye Tocát és ha lelépek, akkor nem tudok ismét a Matrixra fellépni. GRRRRRRR ... Ezért irogatok itt, ahelyett, hogy öldökölnék vmivel.
  • a.carkey
    #1944
    Minden hosszú, régóta futó topicban van off rész! Ez elkerülhetetlen. Szalacsi Sándor kung fu képe sem innen indult ...
  • G_ArchAngel #1943
    sajnos van akit zavar egy kis offtopic, mégha normális is - valamilyen szinten önigazolást nyújtanak magukról, ez van
  • a.carkey
    #1942
    Az osztályteremben hátul - például - fociztunk, aztán ha vki "véletlenül" elesett, arra egy barom ráesett, majd több barom is és kemény "streetfighting" alakult ki. Miként lett erdőmese? Fene sem emlékszik. Csak a bunyók képei élnek még most is bennem. Ezek spontán akciók voltak, kiszámíthatatlan végkifejletekkel ...
  • G_ArchAngel #1941
    elég lett volna, ha addig fenntartják, míg jól megszedjük magunkat, csak a mi családunk későn került jó pozicíóba...
  • Forrest Tomee
    #1940
    Nem elkattintottál, meghülyült az adatbázis :o)
  • a.carkey
    #1938
    :)

    Olajszőkítőink is vannak!
  • radical@work
    #1937
    Mi az az erdőmese?
  • G_ArchAngel #1936
    van olajuk, hírös is:
    Vénusznak hívják
  • a.carkey
    #1935
    :)
    Volt egy kicsi, Zalában ...
  • a.carkey
    #1934
    Sosem volt nyaralónk :(, de azért bejártam Nyugat-Eu nagy részét. Nekem ez is elég. Mostanában az egyetm miatt kevesebb volt az időm, de leadtam a diplomadolit és most már több lesz, ha lesz.
  • G_ArchAngel #1932
    sajnos nem nyerhet mindenki, én elmondhatom, hogy jobb helyzetben vagyok, mint szüleim, akik kisvállalkozók játékszerei és Damoklész kardjaként lebeg felettük a munkanélküliség tudata.
    Nekem ezzel szemben van két jó állásom, elégedett vagyok (majdnem mindennel), csak a nyaralót sajnálom...
  • a.carkey
    #1931
    Volt egy haverom ált. suliban. Állandóan meg "erdőmeséztették" a szünetben ... Azt hiszem most nyerte meg a harmadik (?) kung-fu világbajnoki címét és visszavonult tanítani ... Meglepődnék, ha valaki az osztálytársaim közül ma is megpróbálná ...
    :)
  • a.carkey
    #1930
    Apukám tanár, anyukám kórházban dolgozik ...
    Egy fokkal jobban megy nekik mint 89 előtt. De csak azért, mert az apám 7:30-kor bement dolgozni és 9:30-kor jött haza. Ez így ment több éven át hétfőtől-vasárnapig. Az egészségügy meg ... szánalmas.

  • G_ArchAngel #1929
    nekünk állólámpás merdzónk volt, balatoni nyaraló, egyéb juttatások... ennek vége
    suliban kiskirály voltam, pár év múlva meg az is megvert aki addig rám se mert nézni...
  • Petyus_
    #1928
    Én is.. akkor még 0-9 éves voltam és nem küzdöttam alkohol- és drogproblémákkal!
  • G_ArchAngel #1927
    Csak egy mondat:

    az én családom jobb helyzetben volt '89 előtt, no comment
  • Forrest Tomee
    #1926
    Nem elég a munka + van egy sírós csecsemő is akit nevelni kell és csak utána :o)
  • a.carkey
    #1925
    "remélem 5 éven belül elterjed a hidro meghajtás és elbuknak az olajcégek (szurkolok a japóknak, nekik lesz bátorságuk lemondani az olajról)"

    Amíg van olaj van a bolygónkon, erre ne is számíts. :)

