16419
  • CB-LSC
    #2379
    szerintem ott pont a dupláját mutatja.
  • Lifeforce
    #2378
    Ez azért van mert a kisebb pinget a szerver felé kapod a nagyobbat pedig az ubi felé.
  • CB-LSC
    #2377
    nekem ott is 100 alatt van.
  • Lifeforce
    #2376
    Persze csak keressen meg.
    De ha letölti a törést és a szervernek regisztrál egy accountot akkor tökéletesen működni fog.
  • R@in
    #2375
    Ubira bejelentkezve 30-40es pinget ad meg, ha tabbal nézem, de ha beírom a "stat net"et akkor ugyanazt a kiábrándító magas pinget látom :( .
  • Petyus_
    #2374
    Lifeforce!

    Lordred mesternek szándékában áll beindítani egy szervert, sávszél, vas van.. tudnál segíteni neki, hogy be tudja lőni a dedicated-et?
  • KM
    #2373
    Ja-ja! Nekem úgy ment.
  • CB-LSC
    #2372
    ne ikszeld hanem üresen okézd.
  • Stotoo
    #2371
    Ha azt írod be az semmit nem segít azért kell az ubira beloggolni es multiplayer menubol csatlakozni mert így egy csomo "csak altalunk ismert" bug eltunik ami abbol adodott hogy nem loggoltal be... Ha ugy csinalod ahogy a tobbiek mondtak még a pinget is normalisan írja ki és nem 1000 et mutat vegig.
  • a.carkey
    #2370
    Előjött ugyan egyszer egy CD key felirat, de ki lett ikszelve ... :)
    Ennelk ellenére lemaradtam a mai játékról.
    A kezdetek kezdetén rövid felvezetőt kellett volna íni, mi a túró is lesz ...

    Akkor talán nem lett volna semmi baj. Bejutni hozzátok meg nem lehetett. Gondoltam meccse előtt játszom két órát. Most 19:47 múlt. Este hat óta szórakoztam az Ubi.com baromságaival, holott csak ennyit kellett volna beírnotok - ha már sokan főleg csak játszanak és nem informatikusok -...:

    open hgs.serveftp.com?password=rshu

    és kész. Aki akar megmérettetni, az mérettessen, de sokan - köztük Én is - főleg a gyors szervereket keressük. Ez a tiétek. A Vietcong is játszhatatlan volt. OBIék tették játszhatóvá, habár még az sem tökéletes. Remélem nem kell majd elkezdenem a feljelentkezést minden este háromkor, ha játszani akarok nálatok ? Ma időben fent voltam, de ledobott mindenkit a szerver, mert konfigoltatok. Akkor most mi van? Más ott sírt már akkor is, hogy ezt+azt dobjátok le, mert nem tud ez+az feljutni ... Ebből lett az ami lett. Kár érte. Késő este vsz ue lesz ...
  • claw_
    #2369
    Ray, msn?
  • claw_
    #2368
    LSC! Calver=figyelmes! Én biza visszaolvasok, és okoska vagyok, mindent tudok arról hogy hogy is kéne bemenni. De mégse meg, hogy a devla vigye el!
  • CB-LSC
    #2365
    olvass vissza.
  • claw_
    #2364
    "Password incorrect."
    "Server is full."
    "Connection failed."
    Jargh.
  • a.carkey
    #2363
    Persze tele lett. Bár azt írja ki 12/16 ...
    BUG,BUG,BUG, és nem a folyó ...
  • CB-LSC
    #2362
    a 3 file a hgs.servegame.com -ról kell!
  • CB-LSC
    #2361
    tehát rájöttem-nek köszönhetően ha úgy sem jön össze mint ahogy lentebb írtam akkor:open hgs.serveftp.com?password=rshu
  • CB-LSC
    #2360
    ja,és ha cd key-t kér csak nyomjatok okét:).
  • CB-LSC
    #2359
    bakker egy rohadt bug baszott ki velunk.Először is logint késziténi az ubi-n letölteni a 3 fájlt a szokott helyről jelöljétek be az adversitalnál az összeset és a technical filternél klikk az unlocked only ra,aztán mégeccer hogy eltűnjön.Az a lényeg hogy alapból nem mutatja a locked szervereket.Akkor jó hogy ha látszanak a kis lakatok a szervereknél.
  • CB-LSC
    #2355
    lekéne csak Life elment és csak ő fér hozzá a szerverhez.Inkább keressétek hogy lehet beleírni a konzolba a passt
  • a.carkey
    #2354
    Ue...
  • KM
    #2353
    Ja-ja! A 3 új file installálva. A kereső nem látja.:((
  • a.carkey
    #2352
    Nem kéne levenni azt a passt, amíg meg nem oldjátok, hogy látszódjonindenkinél a server?
  • Tikal #2351
    Majd kiabáljatok ha jo, plusz teljes használati utasitás kéretik:))
  • CB-LSC
    #2350
    EZ A GOND NEM TUDOM HOGY KELL BELEÍRNI A PASS T
  • CB-LSC
    #2349
    A HGS.SERVEGAME.COM ON NÉZZ AZ UTÁNNA MERT VÁTOZOTT A CRACK ÉS 3 ÚJ FILE KELL CSAK MOST A PASSAL VAN GOND MERT MOST NEM LÁTJA A KERESŐ
  • KM
    #2348
    De marha vagyok!:) De igy sem látszik!:(
  • a.carkey
    #2346
    Még egy kérdés:
    (Csak a külföldi serverek miatt:) Kellett ez?
    Ha kijön nálunk, vsz mindenki megveszi, minek akar bárki szar pinges szerverekre feljutni külföldön, ha itthon fog csak igazán játszani? A pingek miatt úgysem jön ki ki mennyit tud ...
    Csak egy jól bevált szisztémát rugtatok fel ...
  • schoma
    #2345
    Nem! hgs.serveftp.com
  • KM
    #2344
    A szerver neve simán hgs.servegame.hu?
  • a.carkey
    #2343
    Hát ez nem megy. Regisztráltattam magam az ubinál. Másodszorra felengedett, akkor meg nem, hogy a tiétek, de semmi nem jött elő. Lehet, hogy béna vagyok, de mit kell ahhoz tenni, hogy ismét lehessen játszani? Fél órája próbálok feljutni, de semmi jele a szervereknek. Minden bizti, hogy jól megy? Már a multiplayer opció kiválasztása is 1 perc, mire megjelenik ...
    Ha várni kell a serverlistre, kb mennyit?
  • KM
    #2342
    Lama vagyok, de milyen keresőben?
  • CB-LSC
    #2341
    az adversarial-nal mindenhova rakjatok pöttyöt máshova sehovaakkor latszik de nem mindenkinél.Ja,és csináljatok login-t az ubi.com-on.
  • schoma
    #2340
    pass-t milyen formában kell megadni?
  • KM
    #2339
    En csak siman csatlakozni szeretnek az open hgs... parnccsal, de nuku...
  • CB-LSC
    #2338
    megy de nem mindenkinek látszik a keresőben
  • KM
    #2337
    Megy most a szerver?
  • Hamlet
    #2336
    Go LSC go!
  • antijedi
    #2335
    ja
  • CB-LSC
    #2333
    kell