184
Helyek, árak, vélemények stb.
  • FREAK
    #24
    de nem is a sörözőkre mondják, hogy "szórakozóhely"
  • Coine
    #23
    Nem kell feltétlenül a büdös tömegben tolongani !
    Ezért szeretem jobban a sörözőket, ott le lehet ülni társasággal... :)
  • FREAK
    #22
    nem tudom, de nekem már a szó sem jön be

    SZÓRAKOZÓHELY

    nehezen hiszem, hogy a büdös tömegben való tolongás ennyi embernek jelent SZÓRAKOZÁSt......

    inkább tömörülőhelynek kéne hívni őket........
  • Lteebee
    #21
    Szigligeten voltunk tavaly buckadiszkóban.
    Előtte a strandon beborozgattunk, aztán hajnalig bután ugráltunk.
  • mateos
    #20
    tegnap londonban a SOHOban voltam , na ott lehet aztán mindent csináni :)
  • Mike
    #19
    Azt ismerem én is. Ott van a vasuti átjáró mellett, nem?
    Hétvégén kurva tömegnyomor van, ellenben hétköznap egész kellemes.

    mitől lenne parasztdiszkó?
    némelyik budapesti sem jobb
  • Lantee
    #18
    NÁDAS DISCO - AGÁRD

    Bazzeg! Ahogy kisüt a nap, húzunk le a haverokkal minden hétvégén! Iszonyat parasztdiszkó, de olyan jó a hangulat, hogy beszarás! Igaz, be kell rugni, de akkor nagyyyyon jóóÓ! :)))
  • Mike
    #17
    Végül is nem rossz hely. Arra vigyázzá le ne szurjanak. Szabadtéri, vagy egy betonozott rész, ott llehet rángatózni, műanyagpohárba adnak mindent. Szóval igényes, exkluziv helynek inkább nem nevezném. Ja igen, és kevés a szék. Ha egyszer felálltál felejtsd el, hogy visszaülhetsz oda.

    legalábbis tavaly ez volt, idei élményeim nincsenek
  • Lteebee
    #16
    Gyékény már nincs, nézd meg előre, milyen fellépő és aztán milyen stílust nyomatnak este.

    A rióba plázások vannak és tittiritti szól.
  • Laalee
    #15
    zp be 3 eve voltam elöször akkor bejött elegge ilyen fesztival hngulata volt az egesznek, mostmar nemigazan jon be. tele van igenytelen emberekel... latszik nincs jobb dolga azt lemegy oda csövezni, talan meg lopni is sikerül neki...
    balhérol nemtudok a biztonsagiak reszeröl. viszont multheten vagy azelött :D volt a petöfihidon jokis tömegbunyo :D
  • Alien!
    #14
    Nekem speciel a Zöld Pardon nem jön be....Tele van gyékényen fekvő tarisznyás arcokkal...Akkor már inkább a vele szemben lévő Cafe Del Rio,az inkább az én társaságom....

    Egyébként jó még:

    Sziget Café
    Rudas Romkert
    West Balkán
    Római Part teljes széltében-hosszában

    Ezek persze csak nyári helyek...

    A többit majd ősszel...
  • FREAK
    #13
    szeva koin

    az nagy tévedés, hogy én bulis arc vagyok, de ha el tudod kapni a Blasta-t, ő majd mesél

    én egyszer voltam ZP-ban, akkor kb. 40.000 ember tolongott körülöttem, úgyhogy a jövőben kihagyom ezt az örömforrást :)

    Gyanítom, hogy amit én nevezek szórakozásnak, az neked punnyadás, de ha szeretnél punnyadni, csak szólj :)
  • TheZsenyka
    #12
    Focipálya...
  • Coine
    #11
    Diszkókba nem nagyon szoktam járni, szal az nállam kilőve.