    George meg szerintem jó csákó. Hozzánk szinte csak az amerikai demokrata szarságok jutnak el, meg a háborúellenes "tömegtüntetések" híradásai. E szerint ítél mindenki. Én egy itteni haverom unokatesójával (aki 25 éve USA állampolgár, ráadásul volt amerikai katona is), valamint a volt barátnőmmel tartom a kapcsolatot (aki kint dolgozik). Teljesen mások az ottani vélemények, mint ami hozzánk eljutnak. Az amerikaiak 78-80 % -a támogatja a háborút. Nem kis arány ...
    A (kelet-)európaiak többsége a demokrata "kötődésű" lapokat forgatja. Ez csak egyfajta - FUJJ BUSH! - szemléletet ad. Az egyirányú politikai érdeklődés - pont ezért - sosem vezet jóhoz. Szerintem tájékozódni kell minkét oldalról és csak azután véleményt formálni. Elolvasom az itthoni lapokat, de figyelek a külföldi híradásokra is. Ezért nem teljesen egyértelmű ez a háború. Az olaj miatt! Nem csak. Egyszer végre el kell indulni azon az úton, hogy ne csak a nyugati világ élvezze a társadalmi jólétet, hanem a világ többi része is. Mi lenne, ha nálunk még mindig diktatúra lenne? Te örülnél most - bár voltak 1990-ben olyanok akik ragaszkodtak a hatalomhoz és a párthoz -, ha ennek 1989-ben nem lett volna nálunk is vége? Nálunk is Észak-Koreához és Kubához hasonló állapotok lennének? Mert én nem! (Pont írta vki, hogy délen videojátékokkal játszanak, északon meg az életükért küzdenek a gyermekek ...
    Irakban is harcolnak az amik ellen, mert ezt hallják mindenhonnan, meg ugye a hadseregnek engedelmeskednie kell, de egy irak-iráni háború, + egy vesztes 2. öböl háború után mennyi lehet a valós harci kedv?
    A híradások csak a demokrata pártiak ellendrukkerkedéseit nyomatják: mennyire el van akadva az offenzíva, mennyire nem jönnek be a célok stb.. Ez így elég szomorú! Főleg, hogy valójában Bagdad alatt járnak. Lassan, de biztosan megdöntik a diktatúrát. Ha megdöntik és az USA-nak jó lesz, akkor mit mond majd a demokrata párti sajtó? Eddig is csak az volt a probléma, hogy nem ők találták ki. Szept. 11 után és GWB viselkedése után, nyilvánvalóvá vált számukra, hogy sokáig republikánus többség lesz. Az USA elleni támadás után elég lincshangulat volt az ottani lelkekben. GWB kihasználta, népszerű lett és ennyi. Most fájhat a demokraták feje, ki legyen a jelöltjük Bush ellen. veszít majd, mint bárki, aki a 80-as években Reagant kihívta.
    Irak 1991-ben még a világ 5. legerősebb hadserege volt. A híradások elfelejtik közölni, hogy eddig ledobtak több mint 9000 precíziós bombát, amik - ha csak 10 fő/bombás veszteséggel számolunk - 90000 katonát/milicistát/terroristát/Szaddamhoz hű emberkét biztos megöltek. Ehhez jönnek a harctéri gyilokok, a műholdvezérelt csaták veszteségei, egyéb bombák és rakéták, páncélosok, + a kommandósok gyilokjai, akik már a háború kitörése előtt is "dolgoztak" Irakban, + a hadifoglyok. Irak vesztesége így meghaladhatja a 250000 főt, vagy akár annál is többet. Demokrata ellendrukker híradások pedig lazán NA-t írnak veszteségekre ... Pont azért, hogy az irakiak se tudják, mennyi embert öltek meg az amik és a britek, meg az offenzíva elakadásán és a "növekvő" amerikai és brit veszteségeken csámcsoghassanak, ami ugye rossz GWB-nek.
    Mennyi is az USA elismert hallottlétszáma? 50 körül. Ehhez vegyünk még kb. 100 fő egyéb veszteséget, amit nem ismertek el és a hadifoglyokat - a kövér nigger nőt és a szemüveges "szuperkatonát" -, akik vsz a műszaki alakulatok katonái voltak és a konvojukon egyszerűen sikeresen rajtaütöttek ... Kapunk 155 főt. 250000 vs 150?! Szinte semmi. Megnéznem Kim Dzsong Ilt, hogy mi lenne a "biztos" rezsimjével, ha egyszer megbombáznák Phenjant ...

    Háborúellenes tüntetésen az egyik transzparens:

    "Bush nem az Én elnököm, én nem szavaztam rá! Irak nem az én háborúm!"

    Mi ez, ha nem demokraták által vezérelt hecckampány GWB ellen? (Más kérdés, hogy a helyükben Én is csak ezt tudnám csak tenni, ha már politikailag szept. 11. után tönkrevertek ... Ua megy, mint itthon ...)

    Francia-német ellentét, meg a gazdaság miatt félre lett téve, mint az USA-Kína, Orosz-USA, Japán-USA stb ... De ez így helyes!

    Afrikában ez nem megvalósítható, csak ha egy kormány nagyon nagy befolyást szerez. Ott is van azért "cuccos". nem olaj, de sok minden más nyersanyag. Egyedül Dél-Afrika tudta kihasználni a civilizáció előnyeit, de ott is a hóna alá nyúltak a nyugatiak. befektettek, és kivitték a gyémántot, érceket. Afrikában ne lenne "semmi"? Örülnék, ha a "semmi"-nek akár csak a fele Magyarország hegyeinek a gyomrában illetve a földjében lenne ....

    Tömegpusztító fegyverek csak olyanoknak legynek - ha egyáltalán legyenek -, akik épeszűek és tudják kezelni őket, van rá pénzük. Csodálom, hogy a ruszkiknál ebből még nem volt baj ...

