16419
  • Crem
    #8668
    Következő pillanatban a server adminja ki is baszott!:(
  • Crem
    #8667
    Ilyen faszokat mint az olszok...


    A gyereket 4* lelöttem ugyanott campelés közben ezért elkezdett üvölteni, hogy "NO WALLHACK PLEASE!!!"
  • a.carkey
    #8665
    Gyertek, még van hely ...
  • a.carkey
    #8664
    www.planetravenshield.de
    Sajnos fagyok a TS miatt, úgyhogy egy ideig - míg nem veszek egy másik winyót és nem takarítok fel egy vadi új rendszert - nem használom. 1 hét.
  • AndrewCB
    #8663
    Szerintem már nem lesz HGS Raven szerver.
  • a.carkey
    #8661
    Ha nem akkor gyertek vmi olyasmi serverre, amin új mapek is vannak, jó a ping és elegen vagyunk ...!
  • a.carkey
    #8660
    Jászotok valahol?
  • zoli80
    #8658
    mivan?fragvadász????juj:)
  • #8656
    szerintem elégvolt neki annyi,hogy franciák :)
  • zoli80
    #8651
    szar spangli!és igy tanuljon az ember
  • zoli80
    #8650
    oriasrótarral =oriastarral
  • zoli80
    #8649
    barnus volt?ha tévedek bocs:) lehet hogy egy kummantos st6 volt
  • zoli80
    #8648
    én is kaptam mar "a kurva anyadat te kocsog fragvadasz" jelzöt:) rohantam oriasrótarral és basztam az ellent,de van aki kummantosan szereti
  • zoli80
    #8647
    érzékeny slow
  • antijedi
    #8645
    tudom :D
  • RAY.
    #8644
    vicc vót
  • antijedi
    #8643
    jóvanna régen, volt ez csak egy példa... :D
  • schoma
    #8642
    Már megtaláltam és sikeresen eltávolítottam a DirectX 9et. Hála a google-nek.
  • a.carkey
    #8641
    Mikor lesz HGS? Ezek a pingek nem nekem valók. 60-80 nálam már szar ... :(
  • schoma
    #8640
    PLS help!

    Volt már róla szó, de nem találom a többezer hozzászólás között: le kellene törölnöm a DirectX 9et! Ehhez kellene nekem a program. PLS HELP!
  • RAY.
    #8639
    Melyik nap múlhatna el nélküle?!
    Talán ez is az egyik Johndoe volt a szuperhős aki 30/0 -val zárt a fraglistán?
  • a.carkey
    #8637
    Én inkább eliszom ... :)
  • RAY.
    #8636
    Neked már p 100mhz-ed van?
  • antijedi
    #8635
    nézőpont kérdése..., én is több ezret vesztettem azon hogy 486osról p1 100mhz-ra cseréltem gépet :DDD
  • a.carkey
    #8634
    Minden 3D-s felhasználásnál kékhalál. Memóriakezelés vagy miaszar lesz a ludas. De most a két 256os modulomat nem fogom egy 512esre lecserélni az xp miatt, mert többezret vesztenék rajta.
  • a.carkey
    #8633
    A kékhalál miatt és nem tudom az miért van. Ha Win98 alatt is ezt csinálná ok, de itt minden jó ... :(
  • antijedi
    #8631
    ez jo kérdés, bárki bármit mond szerintem a mikrofos oprencerek közül még mindig magasan az xp a legjobb... :D
  • a.carkey
    #8629
    Mint tegnap többen láttátok, amikor "beizzítottam" a TS-t, akkor eltűntem 20 percekre, illetve kisség lassabban jelentem meg a servereken. A következő a problémám. Én Win98 alatt játszom a gaméval. Itt, ha a multiplayer opciót megnyitom, össze-vissza bénázik a serverkereséssel, csak másodikra - néha harmadjára - loginol be az ubira, illetve, ha ledob a server, vagy lelépek, akkor szintén egy 5 perces procedúra következik, ami alatt megőszülök. Magyarul vmi miatt lassan connectál be. Végül is beconnectál, de 15-20 perceket vesz el játék helyett. Sok mindennel nem játszom neten, de pl. a BHD-nél is előjött ez a problémám. XP alatt simán megtalált mindent. Tudom, hogy gyorsabbak XP alatt a netes lehetőségek, de azért ez Win98 alatt kicsit gáz. Valami extra funkciót nem állítottam be W98 alatt, vagy talán be van állítva és az a baj? Aki a RvS-et Win98 alatt nyomja, annak is vannak hasonló gondjai, vagy ez csak az én privát problémám. Esetleg mi lehet beállítva, mainek nem kéne, hogy legyen?

    HELP!

    ( "Különben öngyilkos leszek." (C) IM )
  • schoma
    #8628
    Valamikor igen. Csak még nem tudom pontosan mikor!
  • radical@work
    #8627
    Én igen.
  • #8626
    Este jöttök harcolni?
  • Aquli
    #8620
    Beirnatok majd ide a forumba egybol ha megjavul a hgs?
    Elore is koszi
  • a.carkey
    #8619
    Gyertek a European 1-re!
  • Crem
    #8618



    Marha érdekes dolgokat lát az ember...
    5-7K között volt a ping értéke! Eldobott egy gránátot, és úgy működött, mint egy időzített bomba!:D Mindenesetre a srác jól szórakozott...
  • spikesite
    #8616
    te ip cime? Please
  • a.carkey
    #8614
    Hol játszotok???
  • antijedi
    #8613
    ezt mondtam! :DD
  • Braveheart
    #8612
    na megvan a gond, újra kellett simán rakni
  • antijedi
    #8611
    1. egy db crackelt magyar szerver van (1.2es) a hgs de épp nem megy
    (van még pár külföldi 1.0-as de azok nem valami jok meg nem mindig vannak)
    2. azé irja ezt ki melt crackelted
    ,tedd fel frissen a gamet és NE crackel, és akor fel fog meni rá az 1.2 , és utána mehet rá az 1.2es crack (amiből van no-cd-s is igy nem kell cdt berakni,persze csak full installnál)
  • Braveheart
    #8610
    lécci mondjatok pár magyar szervert ahol crackes exe-vel is lehet játszani! köszi
    ja és miért írja ki a patcholásnál hogy old file not found, however, a file with a same name was found, no patch done since the file contents don't match, vagy mi, ezt fejből írtam. mi a baja? Értem mit jelent, de mit kell tennem?