16419
  • h3nry
    #3073
    Nagyjából végig olvastam a topikot (a melo meg ráér) :) Az tuti, hogy ki kell ezek után probálom a multi-t. Alig várom az első kört. :)
  • szucsati
    #3072
    HM.. erősen urban ops beütése van!
  • radical@work
    #3071
    Miért? Szavazásban a mostani állapot nyert!
  • Lifeforce
    #3070
    Nya.
    Vissza lett állítva a skinek és be lett rakva az új map.
    Amindjárt kilinkelem a HGS-re
  • Petyus_
    #3069
    Másik készülő map a kedvenceim közül:

  • szucsati
    #3068
    ábor bazz.. Gábor {8-)
  • szucsati
    #3067
    ábor tegnap este egész jó volt ez a kis nemzetközi harc. De legközelebb egyen hungarys armpacsban nyomjuk {8-)
    Fene abba a hülye gránátba. Amúgy nagyon utálom ezt a RvS-ben, hogy mindenhol plexi van. , még ott a banknál elmegy, de pl a garázsos pályán mi a fenéért?

    Hány meccset nyomtatok még este?
  • Gabor_(HSF)
    #3065
    Te mitől lettél ideges,téged is hivott Ocsi telefonon?és szidta egyfolytában ezt a bugos gamét?
  • szucsati
    #3064
    Juj, ez meredek {8-)

    Volt ilyen mészárszék r6ban, a biolab in small. Az volt a lényege, hogy a két kis házikóból indul a két csapat. Hát ezek ugyebár elég közel vannak, és nagyon jó a rálátás a másik házra!
  • szucsati
    #3063
    Megpróbálom megkeresni a kardos címét.. Én viszont a wolfosat nem láttam {8-)

    Nagyon nagyon várom amúgy a r6ből a repteret, meg a rs-ből a kosovo pályát!
    Az előbbi a r6 sorozat legmeredekebb sniperes pályája, mióta nem trio3d-vel nyomom, imádom {8-)
    A ksovonak meg szerintem a legjobb hangulata volt. Azt kerestem ofp-ban, meg gr-ban is, de egyikben sem találtam {8-(
    Ja meg a road pálya r6ből. A másik kőkeményen sniper!

    Meg csomó jó pálya volt még.. pl a castle pályán lehetne bombásat csináni, az egész közepére letenni egy bombát {8-) Egy könnyűgépágyúval, meg egy mesterlövésszel nagyon be lehetne védeni!
  • Petyus_
    #3062
    lol király lehet!
  • Slow
    #3061
    természetesen bombingrun...,)
  • Slow
    #3060
    SFben van egy pálya az a neve bonbingrun, és az egész egy belsőterű röplabdapálya, hálóval, felfestve, rendesen és csak gránátot lehet magadhoz venni és megy a dobálózás=)
    általában senki nem áli túl, az győz aki később robban fel=)
    (gyors körök mennek ott annyi tuti
    no meg sok taktika nem fér bele=)))
  • Petyus_
    #3059
    Lol nem.. a Wolf3D pálya az egy sima alagútrendszer volt végig ugyanazzal a faltextúrával. Csak BSP és textúra semmi cifrázás. :D

    A sok robbanó hordós map is nagyon ász! :D A kardost nem ismerem. :|
  • schoma
    #3058
    Lemaradt a smiley!
  • szucsati
    #3057
    Amon valami kuntersztrájkos, vagy kvékes, vagy milyen pálya ihletésére is dolgozik valamin.. Na ezek lesznek még jó mapok, a dev team cuccai
  • szucsati
    #3056
    soma: miért lenne lámaság nem ismerni egy internet címet szerinted?

    petyus: szucsati kukac frímél pont hu egyelőre jó megoldásnak tűnik, majd lesz olyan, hogy híreket lehet küldeni huntersen, csak flood védelmet igyexünk megoldani, ugyanis gd librery nincs a szerveren.

    21-én lesz a nagy nap! Már alig várom. Meg hunter johnny projektjét, hogy átírják a régi mapokat!

    Az a wolf3d-s map nem az, mikor le van téve egy csomó robbanós hordó egymás mellé, meg valami kis bódék szépen elrendezve, meg a kocsik a karneválról?