    Rock klubbok : Wigwam, Jókai klub, bár asszem itt HC szokott menni...ezt annyira nem vágom.
  • Coine
    #10
    Amúgy most mondok pár sörözőt :

    -Marxim : már csak a hangulat miatt is érdemes beugrani, tiszta komcsi cucc az egész, igaz, h. csak poén az egész, de jó. Továbbá végig CSAK punk/metál/rock zene megy.
    A Millenáris mellett van, mondjuk ki ne ismerné :)
    -Belga söröző : személyes kedvencem, nekem sok jó emlékem fűződik hozzá, a rakparton van a Lánchíd felé, a budai oldalon. Kicsit drága, de olyan söröket kapsz, hmmm :))), enni csak azok egyenek ott, akiknek vastag a pénztárcájuk
    -Mr. Sör : NA EZ 1 nagggyon alteros söröző, hisz 1 fajta sör van - > Mr. Sör házi söre :DDD, korsója 115 Ft és könnyen csúszik, megmondom őszintén már csak nagyjából tudom, h. hol van a hely :DD
  • Coine
    #9
    Nem volt hullarészeg, de mind1 :))
    Ok, hát akkor péntek este Coine -> ZP :)
  • CSOCSO
    #8
    heheh te mondd meg a haverodnak hogy egyszer menjen le a zp be ne hulla részegen és ne hányna le a lányokat akor nem fogják kiabszni:) sosem volt verekedés amikor én ott voltam... egyszer megprobaltak megverni engem de többen voltunk:) de nem volt abbol sem verekedés..
    a biztonságiak nem kötned beléd...csak a bejáratnál láttam eddig öket...
    szal ne kérdezösködj többet menj ée nézd meg a saját szemeddel! semmi gáz nincs a hellyel!! párszor le kell menni nem itélj első bulira.vigyél haverokat nőket és bulizzatok...
  • Coine
    #7
    És igaz amit mondanak, h. alvilági alakok tömkelege jár oda, meg, h. belédkötnek a biztonságiak és kanállal szedheted magad össze.

    Továbbá 1ik haverom mesélte, h. biztonságiak kidobnak, ha látják, h. új vagy és rögtön nyomulsz a bulákra. na ezzel mi a történet ?
  • CSOCSO
    #6
    tavaly vol 1 dj pult most 2 van ... 10 ig voltak iylen rokk koncertek aztán 10 től jöttek a dj-k voltak tök jo kis esték.. iylen konga partik meg latinos partyk meg stb.. jo!! menj le egyszer kétszer haverokkal..
  • CSOCSO
    #5
    sok késelésről nem halottam sok lopás???? mondj egy diszkot ahol kint hagyod a telládat és nem lopják el!! amugy tőlem semmit nemloptak soha nemis hallottam sok lopásról..egy ismerősőmnek ellopták a táslkáját amiben mindene benne volt de most mit mondjak erre??? a csaj otthagyta a táskáját örizetlenűl...
  • Coine
    #4
    Kicsit bővebben ha lehetne...
  • CSOCSO
    #3
    :)))))))))))))) a ZP:) nem rosz hely.. ha nincs hely akor jo.. haverokkal menjetek el igyatok sokat bulizzatok.. azért nekem volt egy két jobb estém ott!!!:)
  • CSOCSO
    #2
    hát...
    jobb dszkók:

    PACHA
    HOME Club
    BANK
    DOKK
    mittom én.. ha nincs pénz de bulizni akarsz akkor ZP (zőld párdon)
  • Coine
    #1
    Hali !
    Legyen ez 1 univerzális topic, legyen itt a diszkóktól kezdve klubbokon át az alternatív sörözőkig minden ! :)

    Viszont most lenne 1 kérdésem :
    Meg lettem hívva péntek estére a Zöld Párdonba (www.zp.hu).
    Még soha nem voltam ott, ezért a véleményetekre vagyok kíváncsi !

    Van az oldalukon 1 írás róluk, ami magasztalja őket. Viszont beszéltem tesómmal, aki még tavaly volt a ZP-ban, és ő pedig elég keményen lehúzta a helyet, h. kötekednek a biztonságiak, sok a késelés, lopás stb.

    Érdemes elmennem ?