22
avagy a ZENE
  • bigivan
    #22
    Jazz ??? Mondjuk ez itten:

  • SgtPepper
    #21
    Milyen lehet az "igénytelen" jazz? És milyen a "mainstream" jazz?
  • Falcon87
    #20
    Lol, van ilyen topik?:o
  • Jimi Hendrix
    #19
    Eger - Művészetek Háza
    2006. március 24. 19:00
    Roma Jazz Nap

    Szakcsi Jr. Quartet
    Babos Project Special
    Trió Midnight

    2006. március 25. 19:00
    Ethno Jazz Nap

    Makám
    Ágoston Quartet
    Tin Tin Quartet
  • mrgenya
    #18
    vmit kellene csinálni ezzel a fórummol, hogy feléldejen, és utánna ne halálozzon el oly gyorsan. írjatok nekem arról, hogy hol, milyen jazz koncertekre lehet elmenni!
  • Laci
    #16
    Jazz király. Nekem csak Dave Brubeck van
  • danesz
    #15
    John Patitucci itt volt fent: http://rmp.freeweb.hu most nem tudom, hogy fent van-e. Ha nincs, akkor írj egy mail-t, és megbeszéljük. [[email protected]]
  • Shrike
    #14
    Michel Camilo-t szeretitek?
  • Shrike
    #13
    Az gaz, de lentebb irtak egy weboladalt, hogy van vagy 50 jazz szam. Nezd meg ott, mert tenyleg vannak, mas helyet nem tudok. En ha letoltok, akkor mindig Audiogalaxyval szoktam.
  • Big_Apple
    #12
    Igen, csak az Audiogalaxy nem megy a melóhelyemen a tűzfal mögül. :((((
  • Shrike
    #11
    Audiogalaxy, mindenkitol le lehet tolteni.
  • Big_Apple
    #10
    Chick Corea nekem annyira nem jön be, de ezt most meghallgatva, hmmm... tetszett. Nincs valami jó jazz letöltési lehetőség?
  • Shrike
    #9
    Ismeritek a Chick Corea New Trio uj albumat? marmint asszem 2001-es, de ez a legfrissebb, a cime: Past Present and Future es nagyon jo.
  • Big_Apple
    #7
    Meg van már! De John Patitucci-t nem találtam! :-(
    Danesz, tudsz valami lelőhelyet? Előre is köszi!
    Most éppen StreetWize-t hallgatok! :)
  • Big_Apple
    #6
    Sziasztok! Hopp! Örülök hogy rátaláltam eme gyöngy zúgára a netnek. Jazz rajongók? Itt a helyem. Elsőként nagyon lámát kérdezek:rmp.freeweb.hu
    -ról hogyan tudok letölteni? Nem látok semmi letöltési oldalt. Tudnátok segíteni?

  • Shrike
    #5
    ismerem patituccit, o is nagyszeru zenesz, dave weckl bandet es billy cobhamet toltsel le, sztem ezek a legjobbak, mind a ketto dobos es igy az egesz zene kozeppontjaban a dob all. Nekem ez nagyon bejon, mondjuk lehet azert mert jomagam is dobos vagyok :)
  • FREAK
    #4
    én is jazz kedvelő vagyok, de a jazz-mainstream vonalát, ugyanúgy, ahogy a standerdeket nem szeretem

    számomra az igazi a 100% instrumentális, kísérletezős jazz, az se baj, ha elektronikus

    Squarepusher, Amon Tobin, a régiek közül Pastorius

    magyar szinten Balázs Elemér Group és Emil Rulez, bár ez utóbbiak elég könnyűek
  • Rofinghood
    #2
    www.tar.hu/rofinghood
    Tehát 4 ftp szerver full tele mp3 albu,mokkal és mind műkszik
    ja a letöltés lazán megy 50 k val
    van valameik vagyesbe vagy 50 jazz szám
  • Shrike
    #1
    Szeretei meg itt vki rajtam kivul az igenyes jazz zenet? Olyanokra gondolok mint pl: Chick Corea, Al Jarreau, Pat Metheny, Marcus Miller, Dave Weckl, Billy Cobham, Arturo Sandoval stb.
    Volt vki a magyar radio tehetsegkutatojanak a dontojen v. a galajan??