    Én találkoztam olyan pályával is, ami egy kicsi, meg egy még kisebb szobából állt, volt benne egy szekrény, meg egy kard {8-)
  • CB-LSC
    #3055
    biztos lessz egy két ismerős pálya egyéb játékokból.
  • Petyus_
    #3054
    Még nincs kész, majd a Radeon Rumble :) végeztével fognak kijönni ezek a profi fanmapek.. alig várom!
  • Petyus_
    #3053
    Persze megnézem őket előtte.. én is találtam már olyat ami úgy nézett ki mint a Wolf3D :), azt eltussoltam. :D

    Ez a nappali Prison semmi extra, a skyboxot lecserélte, a bevilágítás elég jól sikerült, szerintem használható. Ki kell próbálni.

    Hova kell üzenni? :)
  • schoma
    #3052
    Nincs mikrofonom se!
  • schoma
    #3051
    Azért ennyire ne nézz lámának!!!
  • szucsati
    #3050
    Hm.. elsődleges hírforrásom a platoon {8-) Csak ez nagyon friss hír {8-)

    Az a repzajos pálya még nincs kész, nemde?
    Ezeket le is teszteled amúgy? Mert én találtam már olyan pályákat, hogy huh..nem mertem kiírni hírnek {8-)

    Nem tennéd meg, hogy ha találsz vmi tényleg jót, akkor megizened nekem? hálás lennék érte!
  • schoma
    #3049
    Melyikre?
    Ha fontos, akkor egyszerűbb, ha a somogyi @nssz.hu e-mailre küldesz. A másik ugyan át van irányítva, de az axelero mailszervere kicsit le van lassulva.
  • Petyus_
    #3048
    Persze, www.theplatoon.com/ravenshield ki van hírezve a főoldalon. Egyébként a modding fórumokba elég sokat forgolódok, szal ha van figyelemreméltó map nem maradtok le róla.

    A legjobb ami készül (szerintem) az a Clear and Present Danger-ből "exportált" map.. a csávó aki csinálja megkapta CliffyB-től a legjobb UT2k3 modder díjat, szóval kicsit érti a témát. Meg is látszik. Íme:

  • szucsati
    #3047
    petyus: mirroztam hunters.hura, szal törölheted magadtul, és thx a pályáért. Megtudhatom, hol találtál rá?

    soma: go.icq.com ....
  • [Rush]
    #3046
    Akkor ment mail Soma!!
  • schoma
    #3045
    Ebben nincs igazad! Melózom, ICQ meg nincsen!
  • Slow
    #3044
    hehe, megosztani az ellentábort? régi trükk,)
  • [Rush]
    #3043
    Tudom hogy megvan zuzodava a kezed és nem melózol :))
  • [Rush]
    #3042
    Soma gyere ICQ-ra, ha tudol :D
  • Slow
    #3041
    ...ill pluszba berakni... ,)
  • CB-LSC
    #3040
    kéretik lecserélni Life.
  • schoma
    #3039
    Király!
  • Petyus_
    #3038
    Váááááá!

    PRISON NAPPAL map kijött!



    És hogy ne kelljen a FilePlanettel szenvednetek, mint nekem: itt a map! Önkimtömörítő exe, csak megadod neki a Raven Shield installod helyét és mindent kipakol a megfelelő helyre.

    Yo!
  • radical@work
    #3037
    Ja igen az öcsi.
  • szucsati
    #3036
    fluga@school: én is küldtem neked!
    A freemailen blokkolva vannak nálam a hotméles levélkék, szal nem tudtam elolvasni.
  • radical@work
    #3035
    Euro az ilyen: €
  • fluga@school
    #3034
    ha jól látom van winter, desert, green, blue, euro és gray camo.

    ha javasolhatnám lehetne desert és gray (bár lehet hogy az faszul néz ki)

    milyen az euro?
  • fluga@school
    #3033
    js éa a skinek.
    szerintem olyan beállítás legyen, amelyik esetén NAGYON különbözik a skin a pilótáétól (ami ugye zöld). tehát vmi olyat, ami JÓ.:D
    mondjuk piros/sárga piros/kék
    vagy, ha pölö a pilótáét meg lehet változtatni akkor azt.