16419
  • Petyus_
    #8558
    Kössz a játékot srácok nem tom melyik a transmit gombom TS2-n majd megkeresem! :)
  • radical
    #8557
    kinek a nickje a szopjonle?
  • Gabor_(HSF)
    #8556
    Vedd meg az eredetit
  • Gabor_(HSF)
    #8555
    EO 20 ason vagyunk warral
  • AndrewCB
    #8554
    Találtatok már tört szervert?? (1.2)
  • Petyus_
    #8553
    Szerintem:

    a> várd meg amíg lesz HGS szerver (Life már hegeszti :)) azon tudsz majd játszani.
    b> vedd meg az eredetit, és akkor bárhol tudsz játszani.
  • Aquli
    #8552
    Csinaltam egy accountot az ubi.com-on, beleptem az internet gameshez, refresheltem ,de ha egy gamebe be akarok lepni, akkor cd-key-t kér. Mit tegyek?
  • Petyus_
    #8551
    Most nem megy a szerver.. szerintem crackelt játékkal nem nagyon fogsz tudni játszani, várd meg amíg elindul a HGS.

    Illetve van egy Gorillad nevű crackelt szerver, csak azt nem tudom működik-e most illetve milyen verzióval.. sorry. :(
  • Aquli
    #8550
    Crackelt r63-am van
  • Aquli
    #8549
    hgoy kell a topciban levo (hgs.servergame.com) szerverhez csatlakozni? van lan game, meg internet game. De ha internet gamera nyomok, akkor passwordot ker, ha a lan-nal irom be a join ip-hez ezt a cimet, akkor nem jo. Mit tegyek?
  • Aquli
    #8548
    hmm oksz.
  • Petyus_
    #8547
    Nem lehet demokat rögzíteni, de ha bejössz velem egy szerverre spectelhetsz engem nyugodtan. :))
  • Aquli
    #8546
    valahonnan demokat (replayeket) nem lehet letolteni profik jatekarol?
    Aquli
  • schoma
    #8545
    Európai 19esen vagyunk, ha érdekel valakit.
  • emberke
    #8544
    Itt találsz hozzá cracket:http://www.gamecopyworld.com/
  • Aquli
    #8543
    Valaki leirna nekem, ha lehet (kezdo vagyok) hogy mit kell tenni a jatekkal, hogy fusson a szerveren (nem erdeti, hanem crackelt) es meg azt kerdeznem, hogy hol van az 1.2-es patch-hez crack (most toltom a patchet).
  • Barnus
    #8541
    Komi sajna ez van meg nekem is és ez nem megy :(
  • Petyus_
    #8540
    Ja csak szerver kellene hozzájuk.. kicsit unom már az ilyen töketlen pályákat mint a Penthouse vagy a Meat Packing..
  • #8532
    mail ment,próbáld ki
  • RAY.
    #8531
    Pont akkor léptem be oda mikor Te leléceltél a szokásos álneveddel(én azért felismertelek)

    A gg Klán tényleg érdekes eset,3-an voltak másik csapatban 8-an voltunk(ők kérték így),és azon kívül amit Warlord leírt még a célzóérzékük is 180 fokban kivédhetetlen volt
    Jókat röhögtem rajtuk,hogy ezt élvezik csak az volt érdekes mikor a SWAT-es csapattársaim is már elég keményen zúgolódtak
  • zoli80
    #8528
    megy a hgs?
  • antijedi
    #8527
    honét tudjam mi megy nálad?? :D amugy a pingwhore-n (lehet huntersen is fentvannak :D) van még pár, probálgasd végig azokat is :D
  • Barnus
    #8526
    Valaki adjon nekem másik Rvs bindert pls ami nálam is megy!:)
  • antijedi
    #8525
    hm hm, pont nemrég nézzttem az oldalt de én nem találtam :DDD
    najó ako megnézem mégegyszer kicsit szemfülesebben :DD
    amugy használható a progi? :D
  • Petyus_
    #8524
  • szucsati
    #8523
    Szeretem látni, hogy nem falrahányt borsó, amit beszélek... >>> http://hunters.hu > letöltések > rvs > utils

    Már két hónapja fent volt az installer nélküli változat.
  • antijedi
    #8522
    van a pingwhore nevű siteon(ahol a keybinder is) egy rs essentials nevű progi, gondoltam megnézem, de csak erről a kurva fileplanatről megy ..., nem tud valaki valami rendes linket? :D
  • Petyus_
    #8521
    Oké, kipróbálom majd őket szerintem!
  • szucsati
    #8520
    Warlord, petyus, köszi, jevítottam a linket.
    Én még onnan szedtem le, mikor a hírt írtam, a platoonon csak fileplanetes link volt, meg akartam kímélni a népet ettől, de úgy néz ki, mára törölték is..

    Nézzétek meg, nekem csomó pálya nem ment. Ha mégis jó, írjatok mailt, vagy hunters fórumba, sgt ritkán olvasom.
  • Petyus_
    #8519
    Itt vannak hozzá mirrorok.

    Tudtok olyan szervert ahol sok custom map van?
  • Crem
    #8517
    rvc_map-pack 50.84 MB


    Erre gondolsz?

    Mert ha nem tudod letölteni, nekem megvan és feldobom valahova...
  • Barnus
    #8514
    Sajnos nem tudom mi lehet a probléma, mindegy, marad a nem radiozas:(
  • Barnus
    #8513
    Jajj bazz Warlord persze, hogy benyomtam :)
    Ennyire lámának ne nézz már:)
    Felraktam, beállitottam gombokat, pipák is ott vannak gombok mellett és az enable-t is megnyomtam. átváltott piros DISABLE irásra és nem történik játékon belül semmi.

    Egyébként nem Enabled gomb, hanem csak ENABLE.
    Nem mindegy, mert pont ellentétes a két gomb jelentése:)
  • Barnus
    #8511
    Nem megy nekem ez a szar RvS Binder:(((
  • Petyus_
    #8510
    Ja Ebulát is láttam de nem ő volt a durva hanem Gladiator meg Dr@gon.
  • antijedi
    #8509
    ma már megy vajon a hgs?
  • Barnus
    #8507
    És még zárójelben mellesleg a SEK és a SWAT ugyanaz a klán :) Ebula hol SEK, hol SWAT néven játszik :) Egyébként meg pont ezért tartottam aljas csalásnak amit Ebula csinált Garage-en. Hisz róla készült a kép ami pályán kivül van. Egy ilyen tudású klántól nagyon láma dolog egy ilyen bugot szándékosan kihasználni.

    Ez kb olyan mintha Gabor köztünk nem elégedne meg a 17:3-as arányával, inkább 20:0-t szeretne és mondjuk láthatatlanként rohangálna köztünk:)
  • RAY.
    #8506
    Én is már futottam össze velük,nagyon össze vannak szokva és jól nyomják,mellesleg asszem törökök
  • szucsati
    #8505
    Hát ciki, hogy nekem kell ezt írnom..

    http://hunters.hu (ja, amúgy újra él az oldal a hétvégi kimaradás után!)
  • Petyus_
    #8504
    Hmm voltam egy osztrák szerveren (SEK) elég durván tolta ott egy SWAT nevű klán.. rájöttem, hogy _nagyon_ sokat kell még gyakorolnom. :)