    Észak-Korea csak fenyegetésre használja őket ... Na ilyeneknek ne legyen! Se Pakisztánnak, se Indiának. Se Izraelnek. Ezek mind vmilyen szinten zsarolják a világot gazdasági előnyök miatt. Ezeknek atom? "Lóphasz" a seggükbe!

    Na most tényleg végleg leálltam. Most már csak tényleg a Raven Shield jöjjön ...

    Tudott valaki a korábban leközölt thermalképhez hasonló thermalképet kicsiholni a játékból?

    Az nem a SC-ből volt. Egy Rainbowos siteról szedtem le, szóval vsz létezik ...
  • schoma
    #1924
    Én is. Most is megyek haza, és szétlövöm, akit benn találok a szerveren.
  • G_ArchAngel #1923
    ja, folyton....
    mióta ez a szemét játék megjelent elvagyok mindennel maradva :(
  • Hamlet
    #1922
    És ha valaki nem ért egyet valakivel bemegy a HGS-re és elbeszélgetnek AK-val! Mikor szoktatok benézni a szerverre? :) Folyton dolgoztok?!
  • G_ArchAngel #1921
    Tom,

    szerintem ez a téma köthető ehhez a gamehoz, tehát meglehet beszélni itt is, és sokkal jobb, hogy mindenki megpróbál értelmesen - ha nem is irodalmi stílusban - hozzászólni.

    Én, személy szerint boldog vagyok, hogy nem a BF fórumos cigányozás megy itt, hanem normálisan dumálunk.

    Uff.
  • Lifeforce
    #1920
    Ejej.
    Nálunk ezt hívják politikának :)
    Arra figyelünk, hogy a másik mit csinál és nem azzal foglalkozunk, hogy nekünk hogyan lehet jobb.
    Akik itt neteznek fogalmuk sincs mi az igazi magyar helyzet :(
    Van egy ismerősöm aki a hajléktalan csládokkal foglalkozik.Ne tévesszétek össze nem csövesekkel.
    Két részre osztódik a dolog.
    Csövesekre akiknek jó ahogy élnek és rajtuk már nem lehet segíteni.És vannak a hajléktalanok akik reggeltől estig dolgoznak és megpróbálnak felkapaszkodni de az állam segítsége nélkül nem megy és sajna ebből van a legtöbb.Családok ahol a szülők szintén dolgoznak reggeltől estig és normálisan eltartják a családot.A jobbak egy vacak szobaát vagy egy szoba-konyhás lakást bérelnek a rosszabbak családos hajléktalanszálloról szállóra mennek.(Magyar családokról beszélek és nem a kisebbségről).
    Nesze neked grippenek meg segélyszálítmányok miközben a Magyar nép elúszik a Tiszától.
    És még rengeteg ilyen dolog van ami engem rohadtúl bosszant.Ez is egy ilyen.Sajnáljuk az ott élő embereket és küldjük a segélyeket de a magyar le van fosva.Az éhenpusztulhat, kilophatják a szemüket a politikusok,és alhat a híd alatt az aki rendesen adózik....stb.
    Úgyhogy kérlek benneteket, hogy ez nem ez a fórom.
    Raven Shield Rulez!!!!!!!!!
  • Forrest Tomee
    #1919
    "majd megoldják az afrikai kérdést úgy, hogy a törzsi viszályok és a korrupicó helyett az ottani kormányokat arra tudják gazdaságilag kényszeríteni, hogy ne csak lopjanak, hanem ott is legyenek meg - legalább - a XX. század vívmányai, akkor csinálják!"

    De ott nem fogják mert ott nincs gazdasági érdekük, ott semmi sincs. Somáliából is elég gyorsan leléceltek. Tehát ezért ne mondja az USA, hogy ő a világfölszabadító, monjda azt hogy ahol megfizetik ott felszabadít :o)

    Egyébként talán fáradjunk át a politika fórumba :o)


  • Petyus_
    #1918
    Nem egészen. :) Francia-német ellentétet pl. milyen szépen megoldották a Szén- és Acél Közösséggel. :)
  • Petyus_
    #1917
    Az a baj, hogy az USA a demokráciát akarja exportálni meg a hjúmenrájtszot, de azt nem kalkulálják be, hogy ha közel olyan fogyasztás lenne amit ők produkálnak a világ országainak legalább felében, azt nem lehetne bírni 10 földgolyóval sem.. aki éhezik meg csóró az meg általában lefossa a demokráciát. Annak a megítélése, hogy hol van terrorista meg tömegpusztító fegyver nagyon egyoldalú. Texaco powa! Pakisztánnak is van pl. atomfegyvere.. de ők engedték támadni az álkájdát az országukból, így ők rendes fiúk.

    Sose lesz itt "igazság". Marx megpróbálta kifundálni hogy lehetne.. látjátok mi lett belőle. :)